نمایشگاه بین المللی گرگان(استان گلستان)

نمایشگاه بین المللی گرگان
نمایشگاه بین المللی گرگان

توضیحات و اطلاعات نمایشگاه بین المللی گرگان(استان گلستان):


نمایشگاه بین المللی گرگان (استان گلستان):

شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان ، با توجه به دورنمای اقتصادی استان و بر اساس چشم انداز برنامه چهارم توسعه کشور، توسط بخش خصوصی در سال ۱۳۷۸ تاسیس و علی رغم فرازو نشیب های آن ، در مسیر رشد و ترقی گام نخستین خود را با توجه به سیاست های حمایتی دولت محترم در ایجاد سایت نمایشگاه بین المللی استان گلستان به عنوان یک ضرورت و بر اساس مصوبه سفر ریاست محترم جمهور و هیات دولت و با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران و مساعدت مدیران ارشد استان ، به طور مستحکم برداشت و با طراحی مدرن ترین سایت نمایشگاهی کشور و بر اساس استانداردهای بین المللی اقدام به اجرای فاز اول نمود .
مجاورت بزرگراه گرگان – آق قلا و محور ترانزیت به مرز کشور ترکمنستان و بزرگترین شهرک صنعتی استان گلستان که از نظر بار ترافیکی دارای حجم بسیار پائین تری نسبت به محور تهران – مشهد می باشد را می توان نام برد. وجود محور کمربندی گرگان باعث گردیده که هیچگونه بار ترافیکی در زمان برپایی نمایشگاهها به شهر تحمیل نگردد . طراحی ساختمان سایت نمایشگاه به مساحت ۶۱۷۰۰ متر مربع به گونه ایست که شامل ۴ سالن مسقف به مساحت ۴۰ هزار متر مربع که دو سالن بصورت یک طبقه و دو سالن دیگر بصورت دو طبقه در نظر گرفته شده است .

رستوران ، کافی شاپ ، سرویسهای بهداشتی و سایر خدمات از قبیل یک شعبه ExIm Bank، آژانس فروش بلیط هواپیما، آژانس تورهای نیم روزی که در ساعات فراغت مشارکت کنندگان و به منظوربازدید از نقاط مختلف استان ارائه سرویس نماید ، آرایشگاه غرفه فروش صنایع دستی ، تعدادی اتاق جلسات به منظور برگزاری مزاکرات تجاری مشارکت کنندگان با طرف های تجاری خود . سالن آمفی تاتر با طرفیت ۷۰۰ نفر بم منظور برگزاری همایش ها و سمینارها در سطح بین المللی و فضاهای اداری در کریدوری بمساحت ۷۰۰/۱۰ متر مربع ، ایجاد نمازخانه ، بهداری ، ترانسفر نمایشگاهی ، گمرک ، پارکینگ ویژه غرفه داران ، پارکینگ عمومی و همچنین ایجاد هتل بین المللی به مساحت ۰۰۰/۱۲ متر مربع در مجاورت فضای نمایشگاهی از دیگر امکانات طراحی شده این سایت می باشد . با توجه به مزیت های بارز نمایشگاه بین المللی استان گلستان در منطقه شمال کشور ، بعنوان برگ افتخاری در این نقطه از کشور جمهوری اسلامی ایران و سیاست های اقتصادی دولت محترم در جهت منطقه ای ساختن نمایشگاههای بین المللی و رتبه بندی آنها ، نمایشگاه بین المللی استان گلستان این توانمندی را دارد که بعنوان منطقه نمایشگاههای بین المللی شمال کشورمحسوب گردد و ایفای نقش نماید .

شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان

شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان

در سال ۲۰۱۵ شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان در تاریخ (۶ March) 15 اسفند ماه ۱۳۹۳ به عضویت انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی UFI نائل گردید . در حال حاضر در منطقه خاورمیانه و افریقا ، جمهوری اسلامی ایران سمت نائب رییس دوم در منطقه را به نمایندگی مدیر عامل محترم نمایشگاه بین المللی تهران جناب آقای اسفهبدی داراست و تا قبل از این رویداد جمهوری اسلامی ایران دارای ۵ کرسی شامل مراکز نمایشگاهی تهران ،مشهد،تبریز،شیراز و اصفهان بود که با اضافه شدن نمایشگاه بین المللی استان گلستان به جمع اعضاء، جمهوری اسلامی ایران دارای ۶ کرسی در انجمن فوق می باشد و امکان بدست آوردن ریاست دوره ای منطقه مذکور بنام جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته است. در حال حاضر با اجرای فاز اول و بهره برداری از آن امیدواریم با اجرای فازهای بعدی سایت نمایشگاه بین المللی استان گلستان موجب افزایش استانداردهای نمایشگاهی کشور را فراهم سازیم .

اطلاعات تماس: گلستان، گرگان ، بزرگراه گرگان ،آق قلا، روبروی فرودگاه بین المللی گرگان، نمایشگاه بین المللی استان گلستان
کدپستی : ۶۹۹۷۱ – ۴۹۳۳۱
اطلاعات تماس۳۲۶۴۰۶۶۴ – ۰۱۷

وب سایت : golestanexpo.ir

 

 

تقویم نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی گرگان(استان گلستان):فهرست نمایشگاه های پیش رو / Upcoming Events:


رویدادی ثبت نشده است
کد نمایشگاه شروع پایان عنوان نمایشگاه نام مجری برگزاریفهرست نمایشگاه های گذشته / Past Events:


رویدادی ثبت نشده است
کد نمایشگاه شروع پایان عنوان نمایشگاه نام مجری برگزاری

دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :


نمایشگاه بین المللی گرگان(استان گلستان)
نمایشگاه بین المللی گرگان(استان گلستان)
آدرس
تلفن
وب سایت
فاصله تا تهران

با کلیک بر روی "جهت نقشه" چگونگی دسترسی (مسیریابی) به محل مورد نظر را از این نقطه مشاهده نمایید:

فایل تقویم هوشمند لینک کوتاه این مکان
iCal https://exbiz.org/2269

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.