نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران ( ۲۰۱۷ Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶

اولین نمایشگاه رویدادها و خدمات نمایشگاهی ایران ( Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶
اولین نمایشگاه رویدادها و خدمات نمایشگاهی ایران ( Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶

زمان و مکان نمایشگاه:

کد رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی (برگزاری)ساعت بازدید
2039 ۹۶/۰۹/۱۸ - ۹۶/۰۹/۲۰ 12/12/2017 - 09/12/2017 تمام روز یا زمان نامشخص
مکان برگزاری : نمایشگاه بین المللی شیراز(فارس)
تقویم مکان برگزاری این رویداد :
تقویم نمایشگاه بین المللی شیراز(فارس)- Farsfair

اطلاعت درج کننده رویداد / برگزارکننده:

با توجه به ثبت شدن این رویداد توسط اپراتور اکسبیز، قبل از هرگونه برنامه ریزی جهت مشارکت یا بازدید از طریق وب سایت رویداد () یا مکان نمایشگاهی (نمایشگاه بین المللی شیراز(فارس)) از صحت اطلاعات اطمینان حاصل فرمایید

برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه) ثبت کننده رویداد
شرکت دژ کاویان ویرا پاژ
Rating
Featured/Unfeatured
Claimed/Unclaimed

توضیحات رویداد / نمایشگاه:

توضیحات نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران ( ۲۰۱۷ Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶

نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران ( ۲۰۱۷ Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶ در تاریخ ۱۸ آذر در نمایشگاه بین المللی شیراز(فارس) برگزار می گردد .


نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران ( Event & Iran Stallex ):

ساعت بازدید ۱۶ الی ۲۲

تلفن هماهنگی با ستاد : ۸۶۰۳۷۴۵۸ – ۰۲۱

کانال تلگرامی : IranStallex@


دانلود فرم ثبت نام:
برای دانلود فرم ثبت نام لطفا اینجا کلیک نمایید


قوانین و مقررات:
لطفا حتما با کلیک بر روی این متن قوانین را دانلود نموده و به دقت مطالعه فرمایید 


درباره نمایشگاه ایران استالکس ۹۶:

نمایشگاه و پیشینه ای به قدمت تاریخ تجارت
اگر بازار مکاره را که از ۶۰۰  سال پیش وجود داشته اند پیشینه ای برای نمایشگاههای امروزی ندانیم قطعا بازرگانان فینیقی که از بزرگترین تاجران زمان خود بوده اند را باید اولین برگزارکنندگان نمایشگاه در ۲۸۰۰ سال پیش دانست فینیقی ها کالاهای متفاوتی را با کشتی به کشورهای دیگر می بردند و در آنجا به نمایش می گذاشتند.با ظهور انقلاب صنعتی نمایشگاههای فصلی ، منطقه ای و جهانی شکل تازه ای  پیدا کردند و در سال ۱۸۳۰ نمایشگاه جهانی پاریس که از چهار گوشه دنیا در آن شرکت کردند به شکل امروزی برگزار شد.ایران برای اولین بار در سال ۱۸۵۱ در نمایشگاه جهانی لندن که در کاخ بلورین لندن برگزار شد شرکت کرد. با فراخوان امیرکبیر صنعتگران ایرانی با کالایی مثل فرش و صنایع دستی و کاشی و انواع خشکبار در این نمایشگاه شرکت کردند.

در سال ۱۳۴۳ قانون تشکیل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تصویب و در سال ۱۳۴۸ نمایشگاه بین المللی آسیایی با مشارکت ۳۳ کشور در تهران برگزار شد. در سال ۱۳۵۲ اولین نمایشگاه بین المللی تهران برپا شد که تا سال ۱۳۷۹ بیست و شش نمایشگاه بین المللی در تهران برگزار شده بود و از سال ۱۳۸۰ به صورت تخصصی برگزار  می شود.

رویداد استالکس چیست؟

غرفه (Stall) به عنوان نمادی از صنعت نمایشگاهی، رسالت بصری و معنایی رویدادها را بر عهده دارد. تجلی صنعت نمایشگاهی وامدار تجمیع گروه‌های تخصصی مختلفی است که هریک سهمی به سزا در این عرصه دارند. در برپایی یک رویداد نمایشگاهی، سایت داران، مجریان، برپاکنندگان غرفه‌ها، تأمین کنندگان تجهیزات، سایت‌های خبری و رسانه‌ها، فعالان صنعت توریسم، متولیان سیستم‌های حفاظتی و امنیتی و فوریت‌های پزشکی، و…، همه و همه با تمام توان در راستای برگزاری بهینه یک رویداد، آخرین متدها و فناوری‌های خود را عرضه می‌دارند.
سالهاست به لطف تکنولوژی، ارتباط  بین متولیان صنعت نمایشگاهی بیش از پیش شده است و این خود راهکار مهمی در شناخت رویدادهای نمایشگاهی حاصل نموده است. گروه‌های تخصصی شبکه‌های مجازی هرچند به طور ناقص ولی فرهنگ مباحثه و گفتمان تخصصی را تقویت و مجالی برای گفتگوی بین سازمانی را دراین صنعت فراهم نموده‌اند.
استالکس رویدادی‌ست که برای اولین بار با رویکرد متد نمایشگاهی B to B، فعالان صنعت نمایشگاهی ایران را گرد هم می‌آورد تا زمینه سازی باشد برای آشنایی بیشتر صنعت نمایشگاهی کشور با آخرین دستاوردهای مدیریتی و مهندسی.

 چرا استالکس؟
در دنیای مدرن امروزی که رشد تکنولوژی همه صنایع را دستخوش تغییرات و رشد فزاینده ای کرده است متاسفانه صنعت نمایشگاهی ایران هنوز نتوانسته است از تمام ظرفیت خود برای رسیدن به شاکله ای نو و نزدیک به استاندادرهای جهانی، بهره ببرد. تعدد و سایت ها و موضوعات نمایشگاهی ، مجالی را برای مدیران فعال بخش خصوصی نمی گذارد تا قدری عمیق تر به چگونگی برگزاری نمایشگاهها ،سالن های نمایشگاهی ، استانداردهای سازه ای و تجهیزات وسایر دغدغه های صنعتی بیاندیشند و یا اگر به راهکاری رسیده اند، جامه عمل به آن بپوشانند.هرچند که در مسیر رسیدن به استانداردهای جهانی ، ساز و کار و تصمیم گیریهای دولتی در کنار نواندیشی مدیران بخش خصوصی می تواند نقش بسزایی داشته باشد، اما فضای گفتمان و آشنایی با تمامی ظرفیت های این صنعت فرصتی برای مدیران این بخش در جهت رسیدن به اندازه های جهانی را فراهم می آورد.
استالکس به عنوان اولین رویداد رسمی خدمات و تجهیزات نمایشگاهی ایران فرصتی فراهم می آورد تا از درون به تفسیر و نقد رویدادها پرداخته شود. صنعتی که با شعار توسعه تجارت ، همیشه متولی رویداد های مهم نمایشگاهی و رونق اقتصادی و بازرگانی کشور بوده اند ، در استالکس به توسعه تجارت خود و واکاوی داشته ها و نداشته هایش می پردازد.
طی چند سال اخیر با تشکیل انجمنهای نمایشگاهی مانند برگزارکنندگان و سازندگان سازه های نمایشگاهی ، فارغ از تحلیل نوع عملکردشان ، حداقل نزدیکی اعضا و شناخت فرصت ها و توان مندیهای درون صنفی را به همراه داشته است . چه بسا این گردهمایی های دوره ای یا تشکل های صنفی قویتر که قاعدتا از همین رویدادها ، منتج خواهد شد بتواند راهی باشد برای رسیدن به استانداردهای جهانی و از این رهگذر رقابت های درون گروهی فقط به معیارهایی مانند قیمت و ارزان فروشی خلاصه نشود و شاخص ها با رویکرد توانمندیهای قابل ارائه ، تعریف شود.

چه کسانی در استالکس گرد هم می‌آیند؟

 • برگزارکنندگان رویدادهای نمایشگاهی
 • غرفه سازان
 • تولیدکنندگان سازه‌های نمایشگاهی مانند space و اکتانورم و پاپ آپ و …
 • تولیدکنندگان سازه‌های پیش ساخته
 • ارائه دهندگان متریال جدید نمایشگاهی
 • ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی و صنایع وابسته
 • خبرگزاری‌های نمایشگاهی
 • ارائه دهندگان تبلیغات محیطی نمایشگاهی و تلویزیون‌های شهری
 • کانون آگهی مرتبط با حوزه نمایشگاه و چاپ کتاب‌های نمایشگاهی
 • تامین منابع انسانی نمایشگاهی
 • تولیدکنندگان نئوپان و رنگ و دیگر متریال نمایشگاهی
 • اتاق بازرگانی
 • شرکت‌های سرمایه گذاری در حوزه نمایشگاه
 • مراکز آموزشی مرتبط
 • آژانس مسافرتی فعال در زمینه تورهای نمایشگاهی

اهداف برگزاری رویداد Stallex:

 • گردهمایی بزرگان صنعت نمایشگاهی به منظور تبادل اطلاعات
 • ارائه تکنولوژی‌های مدرن اطلاع رسانی و مدیریتی در برپایی رویدادها
 • ارائه آخرین دستاوردهای غرفه سازی با رویکرد سازه‌های ماژوله
 • ارائه فناوری‌های نوین در تهیه متریال و تجهیزات نمایشگاهی
 • همزمانی رویداد event نمایشگاه بین المللی شیراز (گردهمایی سایت داران)، با Stallex به منظور هم افزایی
 • برگزاری نشست های تخصصی در حوزه های مختلف نمایشگاه

شیراز پایتخت فرهنگ ایران:
محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس در سال ۱۳۷۴ با احداث سایت نمایشگاهی در فضایی بالغ بر  ۷۶۰۰۰۰ متر مربع در شمال غرب شیراز تاسیس گردیده است. این سایت به لحاظ قرارگرفتن درمرکز استان، علاوه بر محوریت درصنایع الکترونیک و کشاورزی، محور اصلی در توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و قاره آفریقا بوده و لذا از اهمیت ویژه‌ای در امر توسعه تعاملات اقتصادی منطقه جنوب کشور برخوردار می‌باشد.

سایت نمایشگاهی این شرکت دارای امکانات ذیل می‌باشد.
۱۷۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی
۳۰۰۰ مترمربع فضای باز مفید نمایشگاهی
۲۳۰۰ مترمربع انبار نمایشگاهی
۸۰۰۰ مترمربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه داران و ۳۰۰۰۰ مترمربع پارکینگ عمومی
خدمات حمل بارو پست مستقیم
نمازخانه، مرکز کمک های اولیه، سرویس های بهداشتی
زمین بازی، پیست کارتینگ
بوفه ، فست فود ،غرفه های خدماتی
اینترنت بی سیم (wireless) در کل سالنهای نمایشگاهی
پوشش بیمه ای کل بازدیدکنندگان نمایشگاهی
سیستم کنترل ، حفاظت ودوربین مدار بسته
شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس دارای بزرگترین سایت نمایشگاهی درمنطقه جنوب کشور بوده و تاکنون بیش از ۶۰۰ عنوان نمایشگاه تخصصی و عمومی را در ابعاد ملی و بین المللی برگزار نموده که همگی بطور چشمگیری مورد استقبال صاحبان صنایع، متخصصین و بازرگانان و بازدید کنندگان قرار گرفته است.

برنامه های جنبی:

۱- کارگاه آموزشی (work shop) ثبت بازدیدکنندگان تخصصی و غیرتخصصی رویدادها
داشتن اطلاعات مفید و کارآمد از بازدیدکنندگان نمایشگاهی می‌تواند ابزاری مهم در برنامه ریزی و تصمیم سازی مدیران نمایشگاهی باشد. از این رو آشنایی مدیران این صنعت با به روزترین متدها و تکنولوژی‌های این بحث یکی از اهداف اصلی این نمایشگاه است.
۲- گالری پوستر نمایشگاهی
بخشی از فضای نمایشگاهی به گالری پوسترهای نمایشگاهی سال گذشته اختصاص داده شده است که به بهترین پوسترها جوایزی اهدا خواهد شد.
۳- تالار B to B و نشست با مدیران
در قسمتی از سالن‌های نمایشگاه فضایی به نام تالار B to B در نظر گرفته می‌شود که به صورت زمان بندی شده و با حضور مدیر جلسه، مشارکت کنندگان براساس جزئیات نیازسنجی شده از قبل، در مقابل یکدیگر به بحث و گفتمان و تبادل نظر می‌پردازند.
برای رسیدن به شرایط بهینه در گروه‌های مختلف هدف نیازسنجی می شود و براساس آن بهترین شریک تجاری یا سازمان متقابل پیشنهاد می‌گردد. ضمن اینکه با اعلام قبلی و تعیین اسامی مدیران اصلی و تأثیرگذار صنعت نمایشگاهی کشور که در این رویداد حضور خواهند داشت، برای مذاکره و گفتگو در این تالار به صورت زمان بندی شده، برنامه ریزی خواهد شد.
۴- کارگاه آموزشی نگاهی به سازه‌های مدولار
با رشد صنعت نمایشگاهی در سال‌های اخیر غرفه سازی روند تکاملی خود را طی می کند و فاصله زیادی با اولین جدا کننده‌های ساده نمایشگاهی دارد. با گذشت زمان و تقاضای مشارکت کنندگان برای حضور در نمایشگاه‌های مختلف، سازه‌های پیش ساخته رواج بیشتری پیدا کرد، ولی سادگی و همسانی این سازه‌ها نتوانست جایگاه مناسبی در میان شرکت‌ها پیدا کند، با این حال همچنان، سهولت اجرا و سرعت ساخت و امکان استفاده چندین باره، از مزایای این سازه ها محسوب می شود.
با کاستی موجود در سازه‌های پیش ساخته سازه‌های خودساز یا تلفیقی از نئوپان و رنگ رونق یافت. امروزه سازه‌های ترکیبی، یعنی سازه‌های پیش ساخته و سازه‌های خودساز، به زیباسازی نمایشگاهی کمک شایانی کرده است. در این کارگاه آموزشی روند رسیدن به سازه‌های مناسب برای نمایشگاه، در راستای رسیدن به توسعه پایدار بررسی می‌شود.
۵- آشنایی با معماری ایرانی (گشت در تخت جمشید)
برای صبح روز دوم نمایشگاه به منظور آشنایی با معماری سازه‌های ایرانی و مهمترین نمونه آن، تخت جمشید، تور نیم روزه‌ای در نظر گرفته شده است که مشارکت کنندگان محترم ضمن بازدید از مجموعه تاریخی و ملی تخت جمشید به صورت تخصصی و جدا از بحث تاریخی آن، با مبانی معماری ایرانی آشنا خواهند شد.اطلاع رسانی مربوط به برگزارکننده یا درج کننده رویداد:

آخرین اطلاعیه های درج شده توسط مالک این رویداد

سه رویداد پیش روی ثبت شده توسط کاربر درج کننده این نمایشگاه در اکسبیز:
رویدادی ثبت نشده است

سایر اطلاعیه ها یا نمایشگاه های این برگزارکننده/ درج کننده رویداد را می توانید در صفحه پروفایل کاربری وی یعنی "اینجا" مشاهده نمایید.سایر اطلاعات مفید:

Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران ( ۲۰۱۷ Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶


لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/25593
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
مشاهده اطلاعات نمایشگاهی (شامل مراکز و خدمات نمایشگاهی) شهر شیراز
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید

اطلاعات مربوط به طبقه بندی رویداد:

گروه بندی این رویداد کلید واژه های این رویداد

نمایشگاه های مشابه این رویداد با دو تقسیم بندی دسته رویداد و کلیدواژه در بالا دسته بندی شده است . ممکن است رویدادهای مربوطه برای شما جذاب و مفید باشد

مشاهده دسته بندی های نمایشگاه های اکسبیز مشاهده تمامی کلیدواژه های نمایشگاه ها (تگ های رویدادها) در اکسبیز

راهنمایی مفید برای مشارکت بهتر در نمایشگاه:

نیاز به خدمات با کیفیت برای مشارکت بهتر در نمایشگاه ها دارید؟
لیست منتخب غرفه سازان اکسبیز لیست منتخب ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی اکسبیز


ثبت نام آنلاین بازدیدکننده:


سوال و جواب در مورد این نمایشگاه:


آیا در مورد این نمایشگاه سوالی دارید؟

سوال شما پس از تایید برای درج کننده این رویداد (بصورت خودکار) ایمیل (ارسال) می گردد تا سریعتر به جواب سوال خود برسید!

لطفا سوال خود را در قسمت کامنت زیر همین رویداد مطرح فرمایید .برای دریافت سریعتر جواب سوال خود کافی است که تیک جلوی Subscribe to comment را بگذارید باقی بماند تا وقتی به سوال شما پاسخ داده شد از طریق ایمیل از این موضوع مطلع شوید . پس به شما پیشنهاد می کنیم که ایمیلی را در فیلد ایمیل ( بصورت صحیح ) وارد نمایید که همیشه چک می نمایید . 

لازم به ذکر است که برای شرکت در سوال و جواب الزامی به عضو شدن در پایگاه وجود ندارد ، هرچند که با عضو شدن در پایگاه از سایر خدمات اکسبیز نیز در پنل شخصی خود مطلع خواهید شد.

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران ( ۲۰۱۷ Event & Iran Stallex )- شیراز ۹۶”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

 • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

 • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

 • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز