گروه بین المللی آوین

گروه بین المللی آوین
گروه بین المللی آوین

درباره شرکت آوین افراز (گروه بین المللی آوین ):

گروه بین المللی آوین حامل پیامی است از آینده توسط افرادی که این امکان را یافته اند تا از فرازی برتر به افق های دور دست بنگرند و بعنوان مشاوری آشنا با بیش از ۱۸ سال سابقه تجربیات ارزنده خود را در زمینه های برگزاری نمایشگاه ها ، همایشها ، کارگاه ها و سمینارهای بین المللی –خدمات نمایشگاهی – برنامه های تبلیغاتی- بازاریابی و تحقیقات بازار- اعزام هیئت های تجاری -امور چاپی و هم چنین تالیف کتب، در اختیار شرکتها ، موسسات و سازمانها قراردهند و به شما کمک کنند تا تصویر خود را در بازار پر تراکم و شلوغ اطرافتان به روشنی و وضوح ترسیم نمایید.
تاریخچه گروه بین المللی آوین :
گروه بین المللی آوین حامل پیامی است از آینده توسط افرادی که این امکان را یافته اند تا از فرازی برتر به افق های دور دست بنگرند و بعنوان مشاوری آشنا با بیش از ۱۸ سال سابقه تجربیات ارزنده خود را در زمینه های امور بازرگانی ( صادرات و واردات ) ، برگزاری نمایشگاه ها ، همایشها ، کارگاه ها و سمینارهای بین المللی – پژوهشهای بازرگانی – برنامه های تبلیغاتی- امور بازرگانی- بازاریابی و تحقیقات بازار- اعزام و جذب هیئت های تجاری -امور سرمایه گذاری  ، در اختیار شرکتها ، موسسات و سازمانها قراردهند و به شما کمک کنند تا تصویر خود را در بازار پر تراکم و شلوغ اطرافتان به روشنی و وضوح ترسیم نمایید.
گروه بین المللی آوین یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران و با عضویت در انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی UFI  ، موفقیت  خود را  مرهون کارمندانی با مسئولیت و با تجربه میباشد که به اصول اخلاقی پایبندند و مسئولیتهای خود را با تمام تجربه و توان خود به اجرا میگذارند. این شرکت با بیش از  ۴۰ پرسنل تمام وقت وپاره وقت سعی نموده است تا با به کارگیری آخرین متدها و شیوه های علمی در این صنعت همواره پیشرو و خلاق باشد و ایده های جدید را  ارائه نماید.

Avin International Holding

Avin International Holding

اطلاعات تماس : تلفن : ۹۸۰ ۲۰ ۲۲۰ ۹۸۲۱+

ایمیل ها :

info@avinholding.com

info@avinafraz.com

وب سایت : www.avinholding.com

آدرس : تهران خیابان  آفریقای شمالی بلوار گلشهر پلاک  ۷ طبقه ۳ واحد ۸

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم.

0 دیدگاه در “گروه بین المللی آوین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

تبلیغ داخلی

ExBiz

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

نمایشگاه اختصاصی ایران در کنیا

بستن
*
*