شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاه (رایمند)

شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاه (رایمند)
شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاه (رایمند)

شرکت پیشبران صنعت نمایشگاه ( رایمند ):

اطلاعات تماس این مجری

عنوان توضیحات
 آدرس
 تلفن  تلفن : ۶- ۸۸۵۲۸۹۵۲
 فکس  نمابر : ۸۸۵۲۸۹۵۴
 ایمیل و وب سایت پست الکترونیک : info@pishbaran.com – iedpco@gmail.com

وب سایت :pishbaran.com

 سایر موارد

مقـدمــه
شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاه(رایمند) با یک دهه تجارت موفق ، در حرکتی گروهی منطبق بر ساختاری مشخص و ناشی از گردهمائی تیم های تخصصی و پرسنل مجرب و با بهره گیری از خلاقیت و اهتمام در رعایت اخلاق حرفه ای در امر برگزاری نمایشگاه های بین الملـلی تخصصی ، جشنواره ها و همایش ها ، غرفه سازی , دکوراسیون اداری و بازاریابی فعالیت می نماید.
فعالیت متمرکز این شرکت منجر به ایجاد ارتباط کاری مطلوب با مشتریان در جهت تقویت مناسبات اقتصادی و کمک به معرفی محصولات و ارتقا فرآیند بازاریابی می باشد.
آن چه در این مجموعه آمده، خلاصه ای از عملکرد، ساختار این شرکت می باشد.

عملکرد
شرکت پیشبران با توجه به تخصص های موجود در دپارتمان های خود، تلاش میکند تا با ارائـه خدمات فراگیر به تدوین یک استراتژی کامل و کارگشا برای حضور مشتری در بازار و نظارت دقیق و کارآمد بر اجرای استراتژی به دست آمده، مشتری خود را در نیل به اهدافش همراهی نماید.
وجــود گروههای تخصصی مختلف در ساختار پیشبران صنعت نمایشگاه (رایمند)، این امکان را فراهم می کند که کلیه گروهها در یک هماهنگی ارگانیک، هدف، استراتژی و ابزارها، همگون و متوازن بصورت یک مجموعه عمل نماید و یا آنکه هر تیم بصورت جداگانه و بنا به ضرورت نیاز مشتری دستور کاری مشخصی را دنبال نماید.

سـاختــــار
پیشبران صنعت نمایشگاه(رایمند) با تعریف ساختار مبتنی بر ۴ بخش تخصصی اهداف زیر را دنبال می نماید:
تیم برگزاری نمایشگاهها، جشنواره ها و سمینارها : با توجه به تخصص ها و تجربه های موجود تلاش می کند تا با ارائه خدمات فراگیر در امر برگزاری نمایشگاه ها , جشنواره ها و همایش ها در جهت معرفی توانمندیهای تولیدکنندگان داخلی و انتقال فن آوری پیشرفته به کشور , فراهم نمودن رقابت سازنده بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی , بازاریابی برای انواع کالاهای عرضه شده در نمایشگاه ها , تبادل دانش فنی بین مشارکت کنندگان و در نهایت توسعه جریان صادرات و واردات کشور فعالیت نماید.

تیم غرفه سازی نمایشگاهی : با بهره گیری از روش های خود با وقوف بر موقعیت دقیق هر مشتری و با بهره گیری از هنر طراحی و گرافیک به خلق یک هویت واحد از غرفه با جلوه های ویژه در جهت نمایش کالاها و توانمندیهای مشارکت کنندگان گام برداشته و به تامین نفوذ و اعتبار لازم برای حضور مشارکت کنندگان در هر نمایشگاه همکاری نموده و تلاش می کند فضای غرفه شرکت را بنا به نیاز مشتری ، طراحی و اجرا نماید تا بهترین امکان بهره گیری فیزیکی و تبلیغاتی از فضای مورد نظر مشتری را تامین نماید.

تیم دکوراسیون: این بخش با استفاده از نیروی مجرب و کارآمد توانسته است جایگاه شایسته ای را در امر طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون اداری و داخلی و تولید سیستم های پیش ساخته با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی جهت پاسخگویی به نیازهای مختلف در زمینه های زیر فعالیت می نماید:
سیستم مدرن دکوراسیون چوبی- سیستم مدولار میز و صندلی اداری- پارتیشن- سقف و کف کاذب – فروشگاهی – خانگی – سازه فضائی – نمایشگاهی

تیم بازاریابی: با بهره گیری از روشهای خود با وقوف بر موقعیت دقیق هر مشتری و رقبای آن در بازار نقشه ی صحیحی از قلمرو رقابت برداشته و مطمئن ترین مسیر موفقیت هر شرکت را شناسایی نموده و برنامه ریزی می نماید.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • _4876
  • hassan-jamali
  • gles
  • pedi
  • maedeh_moazenchi

برای عضویت در خانواده 5147 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …