موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش)

رسایش
رسایش

موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش):

معرفی موسسه رسایش

موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش) با هدف اعتباربخشی و تحول در محتوا و شیوه برگزاری همایش‌های علمی، آموزشی،‌ صنعتی و برگزاری فراگیر جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تاسیس شده است. مدیریت و کارکنان این موسسه از تجربه‌، توانمندی و دانش لازم برخوردارند تا با بهره‌گیری از این توانایی‌ها و به‌کارگیری شیوه‌های خلاقانه، نوآورانه و مبتنی بر دانش روز بتوانند گردهمایی‌های تخصصی را تبدیل به رسانه‌هایی تاثیرگذار کنند. رسانه‌هایی که نه فقط در مدت زمانی محدود و مشخص، بلکه پیش از، در هنگام و پس از برگزاری همایش، کنفرانس یا نمایشگاه بتواند پیام مجریان و برگزارکنندگان را به گوش مخاطبان هدف برساند.

نگاه موسسه رسایش به موضوع برگزاری همایش‌ها،‌ کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها، ارایه آثار نوشتاری تاثیر‌گذار و دیگر برنامه‌ها توجه به توسعه پایدار فعالیت‌های حرف‌های متقاضیان و اولویت دادن به رویدادهای مختلف با رویکرد فرهنگی و اقتصادی است.

انگیزه و هدف موسسه رسایش از برپایی گردهمایی‌های مختلف:

تبدیل یک گردهمایی ساده به رویدادی ماندگار
توسعه یک رویداد ملی تا مرحله دستیابی به برنامه‌ای جهانی
رشد رسانه‌های تبلیغاتی صنعت آموزش
نگاه فرهنگی به مقوله اقتصاد
حامی میراث معنوی
کارآفرینی در پرتو دانشروز

اطلاعات تماس اطلاعات تماسنشانی موسسه رسایش:
ایران، تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، روبه‌روی موسسه رسانه‌های تصویری، بن‌بست نعمتی، پلاک ۷
تلفن: ۸۸۲۰۳۸۴۵ ۲۱ ۹۸+
فکس: ۱-۸۸۱۹۸۵۲۰ ۲۱ ۹۸+
نشانی ایمیل: info@rasayesh.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.