برگزاری هشتمین نشست اکسپو ۲۰۱۷ آستانه قزاقستان

اکسپو 2017 آستانه قزاقستان
اکسپو ۲۰۱۷ آستانه قزاقستان

برگزاری هشتمین نشست اکسپو ۲۰۱۷ آستانه قزاقستان:

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از محل این نشست:

هشتمین نشست تبیین موضوعی مشارکت جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۱۷ قزاقستان که در شهر آستانه برگزار خواهد گردید با هدف تدوین چارچوب موضوعی و مفهومی جهت مشارکت کنندگان آن نمایشگاه و پرداختن به موضوع اصلی اکسپو ۲۰۱۷ قزاقستان : انرژی آینده (راه حلهایی برای مواجهه با بزرگترین چالش نوع بشر ) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد.

این نشست با توجه به شعار این نمایشگاه ( انرژی برای آینده ) به میز بانی دکتر اسفهبدی معاون وزیر ورئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاههاوبا دعوت از دست اندرکاران و نمایندگان مرتبط با انرژی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری – وزارتخانه های نفت – نیرو – راه و …. برخی از نمایندگان شرکتهای دانش بنیان که در امور انرژی فعالیت مینمایند با هدف چگونگی نحوه مشارکت در نمایشگاه اکسپو قزاقستان برگزار گردید.

دکتر اسفهبدی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت – رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها نیز به عنوان میزبان و مجری این نمایشگاه از سوی دولت ج.ا.ایران ضمن خیر مقدم به نمایندگان حاضربرای حضور در این جلسه با ایراد سخنانی به بیان راهکارهای مشارکت ایران در این نوع نمایشگاه پرداخت و از حضار و نمایندگان حاضر در جلسه خواست تا با توجه به شعار مطرح شده اکسپو ۲۰۱۷ قزاقستان ( انرژی برای آینده ) با در نظر گرفتن وظیفه و رسالت خود و لزوم شکل گیری کمیته های مختلف به ارائه پیشنهادات و نظرات در جهت بهبود نحوه مشارکت در این نمایشگاه بپردازند.

همچنین میرظفرجویان معاون فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاهها نیز در ابتدای این جلسه با ارایه گزارش تصویری جامع و کاملی از سفر خود به شهر آستانه به همراه محبعلی مسئول کمیته طراحی، فنی و معماری ستاد ملی اکسپو ۲۰۱۷ آستانه به تشریح چگونگی انتخاب محل مورد نظر جهت احداث پاویون جمهوری اسلامی ایران در سایت درنظر گرفته شده برای اکسپو ۲۰۱۷ در شهر آستانه در کشور قزاقستان و همچنین معرفی نمایندگان مسئول جهت بررسی و نظارت بر چگونگی حسن انجام هریک از فازهای اجرایی ساخت این غرفه برای کلیه مدعوین حاضر در جلسه پرداخت.

در ادامه تنی چند از مدعوین از جمله نماینده سازمان انرژی اتمی ، ریاست جمهوری و دیگر نهادها و ارگانهای ذیربط به ارائه نظرات خود برای مشارکت در این نمایشگاه پرداختند و هر یک از حاضرین نیز نقطه نظرات خود را بیان نمودند .

نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۷ قزاقستان با شعار انرژی برای آینده از خرداد تا شهریور ۹۶ در شهر آستانه برگزار خواهد گردید که شرکت سهامی نمایشگاهها نیز به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران با ۵۰۶ متر فضای نمایشگاهی حضور فعال و گسترده ای را با توجه به تم مطروحه در این نمایشگاه خواهد داشت.

منبع : iranfair

درباره: Exhibition Expert

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “برگزاری هشتمین نشست اکسپو ۲۰۱۷ آستانه قزاقستان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز