خدمات اسنپ ها و درسهایی برای صنعت نمایشگاهی

شبکه سازی نمایشگاهی
شبکه سازی نمایشگاهی

شاید ۱۰ سال قبل اگر به آژانس های معظمی که دارای بیش از ۳۰۰ راننده فعال بودند می گفتید که می توانند با به اشتراک گذاری کاربران با سایر آژانس ها و شفاف سازی قیمت ها و خدمات و در نهایت ایجاد یک سیستم یکپارچه برای ارائه خدمات ، هم به درآمد بیشتری برسید و هم از خطری که ممکن است کسب و کار شما را تهدید کند یک فرصت برای خود ایجاد کنید ، یعنی کاربر آژانس شما در شهر دیگر یا منطقه دیگر شهر شما بوسیله کد کاربری ای که شما ایجاد کرده اید که یک کد عمومی است ، خدمات دریافت کند ، با این تفکر که هیچ کس توان رقابت با ما را در این منطقه ندارد و ما هم بهترین خدمات را می دهیم و هم پشتوانه چندین ساله برای برند شدن در ذهن ها را داریم و هم به نوعی برای خود انحصار ایجاد کرده ایم و هم ورود شخص جدید بدون حمایت یا تایید ما امکان پذیر نیست و … با مخالفت روبرو می شدید ، در حالیکه در نهایت اسنپ آمد و با ایجاد سهولت در ارائه خدمات و ایجاد تجربه خوب و یک رابط کاربری ساده ، یک خطر نه تنها برای آژانسها شد ، بلکه تاکسیرانی و بسیاری از نهاد های موازی را هم با مشکل مواجه کرد  و البته این درس را به تمامی صنایع داد که تجربه خوب و ساده برای کاربر از تمامی چیزهایی که برای ما مزیت بدون رقابت به شمار می آیند برتر خواهد بود .

حال صنعت نمایشگاهی در مسیر یک انتخاب قرار خواهد داشت . با ایجاد یک یا چند سیستم یکپارچه بین سطوح مختلف غرفه ساز ، ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی یا برگزارکنندگان کل ایران ، به نظام هایی مشخص برای هدایت مشارکت کننده و بازدیدکننده و ایجاد تجربه های خوب برای برگزاری موفق تر نمایشگاه ها برسد ، یا در انتظار اسنپ هایی خارج از صنعت ، با بهره گیری از تکنولوژی روز و واسط های کاربری ساده تر و کاربر پسند تر و در نهایت جذب نیروهای خلاق ، کارآمد ، پرسنل و سرمایه های داخلی توسط این مجموعه ها باشیم.

به یاد داشته باشیم که بسیاری از رانندگان اسنپ که سرمایه های انسانی و غیرانسانی آژانسها هستند ، هم اکنون در اسنپ ها و تپسی ها مشغول به فعالیت هستند.

ما هنوزم معتقدیم که متاسفانه مکانهای نمایشگاهی نگرش جزیره ای دارند و هر مکان برای جزیره خود برنامه ریزی می کند و تا زمانی که این جزیره ها بصورت کامل به یکدیگر متصل نگردند ، آن اتفاق درست شکل نخواهد گرفت . شاید وقت آن است که این جزیره ها را به دید کامپوترهایی جدا از هم نگاه کنیم و با یک شبکه سازی قوی هم به قدرت بیشتری برسیم و هم تهدید ها را تبدیل به فرصت کنیم.

 

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “خدمات اسنپ ها و درسهایی برای صنعت نمایشگاهی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز