برگزاری دو نمایشگاه صنایع دستی و فرش دستباف در نمایشگاه بین المللی تهران

یست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به میزبانی عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری ، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و همچنین خانم معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
در بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تعداد ۴۷۰ شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۱۶,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع نساجی سنتی، انواع بافت ها، پوشاک سنتی، هنرهای سنتی وابسته به معماری ، کاشی و سرامیک سنتی، سفال، و انواع صنایع دستی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.
این نمایشگاه تا روز جمعه ۹ شهریورماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

دانلود فهرست مشارکت کنندگان نمایشگاه صنایع دستی ۹۷ تهران:


بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید. بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور شریعتمداری وزیر صنعت – معدن و تجارت و قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

در بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران تعداد ۶۷۰ شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۵۰,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع فرش دستباف فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند. این نمایشگاه تا روز جمعه ۹ شهریورماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

دانلود فهرست مشارکت کنندگان نمایشگاه فرش دستباف ۹۷تهران :

رایگان – اضافه کردن به سبد

 


منبع : iranfair.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید