گروه بین المللی آوین

گروه بین المللی آوین
گروه بین المللی آوین

شرکت آوین افراز:

اطلاعات تماس : آدرس : تهران خیابان  آفریقای شمالی بلوار گلشهر پلاک  ۷ طبقه ۳ واحد ۸
تلفن : ۹۸۰ ۲۰ ۲۲۰ ۹۸۲۱+


ایمیل ها :
info@avinholding.com
info@avinafraz.com


وب سایت : www.avinholding.com

درباره شرکت آوین افراز (گروه بین المللی آوین ):

گروه بین المللی آوین حامل پیامی است از آینده توسط افرادی که این امکان را یافته اند تا از فرازی برتر به افق های دور دست بنگرند و بعنوان مشاوری آشنا با بیش از ۱۸ سال سابقه تجربیات ارزنده خود را در زمینه های برگزاری نمایشگاه ها ، همایشها ، کارگاه ها و سمینارهای بین المللی –خدمات نمایشگاهی – برنامه های تبلیغاتی- بازاریابی و تحقیقات بازار- اعزام هیئت های تجاری -امور چاپی و هم چنین تالیف کتب، در اختیار شرکتها ، موسسات و سازمانها قراردهند و به شما کمک کنند تا تصویر خود را در بازار پر تراکم و شلوغ اطرافتان به روشنی و وضوح ترسیم نمایید.
تاریخچه گروه بین المللی آوین :
گروه بین المللی آوین حامل پیامی است از آینده توسط افرادی که این امکان را یافته اند تا از فرازی برتر به افق های دور دست بنگرند و بعنوان مشاوری آشنا با بیش از ۱۸ سال سابقه تجربیات ارزنده خود را در زمینه های امور بازرگانی ( صادرات و واردات ) ، برگزاری نمایشگاه ها ، همایشها ، کارگاه ها و سمینارهای بین المللی – پژوهشهای بازرگانی – برنامه های تبلیغاتی- امور بازرگانی- بازاریابی و تحقیقات بازار- اعزام و جذب هیئت های تجاری -امور سرمایه گذاری  ، در اختیار شرکتها ، موسسات و سازمانها قراردهند و به شما کمک کنند تا تصویر خود را در بازار پر تراکم و شلوغ اطرافتان به روشنی و وضوح ترسیم نمایید.
گروه بین المللی آوین یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران و با عضویت در انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی UFI  ، موفقیت  خود را  مرهون کارمندانی با مسئولیت و با تجربه میباشد که به اصول اخلاقی پایبندند و مسئولیتهای خود را با تمام تجربه و توان خود به اجرا میگذارند. این شرکت با بیش از  ۴۰ پرسنل تمام وقت وپاره وقت سعی نموده است تا با به کارگیری آخرین متدها و شیوه های علمی در این صنعت همواره پیشرو و خلاق باشد و ایده های جدید را  ارائه نماید.

Avin International Holding

Avin International Holding

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.