سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی

افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران:

صبح امروز سه شنبه ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور قنبری معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
در سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تعداد ۴۸ شرکت داخلی و ۱۳ شرکت خارجی از ۲ کشور جهان شامل : ترکیه و چین در فضای نمایشگاهی با وسعت ۷،۰۰۰متر مربع آخرین محصولات و نوآوریهای مرتبط با تولید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار، لوازم اداری و تجهیزات فنی و مهندسی را به معرض نمایش می گذارند.

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تا روز جمعه ۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

فهرست مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را می توانید از صفحه این رویداد در پایگاه اکسبیز دریافت نمایید.

منبع : iranfair

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید