شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت

شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت
شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت

شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت:

شرکت بازرگانی بین‌المللی پارس پگاه تجارت، با سابقه ۲۵ سال فعالیت در امور بازرگانی، اعزام و پذیرش هیأت‌های تجاری، سازماندهی نمایشگاه‌ها با تجربه برپایی بیش از ۵۰ پروسه نمایشگاه‌های اختصاصی و بین‌المللی در خارج از کشور به ویژه در منطقه C.I.S به همراه کادر کارشناسان مجرب در امر بازارسازی، بازارشناسی و مهندسی فروش محصولات صادراتی ایران در مبادلات جهانی در راستای پویایی برنامه پنجم دولت محترم، امکانات مناسبی را در جهت برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی، برپایی غرفه شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های بین‌المللی، حضور در هیأت‌های تجاری، بازاریابی فراهم و پل ارتباطی صادرات و واردات شما در بازارهای بین‌المللی می‌باشد.
نمایشگاه‌ها همواره بستری مناسب را در جهت توسعه فرهنگ صادرات و تحقق آرمان ایجاد اشتغال، ارزآوری، بهبود چرخه‌ی تولید و ارتقا سطح کیفی و کمی کالاها در رقابت‌های جهانی ایجاد می‌کنند. نگاه‌های ویژه مسئولین کشور جمهوری اسلامی ایران، مدیران ارشد وزارت بازرگانی، متخصصین در امر صادرات غیر نفتی، عزم ما را در دسترسی به سهم خواهی بیشتر و مشارکت در بازارهای جهانی مصصم‌تر خواهد نمود.
کارشناسان ما با برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در کشورهای جهان به ویژه حوزه C.I.S و روسیه فدراتیو و آشنایی به بازارهای روز دنیا و صدور نزدیک به یک‌هزار قلم تنوع کالایی، آماده هرگونه همکاری در خصوص برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی و بین‌المللی در خارج از کشور می‌باشد.

حوزه فعالیت‌های ما

 • ۱ – اعزام و پذیرش هیأت‌های تجاری، بازاریابی و سرمایه‌گذاری
 • ۲- برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی، بازرگانی و توانمندی‌های استان‌ها در خارج از کشور
 • ۳- برپایی غرفه شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های بین‌المللی در خارج از کشور
 • ۴- برپایی همایش و کنفرانس در خارج از کشور، حضور در کنفرانسها و بازارهای جهانی، تور بازدید از نمایشگاه‌ها، تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی کشورها
 • ۵- مشاوره‌های صادرات و مهندسی فروش روز دنیا
 • ۶- امور تبلیغات نمایشگاهی، کالا و خدمات خارج از کشور
 • ۷- طراحی و ساخت غرفه‌های ویژه نمایشگاه‌های خارج از کشور با تجهیزات پیش ساخته مدرن

 

اطلاعات تماس شرکت پارس پگاه تجارت
تهران، بزرگراه ستاری، بلوار فردوس شرقی، پلاک ۳۸۸، طبقه سوم، واحد ۱۴
تلفن: ۶-۴۴۰۳۱۷۴۵ – ۴۴۰۵۵۰۷۷ – ۴۴۰۱۷۷۸۱ – ۴۴۰۱۷۰۹۴ – ۴۴۰۱۶۹۲۴
(۱۰خط) ۴۴۰۹۸۸۹۱
فاکس: ۴۴۰۵۵۰۷۷ – ۸۹۷۷۶۶۵۰
ایمیل: info@parspegahtejarat.com
وب‌سایت: www.parspegahtejarat.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

 • _8732
 • dadkhah71
 • abbas_saket
 • hamid_sartipzadeh
 • haleh56

برای عضویت در خانواده 4798 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …