هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری -اینوتکس (2019 Inotex) تهران ۹۸
فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
۳۹۴ روز گذشته
Exhibit Title

The 8th Int’l Innovation Tech Exhibition

مشخصات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
پارک فناوری پردیس (فن بازار ملی ایران) inotex.com
توضیحات هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری -اینوتکس (۲۰۱۹ Inotex) تهران ۹۸

هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری -اینوتکس (۲۰۱۹ Inotex) تهران ۹۸ در تاریخ ۱۹ خرداد در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد .The 5th Int’l Innovation Tech Exhibition

اکوسیستم نوآوری، زیر یکسقف

بازیگران مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری در نمایشگاه اینوتکس بصورت غرفه دار، بازدیدکننده، سخنران، پنلیست، منتور، سرمایه گذار و … حضور دارند. INOTEX، بستر ملاقات و شبکه سازی میان فعالان اکوسیستم بوده و زمینه ملاقات با منتورها، استارتاپهای برتر، شتابدهنده ها، سرمایه گذاران و … را فراهم می آورد. نمایشگاه، امسال میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه و میهمانانی از ۶۲ کشور مختلف است.

رویداد INOTEX Talent

اینوتکس تلنت یک شتابدهی شغلی می­‌باشد که شرکت­ها و جوانان به خصوص دانشجویان و تازه فارغ­‌التحصیلان را در کنار یکدیگر جمع می­کند. این رویداد دو روزه شرکت­های بزرگ را در ارتباط با جوانان مستعدی که به فکر تحقق آینده‌­شان هستند، قرار می­‌دهد و در نهایت به ایجاد فرصت­های شغلی و توانایی جوانان برای تصمیم­‌گیری آگاهانه جهت انتخاب شغل مناسب منجر خواهد شد.

در حین این رویداد، جوانان با سازمان ها ملاقات خواهند کرد و توانایی های خود را برای دستیابی به مشاغل مناسب تقویت می کنند. در بخش اول، شرکت کنندگان درباره کشف ارزش خود و سهم بندی بازار آموزش خواهند دید. در بخش دوم، شرکت کنندگان هر آنچه را که آموختند، تمرین خواهند کرد و خود را برای شرکت ها ارائه می دهند.

در اینجا، آنها درباره بهبود ارائه دادن خود به ارگان ها و همچنین نحوه تصمیم گیری آگاهانه درباره انتخاب مسیرهای شغلی مختلف، بازخوردهایی را از طرف شرکت ها دریافت می کنند. در نهایت، این امر منجر به فرصت های شغلی و توانایی جوانان برای تصمیم گیری آگاهانه جهت انتخاب شغل مناسب خواهد شد.

اگر به دنبال یافتن شغل ایده­ آل خود هستید حتما در این رویداد شرکت نمایید.

کافه سرمایه اینوتکس

نگاهی کوتاه به کافه سرمایه در سال ۱۳۹۷

رویداد کافه سرمایه گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و گروهی از استارتاپ‌های برتر است؛ که اولین بار در فروردین ماه ۹۷ با همکاری فرابورس ایران همزمان با نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در فین‌استارز ۲۰۱۸ برگزار شد. نحوه‌ برگزاری این رویداد بدین صورت است که نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار در میز اختصاصی خود مستقر می‌شوند، و تمامی استارتاپ‌ها در مدت زمانی کوتاه به صورت خصوصی خود را به آنها معرفی می‌کنند. در نهایت نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار می‌تواند، به استارتاپ مورد علاقه خود پیشنهاد همکاری ارائه دهد.

دومین برنامه جذب سرمایه  در هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس، با همکاری پارک فناوری پردیس در تیر ماه ۹۷ برگزار شد. و سومین دوره از رویدادهای کافه سرمایه همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار با همکاری همه جانبه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در دی ماه ۹۷ برگزار شد. رویداد کافه سرمایه اینوتکس جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپ‌های برتری که نیاز به جذب سرمایه داشتند تدارک دیده شد.

رویداد کافه سرمایه اینوتکس در آمار و ارقام

استارتاپ های ثبت نام کرده: ۱۵۰+
سرمایه گذاران حاضر در رویداد: ۲۹۰
استارتاپ های مورد تایید در جلسات: ۷۷
سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در جلسات: ۸۱
جلسات برگزار شده در سه رویداد: ۴۰۰+
جلسات موفق در سه رویداد: ۲۷۲
همکاران: شرکت فرابورس ایران | پارک فناوری پردیس | پارک علم و فناوری دانشگاه تهران | مرکز فن بازار ملی ایران

ثبت نام در کافه سرمایه اینوتکس، در هشتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس

رویداد کافه سرمایه اینوتکس در سال ۱۳۹۸ همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۲-۱۹ خرداد برگزار خواهد شد. استارتاپ ها و کارآفرینان علاقمند به شرکت در کافه سرمایه می توانند با توجه به دستورالعملی که در زیر قرار داده شده است در سامانه ثبت نام نمایند.

جهت مشاهده راهنمای ثبت نام بر روی لینک مقابل کلیک نمایید: راهنمای ثبت نام

رویداد رقابت استارتاپی(دومین رویداد رقابت استارتاپی نمایشگاه اینوتکس)

یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ برگزاری رقابت بین استارتاپ ها می‌باشد. یک بخش جذاب در نمایشگاه های نوآوری در دنیا، رقابت استارتاپ ها در قالب مسابقه ای است که در آن ضمن حضور داوران برای امتیازدهی، سرمایه گذاران نیز حضور دارند تا بتوانند فرصتهای مناسب را شناسایی کنند و با آنها به مذاکره بپردازند. مرحله اولیه این رقابت ها، در فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۸ در ۶ شهر مختلف ایران (یزد، بندرعباس، رشت، تهران، بیرجند و کرمانشاه) برگزار شده و برترین های هر شهر مشخص خواهند شد. در هر شهر ۱ استارتاپ منتخب امکان حضور در مرحله نهایی رویداد همزمان با نمایشگاه اینوتکس را خواهند داشت، که به این تیم‌ها کمک هزینه حضور در رویداد نهایی تهران نیز تعلق می گیرد.در رویداد نهایی استارتاپ های برنده این ۶ شهر به رقابت خواهند پرداخت. این استارتاپ ها توسط داوران ارزیابی شده و در پایان جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.این رقابت ها با هدف سرمایه گذاری روی استارتاپ ها انجام می شود، لذا دبیرخانه نمایشگاه با دعوت از سرمایه گذاران برای شرکت در این رویداد مقدمات لازم را جهت سرمایه گذاری در استارتاپ های شرکت کننده در این رقابت ها فراهم آورده است.همچنین در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ غرفه‌هایی به تیم های منتخب رویداد اینوتکس پیچ تعلق خواهد گرفت تا فرصت معرفی خود به بازدیدکنندگان نمایشگاه را داشته باشند.

زمانبندی برنامه
عنوان برنامه ساعت
شبکه سازی و پذیرش ۱۴:۰۰ – ۱۵:۰۰
شروع  و معرفی رویداد ۱۵:۰۰ – ۱۵:۱۵
سخنرانی احتمالی ۱۵:۱۵ – ۱۵:۳۰
ارائه استارتاپ ها همراه پرسش و پاسخ داوران ۱۵:۳۰ – ۱۶:۴۵
شبکه سازی و میان وعده ۱۶:۴۵ – ۱۷:۰۰
ارائه استارتاپ ها همراه پرسش و پاسخ داوران ۱۷:۰۰ – ۱۸:۱۵
شبکه سازی و میان وعده + داوری نهایی ۱۸:۱۵ – ۱۸:۴۵
اعلام نتایج و پایان برنامه ۱۸:۴۵ – ۱۹:۱۵

ستاد برگزاری:

مرکز فن بازار ملی ایران، دبیرخانه و برگزارکننده هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) است و مهندس اکبر قنبرپو معاون نوآوری پارک فناوری پردیس، دبیر نمایشگاه INOTEX 2019 می باشد.

«مرکز فن‌بازار ملی ایران» به‌عنوان مرجع اطلاعات فناوری کشور، با هدف رفع نیازهای اطلاعاتی افرادی که با مقوله تجاری‌سازی دانش فنی و مبادله آن سروکار دارند و نیز کمک به توسعه بازار فناوری از طریق تجاری‌سازی نوآوری‌ها در کشور، در سال ۱۳۸۳ توسط پارک فناوری پردیس تأسیس گردید.
در حال حاضر این مرکز با در اختیار داشتن بزرگترین بانک اطلاعات فناوری کشور، اجرای برنامه‌های متعدد ملی و بین‌المللی، برخورداری از شبکه گسترده فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی، شبکه کارگزاران حرفه‌ای تبادل فناوری و سایر ابزارهای قانونی، زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، موضوع «توسعه و مدیریت بازار فناوری کشور» را مأموریت اصلی خود قرار داده است.

مرکز فن‌بازار ملی ایران خدمات و مزیت‌های زیر را برای مخاطبین و کاربران خود فراهم می‌آورد. عمده خدمات اشاره شده در ذیل، با استفاده از ظرفیت کارگزاران حرفه‌ای مرکز فن‌بازار ملی قابل ارائه خواهد بود.
• دسترسی به مرجع اطلاعات فناوری کشور در بستر اینترنت 
• بازاریابی محصولات و فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان / فناور
• شناسایی و تامین فناوری‌ها/ محصولات مورد نیاز صنایع و شرکت‌های بزرگ دولتی و غیر دولتی
• ارزیابی و ارزشگذاری فناوری
• جلب سرمایه‌گذاری برای طرح‌های فناوری (با توجیه اقتصادی)
• انتقال فناوری بین‌المللی و داخلی
• انجام مبادلات مصادیق مالکیت فکری (گواهی ثبت اختراع، طرح‌های صنعتی، علایم تجاری) با استفاده از سازوکار بازار دارایی فکری 
• ارائه تسهیلات مالی در زمینه توسعه بازار محصولات و رونق فضای کسب وکار دانش‌بنیان در کشور 
• برگزاری نشست‌های تخصصی انتقال فناوری بین‌المللی/ تورهای تخصصی فناوری 
• برگزاری فستیوال‌های اختراعات در حوزه‌های تخصصی/ رویدادهای بهره‌برداری از فناوری های داخلی

علاقمندان برای آشنایی بیشتر با مرکز فن بازار ملی ایران به پایگاه اینترنتی مرکز به نشانی زیر مراجعه کنند.

تلفن: +۹۸۲۱ ۸۸۵۰۳۰۳۰

فکس: +۹۸۲۱ ۸۸۵۰۳۰۳۰

ایمیل: info@inotex.com

آدرس پستی : ۱۶۵۷۱۶۳۸۷۱

 

 

 

نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری -اینوتکس (۲۰۱۹ Inotex) تهران ۹۸


کد رویداد : ۳۱۸۴
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/136529
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید