برگزاری دو نمایشگاه حمل و نقل ریلی و تجهیزات پزشکی ۹۷ تهران

برگزاری دو نمایشگاه حمل و نقل ریلی و تجهیزات پزشکی 97 تهران
برگزاری دو نمایشگاه حمل و نقل ریلی و تجهیزات پزشکی ۹۷ تهران

دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته و همچنین بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی ( ایران هلث ۲۰۱۸ ) به میزبانی دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران از چند مقام بلند پایه دولتی از جمله ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، شریعتمداری وزیر صنعت – معدن و تجارت ، آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه دیگر مسئولان این دو بخش از صنایع کشور و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح و آغاز بکار نمودند.

در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته تعداد ۱۲۹ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از ۹ کشور جهان شامل : آلمان، اسپانیا، اتریش، ایتالیا، ترکیه، جمهوری چک، لتونی، چین و روسیه در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۰۰،۲۱ مترمربع حضور داشته که در زمینه تولید انواع واگن های باری و مسافربری، تجهیزات و قطعات ساخت واگن، ریل، چرخ و محور فعالیت داشته و آخرین محصولات خود را جهت بازدید ارائه نموده اند.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی نیز تعداد ۳۴۰ شرکت داخلی و ۱۵۳ شرکت خارجی از ۷ کشور شامل : آلمان، تایوان، ترکیه، چین، سوئیس، هند و کره جنوبی در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۰۰،۴۱ مترمربع حضور داشته که در آن انواع تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی،آزمایشگاهی و خدمات سلامت در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار گرفته است.

این دو نمایشگاه تا روز جمعه ۱ تیرماه ۱۳۹۷ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

منبع iranfair

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “برگزاری دو نمایشگاه حمل و نقل ریلی و تجهیزات پزشکی ۹۷ تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز