شرکت دروازه تجارت فراسو

شرکت دروازه تجارت فراسو
شرکت دروازه تجارت فراسو

شرکت دروازه تجارت فراسو:

درباره شرکت :
مطابق برخی از تعاریف بین المللی یکی از مهمترین دلایل رشد صنایع یک کشور عبارت است از:
ورود کالاهای با کیفیت به کشور که از طریق تحریک حس رقابت موجب افزایش کیفیت محصولات داخلی خواهد شد و سپس معرفی و ارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی که با ورود ارز به کشور و افزایش مشتریان باعث بالا رفتن تولیدات آن کشور می گردد.
از زمان قدیم، حضور در نمایشگاه های بین المللی، به عنوان دروازه ای جهت گسترش تجارت به فراسوی مرزها، همواره مورد توجه صاحبان صنایع و بازرگانان بوده است. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب با شرایطی مطلوب، می تواند به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شود و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است.
هلدینگ تجارت فراسو به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است.
به منظور دستیابی به این اهداف در اولین گام، نمایندگی انحصاری شرکت نمایشگاه های بین-المللی فرانکفورت -موفق ترین، معتبرترین و گسترده ترین مجری نمایشگاهی آلمان و جهان در برگزاری تخصصی ترین و بزرگترین نمایشگاه های محصول نهائی و کالای مصرفی در سرتاسر دنیا- برای کشورهای ایران، عراق و آذربایجان توسط این شرکت اخذ گردید. در گام بعدی، نمایندگی شرکت نمایشگاه های بین المللی نورنبرگ -یکی از برترین مجریان نمایشگاهی آلمان در برگزاری نمایشگاه های صنعتی و تخصصی- برای سه کشور ایران، عراق و آذربایجان نیز به این شرکت واگذار گردید.
برگزاری برخی از نمایشگاه های موفق این دو مجری معتبر در ایران از اهداف اصلی این هلدینگ می باشد و مجوزهای مربوطه توسط دو مجری فوق برای این شرکت صادر گردیده است.
ما وظیفه اصلی خود می دانیم که با ارائه مشاوره های جامع و خدمات مطلوب و همه جانبه، موجبات حضور هرچه پر رنگ تر شما بازدیدکنندگان و غرفه گذاران عزیز در معتبرترین نمایشگاه-های جهان را فراهم آوریم. به پشتوانه حضور هرچه قوی تر شما عزیزان در نمایشگاه های بین-المللی است که نام ایران در سراسر جهان طنین می یابد.
با توجه به این امر که در ابتدای راه خود قرار گرفته ام، برای تحقق اهداف ذکر شده نیازمند انتقادات، پیشنهادات و رهنمودهای صاحب نظران صنایع کشور هستیم.

 اطلاعات تماس  آدرس دفتر ایران : تهران-بزرگراه آفریقای جنوبی، بعد از چهارراه جهان کودک، روبروی گل فروشی بهرام، ساختمان ۲۳۹، طبقه سوم، واحد ۹
کدپستی:۱۵۱۷۹۷۴۸۳۱
تلفن: ۸۸۰۶۲۳۳۸ (۰۲۱)
فکس: ۸۸۰۶۲۳۳۹ (۰۲۱)
پست الکترونیکی: info@iran-messefrankfurt.com
ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه : از ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰
پنج شنبه : از ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

وب سایت : http://www.iran-messefrankfurt.com/

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • sajad_v90
  • m123
  • hossein1976
  • alek2lek
  • sajad777

برای عضویت در خانواده 5131 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …