شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس

شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس
شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس

شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس:

درباره مجری:

از قدیم گفته اند : هیچ دری برای همیشه بروی یک پاشنه نمی چرخد . قرار نیست اوضاع ارزی و اقتصادی کنونی برای همیشه بدین منوال باشد . دیر یا زود وضعیت اقتصادی ثبات می یابد و چرخه های صنعت به طرف توسعه و پیشرفت خواهند چرخید . مدیران کارآمد همیشه در مواجه با بحران ، بجای تزلزل و سردرگمی ، بحران را مدیریت می کنند و بهترین راه را انتخاب می کنند .باید چشم امید را به روزهای آینده معطوف داشت . بی شک اوضاع چنین نخواهد ماند . پایداری و استقامت در بازار و حضور مدام در عرضه رقابت راز ماندگاری مدیران با تجربه است
اقتصاددانان باتجربه با بررسی و تجزیه و تحلیل بحران های اقتصادی مختلف در جهان بر این باور هستند که هر بحرانی بالاخره زمانی دارد و زمان بازگشت دوره رونق در هر بحرانی چندان دور نیست. اقتصاددانان می‌گویند: «این اولین بار نیست که چنین بحران و شوک اقصادی در جهان بوجود آمده است و زمانی که به تاریخ اقتصاد دنیا می‌نگریم، درمی‌یابیم که نه‌تنها این بحران‌، اولین این‌ بحران‌ها نیست، بلکه هیچ‌گاه خاص یک نقطه یا کشور جهان هم نبوده است.
لذا باید به خود و به دیگران بگوییم ، ما هستیم و ما خواهیم ماند . باید حضور خودمان را پیوسته به بازار و مخاطبین محصولات خود دیکته کنیم . فضای بازار درحقیقت عرصه حیات اقتصادی ما است ، لذا به هیچ وجه و به هیچ قیمتی نباید بازار را ترک و از گود خارج شد . بسیار ضروری است که بدانید رقبا چگونه پیشرفت می‌کنند و چرا موفقند و چه استراتژی را در نظر دارند که روز به روز ترقی می‌کنند. باید بدانید که نقشه تجارت شما با تجارت واقعی چه مغایرتی دارد. این را بدانید برای تلاش و جبران اشتباهات گذشته هیچ وقت دیر نیست .
بازار امروز به گونه‌ای است که می‌تواند به راحتی شما را از گردانه رقابت خارج سازد. وقت آن است که خود را تقویت کنید. اطلاعات بیشتری درباره رقبا بدست آورید . حضور فعال و پر شور شما در نمایشگاه می تواند بهترین گزینه برای تبلیغ مستقیم و استراتژی ارتباط مستقیم با مشتریان و مخاطبین اختصاصی باشد .
استان فارس شاهراه و بهترین دروازه ورود به بازار پرمصرف کشور های حاشیه خلیج فارس است . همجواری با استانهای خوزستان ، بوشهر ، هرمزگان ،همچنین کهکیلویه و بویر احمد ، کرمان و اصفهان، ازوضعیت جغرافیائی فارس یک موقعیت استراتژیک به لحاظ اقتصادی ایجاد نموده است . در تعامل نمایشگاه شیراز ، می توان شرایط مطلوب و مناسبی را برای دست یابی به بازار های جدید ودرنتیجه توسعه بخش کشاورزی و رونق اقتصادی ایجاد نمود .
ستاد اجرایی شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس
مدیر عامل: آقای مهندس سید محمد جعفری
رئیس هیئت مدیره: آقای مهندس محمد رحیم افسری
عضو هیئت مدیره و مدیر اجرایی: آقای مهندس قاسم خرم
نایب رئیس هیئت مدیره: آقای مهندس علیرضا افسری
بازرس: آقای دکتر محمد نبی غیبی
بازرس: آقای مهندس رضا جوکار
مسئول ثبت نام و امور اجرایی: خانم ها جلالی ثابت، سالاری و پیروی

اطلاعات تماس تلفن: ۴-۳۲۲۳۷۸۵۲ (۷۱)۹۸ + تلفکس: ۳۲۲۳۱۵۹۳-۳۲۲۳۳۴۷۰ (۷۱) ۹۸+
Email: info@agropars.com Website:agropars.com
نشانی دفتر: شیراز، خیابان فردوسی، مجتمع فردوسی، طبقه اول، واحد ۱۱۷
www.farsfair.ir
نشانی نمایشگاه: شیراز، شهرگ گلستان، بلوار دهخدا
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • atefeh_m
  • adrin
  • _7483
  • decorasofa1
  • abolfazljafari

برای عضویت در خانواده 5136 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …