کانون تبلیغاتی آوای موفق

کانون تبلیغاتی آوای موفق
کانون تبلیغاتی آوای موفق

کانون تبلیغاتی آوای موفق:

تلاش هوشمندانه و هدفمند در برقراری ارتباط با مخاطبان و امکان حضور در عرصه رقابت پذیری و پایداری و مانائی در این عرصه با رویکرد مشتری مداری، مستلزم برنامه ریزی آگاهانه، منسجم و منطقی با بهره گیری از رسانه های ارتباط جمعی و شیوه های نوین اطلاع رسانی و تبلیغاتی در جهت تنویر اذهان مشتریان و جلب اعتماد و رضایتمندی آنان به عنوان اصلی ترین سرمایه و اعتبار اجتماعی است که این شرکت در دستور کار خود قرار داده است.

از این رو گروه آوای موفق با کادری مجرب و متخصص و سالها تجربه، افتخار دارد تا به عنوان مشاور و مجری این رویداد مهم، در کنار شما صادقانه ارائه خدمت نماید. امید است با اعتماد شما مشارکت کننده محترم بتوانیم خدمات شایسته و قابل قبولی را در جهت اهداف برنامه ریزی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تقدیم نماید.

اطلاعات تماس آدرس: میدان تجریش، ابتدای ولیعصر، ساختمان لیستر، طبقه دوم، شرکت آوای موفق
ایمیل: ica@imox.ir
تلفن: ۲۲۷۴۰۳۷۶ – ۲۲۷۴۸۷۳۹ – ۲۲۷۲۴۱۹۸ – ۲۲۷۲۴۱۹۷
فاکس: ۲۲۷۴۸۷۴۰

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن

آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • دانلود

نمایشگاه مهم

  • Iran Elecomp 2017