شرکت در نمایشگاههای تجاری عراق ، تجارت در عراق

 

almansour-hotel

شرکت در نمایشگاههای تجاری عراق ، تجارت در عراق

امروزه با توجه به نیاز استقلال و کم کردن وابستگی به صنعت نفت صادرات محصولات غیر نفتی روز به روز بیشتر مورد توجه دولت و شرکتهای غیر دولتی قرار می گیرد . در این راستا کشورهای همسایه به دلیل داشتن مرز مشترک و حمل و نقل و سهولت حضور فیزیکی بازرگانان در درجه اهمیت بالاتری قرار دارند و رخداد های نمایشگاهی این کشور ها با حساسیت بیشتری دنبال می گردد.
به عنوان معرفی کشور عراق ، استعداد های تجاری و نمایشگاهی می توان به سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت رایزن بازرگانی، صنعتی و معدنی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق – بغداد اشاره نمود که اطلاعات نسبتا کاملی در مورد نحوه شروع تجارت ، سرمایه گذاری و مقررات تجاری و طرح های حمایتی دولت جمهوری اسلامی ایران از مشارکت کنندگان در نمایشگاهها و تاجران محترم و سرمایه گذاران را در بر دارد.
در ادامه مطلبی را در مورد هتل منصور و هماهنگی های انجام شده برای مشارکت راحت تر شرکتهای ایرانی در نمایشگاههای بغداد ملاحظه می فرمایید.
مطابق هماهنگی های بعمل آمده با هتل منصور بغداد (توضیحات ذیل) دفتر رایزنی بازرگانی ایران در عراق امکان دریافت ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف با معرفی نامه کتبی را دارا می باشد.
فلذا اعضای اتاقهای بازرگانی تجار، مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها و هیات های تجاری و بازاریابان میتوانند، اطلاعات افراد و ساعت ورود و خروج را از طریق وایبر و تلگرام یا تماس به شماره ۰۰۹۶۴۷۷۰۰۰۵۵۱۵۱ اطلاع دهند.
هزینه برای اتاقهای تک نفره با تخفیف ۳۰% معادل ۱۲۰دلار و برای اتاقهای دونفره با تخفیف ۲۵% معادل ۱۶۰دلار است
دفتر رایزنی بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق – سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد
سایت: http://dmr.ir
ایمیل: iraq@dmr.ir
تلفن: ۰۰۹۶۴۱۵۳۷۷۸۵۶

هتل منصور

این هتل بزرگ پنج ستاره در پانصد متری سفارت و دفتر رایزنی بازرگانی و در فاصله یک کیلومتری منطقه الخضراء ( محل استقرار مقامات کشورهای خارجی ) و در کنار ساختمان استانداری بغداد قراردارد که در واقع یکی از ایمن ترین مناطق بغداد به شمار می رود .
امکانات موجود از جمله فضای سبز، چشم انداز رود دجله , استخر و سالن ورزشی, برق , تلفن و اینترنت دائم، صندوق امانات , رستوران, اتاقهای تشریفات و مذاکرات.

در ساختمان اصلی این هتل سه سالن جهت برگزاری انواع مراسم و گردهمایی وجود دارد :
۲_۳۵۰۶۹۹۹۳۶۷۳۷۶۵۶۸۷۸
۱- سالن بزرگ یکهزار متر مربعی سرپوشیده با گنجایش بیش از پانصد نفر جهت برگزاری همایشها و کنفرانسهای مختلف با صندلی و یا با غرفه بندی داخلی بمنظور ایجاد نمایشگاه تخصصی . هزینه هر یک روز این سالن مبلغ یک هزارو دویست و پنجاه دلار می باشد .

۲- سالن اجتماعات یکصد و بیست نفری به مساحت بیش از دویست متر مربع با صندلی و تریبون وغیره به مبلغ ششصد وپنجاه دلار برای هر یک روز مراسم .

۳- سالن مذاکرات شصت متر مربعی با میزگرد دوازده نفری و گنجایش حدود سی نفری و گنجایش حدود سی نفر میهمان که هزینه هر یک روز آن مبلغ سیصد دلار می باشد .

همه این سالنها در یک طبقه مجزا با رستوران , VIP , ودیگر سرویسهای مستقل امکان برگزاری انواع گردهم آیی تجاری و بازاریابی تجمعی را برای گروههای تخصصی کالا و صنوف مختلف ایران خواهد داشت .
۲_۳۵۰۶۹۹۹۳۶۷۳۷۶۵۶۸۸۱

۲_۳۵۰۶۹۹۹۳۶۷۳۷۶۵۶۸۸۴

۲_۳۵۰۶۹۹۹۳۶۷۳۷۶۵۶۸۸۵

۲_۳۵۰۶۹۹۹۳۶۷۳۷۶۵۶۸۸۶
همچنین هزینه اقامت در اتاقهای دوتخته این هتل برای دو نفر ۲۱۰ دلار و اتاقهای تک نفره ۱۷۰ دلار می باشد. جهت اطلاع جزئیات به بازرگانان ایرانی هزینه هر وعده غذا منوی باز نیز ۳۰ دلار می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید