Taking too long? Close loading screen.

گروه پرتوبیتا

گروه پرتوبیتا
گروه پرتوبیتا

گروه پرتوبیتا:

درباره گروه:

پیدایش گروه پرتوبیتا، از پس نگرش جدید در دنیای مدیریت صورت گرفته است. نگرشی که گویا چندان با محیط کسب و کار مشابه در میهنمان همراستا نیست. در این نگرش ایده تقدم کار بر کسب حکمفرماست و سهامداران این گروه به اتفاق، کمال و کیفیت مطلوب در ارائه محصولات و خدمات خود و تقدم این امور بر مسائل مالی اعتقاد کامل دارند. البته پر واضح است که یکی از اهداف اصلی در ایجاد هر محیط کار و کاسبی ایجاد مزیت های مالی است، اما نحوه نگرش در تولید انتفاع از فعالیت متفاوت است.
ما در گروه پرتوبیتا، با دید ارائه محصول دانش محور، کاربرد پذیر، کاربر پسند، منعطف و بر پایه اصول و قواعد مدیریت، به انجام فعالیت تولید و خدمات می پردازیم.
این گروه با تعامل گروهی از دانش آموختگان مجرب که در سالیان متوالی در کار و کسب های مختلف به کسب تجربه پرداخته بودند در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید. رویکرد انجام فعالیت این گروه همیاری مدیران پرتوان کشورمان با دو بال ابزار فناوری اطلاعات و آموزش تخصصی مدیریت می باشد. به اعتقاد ما سازمان های آینده در فضای تعریف شده کار و کسب سنتی محصور نمی گردند و انعطاف شرط برد سازمان های آتی است. از این رو محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه پرتو بیتا ، امتیاز لازمه جهت انعطاف را به کاربران خود هدیه می نماید.
خط مشی همکاری و جذب سرمایه های انسانی این گروه، استفاده از استعدادهای شکوفا شده و نخبه بوده و با رویکرد “تیم برتر از ستارگان برتر تشکیل می شود” منابع انسانی جذب این گروه می شوند.

واحد فناوری اطلاعات

رویکرد عمومی گروه پرتوبیتا در ارائه محصولات، در واحد فناوری اطلاعات تبلور کامل می یابد. نخبگان مستقر در این واحد با تجربه چندین ساله در شرکت های بزرگ نرم افزاری، گرد هم جمع شده اند تا بتوانند محصولی متفاوت و فراخور نیازهای سازمان های آتی تهیه نمایند. از آنجا که در یک سازمان ، چرخه کامل فناوری اطلاعات موجب بهره برداری کامل از این فناوری در سازمان می گردد و نقص در هر یک از قسمت های این چرخه باعث بروز مشکل در تمامی ساختار می شود، گروه پرتوبیتا توانایی ارائه فناوری اطلاعات را بصورت یکپارچه به مشتریان خود ایجاد نموده است.
ارائه محصولات نرم افزاری و همچنین راهکارهای تحت وب و شبکه جهانی امتیازات لازم جهت بهره برداری کامل در هر شرایطی را در اختیار مشتریان علاقمند این گروه قرار می دهد.

اطلاعات تماس آدرس: سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان موج، پلاک ۴، واحد ۳٫

تلفن : ۴ – ۸۸۵۷۸۹۱۳

تلفکس: ۸۸۵۷۱۰۲۶٫

وب سایت : http://www.itbita.com/

ایمیل : info@itbita.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “گروه پرتوبیتا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

جستجوی خدمات نمایشگاهی

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • hameds
  • oraman
  • _5275
  • rezashorzand
  • sahar_roshanpour

برای عضویت در خانواده 5518 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)