دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش
فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
304 روز گذشته
Exhibit Title

2nd International Information & Communication Technology Exhibition

مشخصات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
شرکت توسعه و مدیریت فروغ افکار www.irankitex.com
توضیحات دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش (شهر هوشمند، اینترنت اشیاء وهنرهای رسانه ای)- جزیره کیش ۹۸

دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش (شهر هوشمند، اینترنت اشیاء وهنرهای رسانه ای)- جزیره کیش ۹۸ در تاریخ ۱۰ اردیبهشت در نمایشگاه بین المللی جزیره کیش برگزار می گردد .اهداف نمایشگاه:

تکمیل زنجیره علم، فناوری، تکنولوژی، تولید محصول، تجاری سازی و ورود به بازار جهانی به منظور ثروت آفرینی

توسعه صادرات خدمات فاوا

معرفی و بومی سازی پیشرفت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

تاریخهای مهم :

آغازتاریخ ثبت نام مشارکت کنندگان۹۷/۱۲/۱۱

ثبت نام در نمایشگاه و پرداخت هزینه اجاره بها غرفه:

– متقاضیان ثبت نام در نمایشگاه می توانند به وب سایت www.irankitex.com   مراجعه نموده و فرم های مربوطه را طبق مراحل تعیین شده در سایت تکمیل نمایند و یا با ستاد برگزاری نمایشگاه از طریق شماره تلفن های ۰۷۱۳۲۳۰۲۱۱۱-۰۷۱۲۳۰۲۲۱۱-۰۷۱۳۲۳۶۱۵۳۰-۰۷۱۳۲۳۶۱۵۳۱ تماس حاصل نمایند.

–  برگزار کننده در پذیرش درخواست ها اختیار تام دارد.

– مقتضی است کل هزینه مشارکت بر اساس فضای مورد درخواست به هنگام ثبت نام به شماره حساب حساب شماره ۴۴۱۹۹۱۲۵۸۸  یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۲۹۱۸۳۶۶  و شماره شبای  IR03  ۰۱۲۰  ۰۲۰۰  ۰۰۰۰  ۴۴۱۹  ۹۱۲۵  ۸۸ به نام شرکت حسابداری و مدیریت فروغ افکار واریز و رسید آن به ستاد برگزاری تحویل گردد.

– حق انتخاب مکان غرفه بر اساس اولویت ثبت نام می باشد . بدین معنی که متقاضیانی که سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نموده باشند در خصوص انتخاب مکان غرفه برسایرین تقدم خواهند داشت.

– لطفاً قبل از تأیید مشارکت از سوی برگزارکننده در سایت نسبت به واریز وجوه اقدام ننمایید. واریز وجه ثبت نام قبل از تأیید برگزار کننده هیچگونه حقی را برای واریز کننده ایجاد نمی کند.

– پس از انتخاب غرفه ، متقاضی نسبت به رزرو غرفه مذکور تا ۷۲ ساعت بعد از جانمایی غرفه جهت واریز وجه ثبت نام فرصت دارد. در صورت عدم واریز وجوه در پایان مهلت مقرر ، برگزار کننده هیچگونه تعهدی جهت حفظ غرفه برای متقاضی نداشته و نسبت به واگذاری آن به سایر متقاضیان اقدام خواهد نمود .

– براساس ابلاغ سازمان امور مالیاتی کشور به تمامی مبالغ قابل پرداخت توسط شرکت کنندگان ، %۹ مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود.

-در صورت انصراف شرکت کنندگان به هر دلیل تا یکماه قبل از افتتاح نمایشگاه ۳۰% از مبلغ کل اجاره بهاء غرفه بعنوان خسارت دریافت و مابقی به مشارکت کننده عودت داده خواهد شد و در صورت عدم رعایت مدت مقرر در این بند کلیه مبلغ پرداختی بعنوان خسارت به برگزار کننده تعلق خواهد گرفت.

-هزینه آب و برق و تلفن و خدمات اضافی مطابق با مصرف متقاضی محاسبه و دریافت می گردد.

ضوابط مربوط به عرضه و نمایش کالاهای نمایشگاهی:

–  فقط کالاهایی مجاز به ارایه در نمایشگاه می باشند که در چارچوب موضوع نمایشگاه تعریف شده و در قالب پروفایل کالایی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد .

– فروش مستقیم کالا در محل غرفه و در ایام برپایی نمایشگاه ممنوع می باشد . غرفه داران محترم تنها مجاز به بازاریابی کالا یا خدمات خود در محل نمایشگاه و تحویل آنها در محل فروشگاه یا شرکت خود می باشند .

– کالاهای مورد ارایه در نمایشگاه و نیز عرضه اقلام تبلیغاتی مانند پوستر ، بروشور ، کاتالوگ ، عکس ، فیلم و … مربوط به کالاهای خارجی که در آنها از تصاویر مغایر با شعائر اسلامی استفاده شده است در محل غرفه ممنوع می باشد .

– مسئولیت حفظ و نگهداری کالا از هنگام ورود کالا تا خروج آن از محوطه نمایشگاه ، در طول ساعات کارو باز بودن درب سالن و بازدید از نمایشگاه برعهده شرکت کنندگان است اما خارج از ساعات مذکور حفظ و نگهداری بر عهده برگزار کننده می باشد.

-حضور شرکت کنندگان یا نمایندگان آن ها در طول ساعات بازدید از نمایشگاه جهت پاسخگویی به سوالات و مراقبت از اموال الزامی می باشد.

ورود و خروج کالا ( امور گمرکی ):

– ورود کلیه کالا از سرزمین اصلی به منطقه آزاد کیش مجاز است.

– ورود و ترخیص کالای خارجی جهت نمایش در نمایشگاه بین المللی بصورت موقت مشروط بوده و جهت ترخیص قطعی کالاها در پایان مایشگاه عوارض و هزینه های بندری و گمرکی آن طبق مقررات و ضوابط دریافت خواهد شد.

– خروج کلیه کالاها از سرزمین اصلی و ورود به منطقه آزاد کیش تنها با ارایه برگ اظهارنامه گمرکی و برگ بارنامه هوایی یا دریایی که در هنگام ورود به منطقه آزاد کیش دریافت شده امکان پذیر است.و شرکت کنندگان و شرکت های حمل و نقل کالا و ترخیص کالا موظفند کالا و تجهیزات نمایشگاهی را هنگام ورود به منطقه و مبادی گمرکی نزد گمرک اظهار و ثبت نمایند تا هنگام خروج با مشکلی مواجه نشوند.

– در مورد ورود کالا از طریق مسیر هوایی به منطقه آزاد کیش ، کلیه شرکت کنندگان موظفند علاوه بر رعایت بند فوق ، فهرست کاملی از نوع کالا ، تعداد ، وزن و نام کشور تولیدکننده و یا بارنامه هوایی را حداکثر تا یک هفته قبل از ورود کالا به دبیرخانه تحویل نمایند.

– ورود و خروج کالاها به داخل نمایشگاه می بایست با نظارت و براساس دستورالعمل های برگزار کننده صورت پذیرد.

-پرداخت کلیه هزینه ها و هماهنگی آن جهت حمل و ترخیص کالا از گمرکات به نمایشگاه به عهده شرکت کننده می باشد.

روادید میهمانان خارجی:

ورود مستقیم از خارج از کشور به منطقه آزاد نیاز به اخذ ویزا ندارد ولی ان دسته از میهمانان خارجی که ابتدا به سرزمین اصلی وارد شوند و یا بعد از نمایشگاه قصد ورود به سایر مناطق کشور را داشته باشند بایستی نسبت به تقاضای اخذ ویزا اقدام نمایند.

– برای دریافت روادید میهمانان خارجی ارسال تصویر پاسپورت و مدارک مورد نیاز الزامی می باشد.

کتاب ویژه نمایشگاه:

– درج مشخصات شرکت کنندگان و شرح فعالیت آنها در کتاب رسمی نمایشگاه به دو زبان فارسی و انگلیسی توسط برگزار کننده انجام خواهد شد . این امر اجباری بوده و شرکت کنندگان محترم به منظور گردآوری مجموعه ای پربار و مفید ملزم به ارایه به موقع اطلاعات و مشخصات خود به هر دو زبان فارسی و انگلیسی بطور کامل در سایت نمایشگاه می باشند.

– اطلاعات تکمیل شده توسط شرکت کنندگان در فرم کتاب به همان صورت در کتاب نمایشگاه درج می شود و در صورت نقص یا عدم صحت آنها مسئولیتی متوجه برگزار کننده نخواهد بود.

– درخواست اعمال هرگونه تغییری در مندرجات فرم ثبت نام یا سایر فرم ها، تنها بصورت مکتوب از سوی شرکت کننده امکانپذیر خواهد بود.

-تبلیغات و درج اگهی در کتاب ویژه نمایشگاه مشمول هزینه جداگانه خواهد بود .

انتشارات، تبلیغات عکاسی ، خطاطی:

– نصب هرگونه بلند گو و وسایل صوتی که موجب مزاحمت سایر مشارکت کنندکان را فراهم 
آورد یا سبب ازدحام بیش از حد بازدید کننده یا اختلال در نظم سالن و تردد گردد ممنوع است.

– برگزار کننده حق دارد از هرقسمت نمایشگاه عکسو فیلم تهیه کند و این عکس ها ممکن است جهت درج در انتشارات نمایشگاه استفاده گردد و شرکت کنندگان هیچگونه ادعایی در مورد حق امتیاز نخواهند داشت.

– عکاسان و خطاطان مجاز به گرفتن عکس ، فیلم یا خطاطی در نمایشگاه نیستند مگر با موافقت قبلی برگزار کننده و با رعایت ضوابط و شرایط مقرر.

– شرکت کنندگان مجاز به نصب هیچ گونه شعار ، تابلو و نوشته بر روی دیوارهای داخلی و خارجی نمایشگاه نمی باشند.

– نصب هرگونه بیلبورد در فضای عمومی سالن یا محوطه ورودی نمایشگاه می بایستی با هماهنگی برگزار کننده انجام پذیرد.

صدور کارت شناسایی:

– کلیه مشارکت کنندگان می بایست فرم مربوط به صدور کارت شناسایی غرفه داران را تکمیل کرده و ردر موعد مقرر به دبیرخانه نمایشگاه تحویل دهند.

– الصاق کارت شناسایی در طول مدت برگزاری نمایشگاه الزامی می باشد.

– رعایت شئونات اسلامی جهت کلیه غرفه داران الزامی می باشد.

– حضور در غرفه از زمان بازگشایی سالن تا زمان بسته شدن الزامی می باشد.

– مشخصات و ازلاعات اتباع خارجی می بایست در اختیار دبیرخانه قرار گیرد.

بیمه و اقدامات ایمنی:

– شرکت کنندگان مسئول حفظ و نگهداری اقلام نمایشی ، کالا و وسائل خود می باشند و ضوروری است غرفه ها ، کالاهای نمایشی و وسایل و لوزام شخصی و کارکنان خود را در برابر آتش سوزی ، اتفاقات و تصادفات بیمه نمایند.

– شرکت کننده مسئول اتفاقات و تصادفات وارده به کارکنان خود و یا افراد ثالث بوده و برگزار کننده در این قبال مسئولیتی ندارد.

– نگهداری چراغ های بدون حفاظ و یا وسایل قابل اشتعال در درون غرفه و سالن نمایشگاه ممنوع می باشد.

– استفاده یا نگهداری مواد آتش زا و کارتن های خالی در داخل سالن بویژه پشت پانل ها ممنوع می باشد.

– مسئولیت مفقود شدن وسایل یا کالاهای داخل غرفه ها در ساعات دایر بودن و بازدید از نمایشگاه که حضور غرفه داران در محل غرفه الزامی است، بر عهده غرفه داران می باشد.

خدمات عمومی نمایشگاه:

( مترجم، کانترمن ، خدماتی ، آبدارچی ، خودرو سواری ، خدمات اداری و نظافت)

شرکت ویستا کیش

تلفن : ۴۴۴۵۷۰۷۱-۰۷۶

۰۹۱۲۴۲۱۳۹۳۷

۰۹۳۴۷۶۹۳۰۷۰ آقای مسعودی

*حمل و نقل و امور هندلینگ کالا

مهرگان کیش

تلفن ۴۴۴۳۲۹۱۵-۰۷۶

۰۹۱۲۱۹۹۴۰۰۲

۰۹۳۴۷۶۹۱۸۶۸ آقای آزاد

* تجهیزات اضافی :

تامین تجهیزات اضافی ( شامل میز ، صندلی ، مبل ، آبسردکن ،LCD ، ویترین و…

شرکت کاربرد کیش

۰۹۱۲۵۳۰۸۶۵۴ آقای الموتی

۰۹۳۹۲۵۸۷۳۵۰آقای جیرودی

 

نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش (شهر هوشمند، اینترنت اشیاء وهنرهای رسانه ای)- جزیره کیش ۹۸


کد رویداد : 3505
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/138138
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید