راهنمایی و سوالات متداول
 اگر پاسخ سوال خود را در این بخش پیدا نکرده اید، از طریق بخش پشتیبانی قطعا به پاسخ مورد نظر خواهید رسید! 

 

راهنمای استفاده از خدمات اکسبیز:

 

۱ چرا باید عضو اکسبیز شوم؟

برای اینکه اکسبیز یک پایگاه کاربر محور است که برای استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت در پایگاه وجود دارد.


۲ عضویت در اکسبیز چگونه است؟

برای عضویت در اکسبیز کافی است به صفحه عضویت در اکسبیز (یعنی اینجا) مراجعه کنید . اگر اکانت گوگل دارید با کلیک بر روی ایکون G که به رنگ قرمز در زیر همان صفحه قرار دارد به راحتی به اکسبیز متصل می شوید و اگر ایمیل دیگری برای درج دارید ، یک ایمیل از طریق اکسبیز در همان لحظه برایتان ارسال می گردد که با کلیک بر روی لینک داخل ایمیل به عضویت اکسبیز در خواهید آمد.


۳دسترسیها در اکسبیز چگونه است؟

در اکسبیز ما ۶ نوع کاربر داریم ، کاربرساده  و مشارکت کننده/کارشناس نمایشگاه، ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی، غرفه ساز ، برگزارکننده نمایشگاه ، مالک مکان نمایشگاهی ، از نظر ما کاربر ساده  دارای شخصیت حقیقی است و ۵ دسته دیگر دارای شخصیت حقوقی هستند و ۵ دسته دیگر علاوه بر امکان دانلود فایلها و استفاده از امکانات دسته اول ، هر یک برای خود دارای دسترسیهای ویژه ای هستند . مثلا برگزارکنندگان گرامی می توانند در اکسبیز درج رویداد کنند و مالکین مکان نمایشگاهی می توانند علاوه بر درج رویداد ، مطالب مربوط به صفحه نمایشگاه تا صفحه تقویم را به روز رسانی کنند و برای مکان نمایشگاهی خود اطلاعیه درج کنند.


۴چگونه می توانم در اکسبیز نمایشگاه خود را ثبت کنم یا اطلاعات آن را تغییر دهم؟

برای ثبت نمایشگاه در اکسبیز باید ابتدا کاربر در پنل  برگزارکنندگان خود را  ثبت نمایید ( با استفاده از این بخش) . سپس دسترسی شما به برگزارکننده تغییر می یابد و بعد از آن توانایی درج نمایشگاه یا درج اطلاعیه یا تغییر اطلاعات برای رویداد در اکسبیز برای شما فراهم می گردد و این دسترسیها از طریق حساب کاربری شما قابل مشاهده است.


اگر راهنماییهای بالا کافی نبود یا مورد سوال خاصی دارید، خوشحال می شویم که (پس از ثبت نام رایگان به عنوان کاربر ساده) در بخش پشتیبانی سوالات خود را مطرح فرمایید تا بتوانیم اطلاعات کاملتری در اختیاراتان قرار دهیم!


راهنمای ثبت نمایشگاه و اطلاعیه آن در اکسبیز:

لازم به ذکر است که در اکسبیز کاربرانی توانایی درج نمایشگاه دارند که دسترسی “برگزارکننده” یا “مالک مکان نمایشگاهی” داشته باشند.

گام اول : عضویت در سایت به عنوان کاربر برگزارکننده نمایشگاه

در منوی بالایی سایت روی ورود/ثبت نام کلیک نمایید.

 


گام دوم : درج نمایشگاه

در پنل کاربری روی ثبت نمایشگاه در تقویم اکسبیز کلیک نمایید (پس از دریافت دسترسی برگزارکننده).

برای درج تاریخ میلادی از ماژول تبدیل اکسبیز در اینجا استفاده نمایید

دقت بفرمایید که پس از مشخص نمودن ماهیت رویداد (تخصصی|ملی|بین المللی|استانی|بین المللی با ثبت در یوفی|نامشخص) ، عنوان انگلیسی رویداد (evententitle) و دوره رویداد (Holdingperiod) و نام برگزارکننده (organizername) و وب سایت برگزارکننده (organizerurl) و وب سایت رویداد (eventwebsite) را وارد نمایید.

در صورتی که رویداد وب سایت به تنهایی ندارد و باید به سایت برگزارکننده مراجعه نمود، می توان مکان آن را خالی گذاشت .

توضیحات رویداد را وارد نمایید و منتظر تایید نمایشگاه توسط کاربر اپراتور اکسبیز بمانید.


گام سوم ( پیشنهادی) : درج اطلاعیه و خبر مربوط به رویداد نمایشگاهی:

برای این گام نیز نیازمند دسترسی “برگزارکننده ”  یا “مالک مکان نمایشگاهی “خواهید بود.

در پایین پنل کاربری روی “ثبت اطلاعیه” کلیک نمایید.

عنوان و متن اطلاعیه را وارد نمایید و عکسی مربوط به اطلاعیه وارد نمایید و در پس از کلیک بر روی دکمه تایید ، در انتظار ثبت متن توسط کاربر اپراتور اکسبیز بمانید.