نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و دارویی

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و دارویی برگزار می شود

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و دارویی برگزار می شود:

حسین سلمان زاده، مدیر این نمایشگاه گفت: در نوزدهمین نمایشگاه ایران هلث علاوه بر حضور شرکت های معتبر تجهیزات پزشکی ایرانی، شاهد مشارکت پر رنگ برندهایی هستیم که یا سال ها در ایران حضور نداشته اند و یا برای اولین بار شرکت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه هدف از نمایشگاه های ایران هلث که دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت در منطقه است و هر ساله با حضور جمع زیادی از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می شود به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران است، تصریح کرد: رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی و حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان نخبه از جمله اهداف این نمایشگاه است.

وی گفت: همچنین این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی است تا شرکت های فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار داده، فرصتی را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند، ارتباط بهتری با سایر نمایندگان شرکت ها برقرار کنند.

سلمان زاده با ابراز خرسندی از افزایش فروش ۸۲ درصدی این نمایشگاه در متراژ ارزی و نیز افزایش فروش ۷۸ درصدی متراژ فضای باز نسبت به نمایشگاه سال قبل، اظهار داشت: در نمایشگاه نوزدهم، شاهد ورود شرکت ها و موسسات تازه تاسیس تولید کننده، رونمایی از فناوری های جدید، برگزاری ملاقات های دوجانبه میهمانان و تجار خارجی با شرکت های داخلی به جهت امکان سنجی سرمایه گذاری و ایجاد رابطه های جدید و یا توسعه روابط تجاری مالی و فنی خواهیم بود.

مدیر نوزدهمین نمایشگاه ایران هلث گفت: همچنین شرکت در نشست هایی تجاری، کنفرانس ها و برنامه های جانبی این نمایشگاه می تواند، علاوه بر ارتقای سطح دانش و آگاهی تولید کنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی را به منظور آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها فراهم آورد.

نمایشگاه بین المللی ایران هلث، مهم ترین رویداد نمایشگاهی پزشکی کشور است که توسط شرکت صنعت سلامت نیوساد برگزار می شود و همه ساله با استقبال گسترده شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت همراه است. این نمایشگاه که رویدادی سالانه در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت در کشور به شمار می رود با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن ها و اتحادیه های فعال در این حوزه برگزار می شود.

منبع : فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید