سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران افتتاح شد

سيزدهمين دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ايران
سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

در این مراسم که فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و چند تن از معاونین این دانشگاه نیز در آن حضور داشتند، از یک ربات جدید اطفای حریق ساخت مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد قزوین رونمایی شد.

 این گزارش حاکی است : سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸ با رقابت ۴۷۸ تیم از ۱۲ کشور جهان از جمله ترکیه، آلمان، چین، آمریکا، هلند، فرانسه، انگلیس، پرو، هند، سنگاپور و کره در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

این رقابت ها که تا ۱۸ فروردین ماه ادامه خواهد داشت امسال در ۲۶ لیگ برگزار می شود و بخش های دانشجویی با ۱۰ لیگ و ۱۳۲ تیم، لیگ دانش آموزی با ۱۹۳ تیم، بخش شبیه سازی با ۵ لیگ و ۶۰ تیم و بخش کاربردی با ۴ لیگ و ۹۳ تیم در آن حضور خواهند داشت.
 قابل ذکر است: آئین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ روز شنبه ۱۸ فروردین ماه جاری با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سالن برج میلاد شرکت نمایشگاهها با معرفی تیم های برتر برگزار می شود. 
برترین تیم ها علاوه بر دریافت مجوز شرکت در مسابقات جهانی ربوکاپ امسال در مونترال کانادا (۲۶ خرداد تا اول تیر) از مزایایی از جمله عضویت در بنیاد ملی نخبگان و حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار خواهند شد.

 

منبع : iranfair

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران افتتاح شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز