شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا

شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا
شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا

شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا:

ااطلاعات تماس پست الکترونیکی : info@mandtgroup.com
آدرس سایت : www.mandtgroup.com
تلفن : ۰۲۱-۴۲۹۱۷۰۰۰
دورنگار : ۰۲۱-۴۲۹۱۷۱۰۰
آدرس : تهران، شهرک غرب، بلوار شهید دادمان (پونک باختری)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاک ۱۵ واحد ۲کد پستی ۱۴۶۸۹۳۶۳۱۱وب سایت

درباره شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا:
در کلیه حوزه های تجارت، بخش عرضه با نرخ بالاتری نسبت به تقاضا در حال رشد می باشد. این واقعیت، رقابت را در عرصه بازار جهانی مشکل تر می نماید. عرضه کنندگان مختلف، به منظورتوفیق بیشتر در رقابتی شدن، متغیر های بسیاری را فراروی خود دارند که می باید بین آنها را بطه صحیحی برقرار نمایند. پاره ای از این متغیر ها در حوزه تخصص کلیه عرضه کنندگان نبوده و ضرورت دارد خدمات خاصی از سوی سایر متخصصین در اختیار ایشان قرار گیرد تا بتوانند در افزایش سهم خود از بازار ، برنامه ها و پیش بینی ها را با سطح قابل قبولی از موفقیت قرین گردانند. فعالیت ها ی مختلفی که منجر به توفیق در بازار می گردند، لازم است توسط متخصصین بازاریابی طراحی و در قالب راهکارهای تجاری در اختیار رقابت کنندگان در بازار قرار گیرد.

مجموعه راهبرد ها و برنامه های بازاریابی که ارکان راهکارهای تجاری را تشکیل می دهند می باید از سوی سازمان هایی ارایه شوند که از خدمات متخصصین حوزه های مختلف مرتبط با زمینه های کاملا” متفاوت بازار جهانی بهره می برند. ایجاد چنین زیرمجموعه های تخصصی در درون کلیه سازمان های تجاری موجه نبوده و امروزه، مدیران اندیشمند، سعی دارند نیاز خود به راهکارهای تجاری را از طریق سازمانهای تخصصی مستقل برآورده نمایند.

شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا (M & T Solutions) گروهی از متخصصین عرصه های مختلف بازاریابی و بازرگانی بین المللی که متوسط تجربه آنها متجاوز از بیست و پنج سال بوده و در معروف ترین شرکتهای بازرگانی ایران سابقه فعالیت داشته اند، با کنار هم قرار دادن توان خود اقدام به ایجاد شرکت M & T Solutions ‌ نموده و بهترین توان تخصصی خود را به دنیای تجارت بین الملل عرضه می نمایند. شرکت M & T بمنظور افزایش کارامدی خود، اقدام به ایجاد گروهی از شرکت های همکار نموده است تا حوزه های مختلف تخصصی کار توسط لایق ترین اعضای گروه به انجام برسد. گروه M & T خدمات و راهکار های خود را در پنج حوزه زیر ارایه می نماید.

* بازاریابی بین الملل

* تبلیغات و پیشبرد فروش

* نمایشگاه ها و سمینار ها

* بازرگانی بین الملل

* خدمات آموزش و مشاوره مدیریت

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.