شرکت توان محور

شرکت توان محور
شرکت توان محور
شرکت توان محور

شرکت توان محور:

درباره ما:
شرکت توان محور در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه بازرگانی قطعات صنعتی در جهت تانین نیاز داخلی شروع نمود.
در سال ۱۳۸۹ فعالیت شرکت در زمینه صادرات نیزگسترش فراوانی یافته بود و با توجه به درخواست شرکت های متعدد در خصوص ایجاد ارتباط های تجاری در زمینه های تخصصی ، این شرکت بر آن شد تا موضوع فعالیت نمایشگاهی را نیز در دستور کار خود قرار دهد .
در سال ۱۳۹۲ کارگروه نمایشگاهی توان محور با شرکت WORLDEXGROUP برگزار کننده نمایشگاهی در کشور های چین ، مالزی ، اندونزی ، تایوان ، هنگ کنگ ، هند و برزیل قرار داد همکاری عقد نمود و به طور رسمی فعالیت نمایشگاهی خود را آغاز نمود.
از جمله نمایشگاه های آتی این شرکت عبارتند از:
– نخستین نمایشگاه LED و روشنایی سال ۱۳۹۵
-نمایشگاه صنعت چوب و تجهیزات وابسته سال ۱۳۹۵
-نمایشگاه تجهیزات مبلمان و یراق آلات سال ۱۳۹۵

اطلاعات تماس شماره تماس: ۸۶۰۳۵۰۳۴-۰۲۱
ایمیل: tavanmehvarco@gmail.com
وب سایت شرکت: www.tavanmehvar.com
وب سایت نمایشگاهی ایران: worldexh.ir
وب سایت نمایشگاهی گروه worldexh: www.worldexhgroup.com

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “شرکت توان محور”

پاسخ دهید

پیشنهاد ما

عصر نمایشگاه

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 38
  • 8,295
  • 46,884

بستن
*
*