Taking too long? Close loading screen.

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

SIDSCO

SIDSCO

SIDSCO

معرفی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس:

معرفی اجمالی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس وابسته با سازمان بورس و اوراق بهادار، در تاریخ ۱۳۸۳/۴/۲۷ تأسیس و تاریخ ۱۳۸۳/۶/۵ تحت شماره ۲۲۸۹۱۸ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

مهمترین هدف شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، “گسترش فرهنگ سرمایه گذاری در دارایی های مالی” است. این مهم، در قالب برنامه های متعددی ازجمله برنامه های ذیل، پیگیری می شود:

– طراحی، پیاده سازی و راه اندازی سازوکارهای مناسب و متعدد اطلاع رسانی در بازار سرمایه

– انتشار کتب، مجلات، نشریات الکترونیک، لوح های فشرده و سایر انواع بسته های آموزشی مکتوب، الکترونیک، دیداری و شنیداری

– برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی در حوزه بازار سرمایـه

– برگزاری آزمون گواهینامه های حرفه ای سازمان بورس و اوراق بهادار

– برگزاری نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارهای تخصصی

“شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با انتخاب شعار “با ما بورس را بشناسید”، تمام توان خود را به کار بسته است تا از کلیه ظرفیت های موجود در راستای تحقق هدف ترسیم شده که همانا، توسعه فرهنگ سرمایه گذاری در دارایی های مالی است، بهره گیـرد”

ساختار سازمانی

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در سال ۱۳۸۸، با درک ضرورت پیاده سازی نظام فرآیندی بمنظور تسریع در دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده، پروژه بازنگری فرایندهای کسب و کار خود را آغاز نمود. با تکمیل این پروژه، نقشه کلیه فرایندهای شرکت، متناسب با اهداف، طراحی و ساختار سازمانی جدید شرکت، متناسب با فرایندهای تدوین شده، در سال ۱۳۹۰ به شرح ذیل به تصویب رسید:

خدمات و محصولات

الف- پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران (www.sena.ir)

پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران (سنا) به عنوان مرجع رسمی انتشار اخبار و رویدادهای بازار سرمایه، هم اکنون یکی از پرمخاطب ترین پایگاه های اینترنتی در حوزه بازار سرمایه است. در این پایگاه خبـری، روزانه اخبار متعددی در گروه های مختلف خبری شامل اخبار عمومی بازار سرمایه، بورس اوراق بهادار، بورس کالا، فرابورس، اخبار شرکت ها و بخش بین الملل، در اختیار بازدیدکنندگان این پایگاه قرار می گیرد. اخبار پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه، همچنین بصورت روزانه، ازطریق سایر رسانه های کشور، اعم از رسانه های مکتوب، دیداری، شنیداری و مجازی به عموم جامعه منعکس می گردد.

ب- تالار مجازی بورس ایران (www.irvex.ir)

تالار مجازی بورس ایران با شبیه‌سازی فضای واقعی بورس، این امکان را برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این بازار فراهم آورده است تا بدون نیاز به پول و بدون آن‌که ریسکی متوجه آن‌ها شود، سرمایه‌گذاری براساس شرایط واقعی بورس را تجربه کنند، چرا که اطلاعات تالار مجازی و اصول و چارچوب سرمایه‌گذاری در این تالار، واقعی و تا حد بسیار زیادی، منطبق با شرایط بورس است. علاقه مندان به اشنایی با نحوه سرمایه گذاری در بورس، می توانند بصورت رایگان در این سامانه اینترنتی نام نویسی کرده و از خدمات آن برخوردار شود. این سامانه، هم اکنون یکی از سامانه های اینترنتی بسیار پرمخاطب در کشور است.

ج- سامانه بورس همراه (www.mobilebourse.ir)

سامانه بورس همراه با هدف تسهیل و افزایش سرعت دسترسی فعالان بازار سرمایه به اطلاعات بورس ازطریق گوشی تلفن همراه، توسط شرکت طراحی شده است. کاربران با دریافت این سامانه ازطریق پایگاه اینترنتی www.mobilebourse.ir و نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه خود،· می توانند در هر· لحظه از شبانه روز، آخرین اطلاعات بورس، شامل مقدار و میزان نوسانات شاخص‌ها؛ آخرین قیمت، میزان نوسانات و همچنین سفارش های خرید و فروش سهام؛· NAV صندوق‌های سرمایه‌گذاری؛ پیغام‌های ناظر بازار، اطلاعیه های صادره از سوی شرکت ها )منتشر شده در سامانه کدال)، آخرین اخبار بازار سرمایه، اطلاعات مربوط به نمادهای متوقف و دلایل توقف نمادها و ده ها اطلاعات دیگر را ازطریق گوشی تلفن همراه خود مشاهده نمایند. سامانه بورس همراه همچنین به کاربران امکان می دهد تا سبد سهام اختصاصی متشکل از از سهام شرکت‌ها و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری تشکیل داده و درصد تغییر ارزش سبد و همچنین اطلاعیه‌های مربوط به سهام موجود در سبد را بصورت لحظه ای، مشاهده نمایند.

د- انتشارات (www.bourseshop.ir)

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، با انتشار بیش از ۴۰ عنوان کتاب تخصصی و عمومی در حوزه بازار سرمایه، یکی از مراجع نشر کتب در این حوزه به شمار می رود.· شرکت همچنین در سال ۱۳۹۰، موفق به اخذ مجوز انتشارات تحت عنوان “انتشارات بورس” از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از پیشنهاد کلیه اساتید و دانشجویان جهت تألیف و ترجمه کتب دارای اولویت، استقبال می نماید. شرکت همچنین دارای سامانه فروش اینترنتی به نشانی www.bourseshop.ir می باشد که کلیه کتب و محصولات آموزشی ازطریق این سامانه، قابل تهیه است.

ه- برگزاری نمایشگاه تخصصی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی· (www.boursefair.ir)

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت، همه ساله اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی می نماید. این نمایشگاه، تنها نمایشگاه تخصصی در حوزه مالی کشور محسوب می گردد که هر سال، با حضور گسترده نهادهای فعال در بازار سرمایه، بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های سرمایه گذاری و سایر شرکت ها و نهادهای ذیربط، در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. تاکنون پنج دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی، بصورت تخصصی و در سطح ملی برپا گردیده است و از سال ۱۳۹۱، این نمایشگاه در سطح بین المللی برگزار خواهد گردید.

و- برگزاری آزمون گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه

از سال ۱۳۹۰ و همزمان با برگزاری هفدهمین دوره آزمون گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، برگزاری این آزمون طبق مصوبه هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، به شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس واگذار گردید. شرکت همچنین با هدف آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان با کارکردها و ساختار گواهینامه های حرفه ای، دوره های آموزشی را در این خصوص طراحی و برگزار می نماید.

ز- برگزاری دوره های آموزشی

یکی از محورهای عمده فعالیت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی در حوزه بازار سرمایه است. دوره آموزشی ویژه کارکنان شبکه بانکی بمنظور ارائه خدمات به متقاضیان سرمایه گذاری در بورس ازطریق شعب بانک ها، دوره های آموزش اصول سرمایه گذاری در بورس و برخی دوره های عمومی و تخصصی دیگر، ازجمله اقدامات صورت گرفته در این راستا می باشد. شرکت همچنین آمادگی دارد برنامه های آموزشی آشنایی با بازار سرمایه را بصورت اختصاصی، برای کارکنان و مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی، برگزار نماید.

ح- تولید بسته های متنوع آموزشی – فرهنگ سازی

ازجمله اقدامات شرکت، تولید بسته های آموزشی – فرهنگ سازی متناسب با نیاز گروه های سنی مختلف جامعه است. تولید نخستین مجموعه انیمیشن های آموزشی بورس (۶۵ انیمیشن)، نخستین مجموعه نمایشنامه های رادیویی بورس (۱۱۴ نمایشنامه رادیویی)، تولید بیش از یکصد کاریکاتور، تولید آگهی های فرهنگ سازی سازمان بورس و اوراق بهادار، طراحی و تولید بازی سهم آورد با اخذ تأئیدیه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انتشار نخستین کتاب گویای خودآموز بورس و تولید بسته های متعدد آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان، برخی از اقدامات صورت گرفته· در این راستا می باشد.

ط- برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی

شرکت هر سال، اقدام به برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی در حوزه بازار سرمایه می نماید. نخستین جشنواره برترین های بازار سرمایه، همایش نقش بازار سرمایه در تأمین مالی، همایش مسئولیت حقوقی مدیران در بازار سرمایه و سمینار آشنایی با گواهینامه­های حرفه ای بازار سرمایه، برخی از برنامه های برگزار شده توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس می باشد.

“ما با اعتقاد راسخ به لزوم توسعه فرهنگ سرمایه گذاری آگاهانه و هوشمندانه در کشور، وظیفه خود می دانیم تا برنامه ها و بسته های آموزشی موردنیاز در این راستا را متناسب با نیازها و انتظارات گروه های مختلف جامعه، تهیـه و به مناسب ترین شیوه، در اختیـار آنها قرار دهیم.”

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

www.sidsco.ir

اهداف برگزاری نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه:

این نمایشگاه در راستاى معرفى قابلیتهاى نهادهاى مالى داخلی و خارجی برگزار مى شود.بر این اساس، مهمترین اهداف نمایشگاه بین المللى بورس ، بانک و بیمه عبارت است از:

– معرفى توانمند ى ها و دستاوردهاى بازار سرمایه ، پول و بیمه اى کشورها

– ترغیب مردم به پس انداز ، سرمایه گذارى و استفاده بهینه از پول و پوشش ریسک

– معرفى سازکارهاى مناسب سرمایه گذارى در بورس اوراق بهادار و کالا

– توسعه فرهنگ سهامدارى و سرمایه گذارى

– معرفى محصولات و توانمندى شرکت هاى حاضر در بورس اوراق بهادار در صنایع مختلف

– معرفی خدمات نوین بانکی در حوزه بازار پول کشور

– معرفی خدمات نوین بیمه ای در حوزه بیمه کشور

 

سایت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

 

آدرس جدید دبیرخانه فاینکس نهم(FINEX 2015): شهرک غرب، بلوار دادمان خیابان فخارمقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاک ۱۵ واحد ۲ تلفن: ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی: ۱۳۳،۱۳۴ و ۲۲۶

سایت فاینکس (FINEX 2015)

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

جستجوی خدمات نمایشگاهی

پیشنهاد اکسبیز

 • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

نمایشگاه های پیش رو

 • نمایشگاه خانه ایرانی- مصلی ۹۶
 • : ۱۱/۰۲ - ۱۱/۰۷
 • : نمایشگاه مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران
 • ---------------------------
 • چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش- جزیره کیش ۹۶
 • : ۱۱/۰۲ - ۱۱/۰۵
 • :
 • ---------------------------
 • دومین نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک و پلاستیک تهران(مواد اولیه،ماشین آلات و تجهیزات، محصولات و خدمات، رنگ و رزین) تهران پلاست ۲۰۱۸-شهر آفتاب ۹۶
 • : ۱۱/۰۳ - ۱۱/۰۶
 • : نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب
 • ---------------------------
 • پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۰۳ - ۱۱/۰۶
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۰۳ - ۱۱/۰۶
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو- اصفهان ۹۶
 • : ۱۱/۰۳ - ۱۱/۰۶
 • : نمایشگاه بین المللی اصفهان
 • ---------------------------
 • اولین نمایشگاه بین المللی جامع صنایع دریایی ایران- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۰۴ - ۱۱/۰۷
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • یازدهمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا - مشهد ۹۶
 • : ۱۱/۰۴ - ۱۱/۰۸
 • : نمایشگاه بین المللی مشهد
 • ---------------------------
 • دومین نمایشگاه لوستر، لوازم آشپزخانه و دکوراسیون داخلی ایران - تبریز ۹۶
 • : ۱۱/۰۹ - ۱۱/۱۳
 • : نمایشگاه بین المللی تبریز
 • ---------------------------
 • پنجمین نمایشگاه نوروزی مبلمان ایران – تبریز ۹۶
 • : ۱۱/۰۹ - ۱۱/۱۳
 • : نمایشگاه بین المللی تبریز
 • ---------------------------
 • شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی، ژنتیک و اصلاح نژاد دامی (Isfahanvet)- اصفهان ۹۶
 • : ۱۱/۱۱ - ۱۱/۱۴
 • : نمایشگاه بین المللی اصفهان
 • ---------------------------
 • اولین نمایشگاه بین المللی چینی، بلور و کریستال- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۱۳ - ۱۱/۱۶
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۱۳ - ۱۱/۱۶
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • پانزدهمین نمایشگاه بین المللی پزشکی، دندانپزشکی، تجهیزات و صنایع وابسته- مشهد ۹۶
 • : ۱۱/۱۷ - ۱۱/۲۰
 • : نمایشگاه بین المللی مشهد
 • ---------------------------
 • نمایشگاه دهه فجر- اصفهان ۹۶
 • : ۱۱/۱۸ - ۱۱/۲۱
 • : نمایشگاه بین المللی اصفهان
 • ---------------------------
 • پنجمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران – تبریز ۹۶
 • : ۱۱/۲۰ - ۱۱/۲۶
 • : نمایشگاه بین المللی تبریز
 • ---------------------------
 • شانزدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۲۳ - ۱۱/۲۶
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته- تهران ۹۶
 • : ۱۱/۲۳ - ۱۱/۲۶
 • : نمایشگاه بین المللی تهران
 • ---------------------------
 • اولین نمایشگاه بین المللی شهر آینده-شهر آفتاب ۹۶
 • : ۱۱/۲۴ - ۱۱/۲۷
 • : نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب
 • ---------------------------
 • اولین نمایشگاه بین المللی مواد، تجهیزات، صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی- شهر آفتاب ۹۶
 • : ۱۱/۲۴ - ۱۱/۲۷
 • : نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب
 • ---------------------------

  اعضای جدید

  ضمن خوش آمد گویی به :

  • mohsen_zamani
  • smtnews
  • nexgroup

  برای عضویت در خانواده 5625 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
  عضو شوید (کلیک کنید)