نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است )

نمایشگاه ملی دنیای جوان
نمایشگاه ملی دنیای جوان

بازدید کننده گرامی، خواهشمند است چنانچه در مورد این رویداد سوالی دارید به بخش "سوالات مربوط به برگزاری رویدادها" مراجعه نمایید. شاید سوال شما را قبلا جواب داده باشیم یا جواب سوال شما برای دیگر کاربران نیز مفید باشد


اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است ) :

کد رویداد پیگیری رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
985 ورود ۹۵/۰۵/۰۵ - ۹۵/۰۵/۰۸ 29/07/2016 - 26/07/2016 از آغاز گذشته

اطلاعات مهم برای کارشناسان و مشارکت کنندگان :


سطح برگزاری نام شرکت مجری برگزاری (لینک صفحه) وب سایت نمایشگاه
ملی شرکت گردشگران همراه جوان youtex.ir

دسته موضوعی که این رویداد در آن قرار دارد
کودک و نوجوان


اطلاعات تکمیلی و توضیحات نمایشگاه :


نمایشگاه ملی دنیای جوان

مجری : وزارت ورزش و جوانان با همکاری شرکت گردشگران همراه جوان


دانلود فهرست (لیست) مشارکت کنندگان نمایشگاه های سال ۹۵ نمایشگاه بین المللی تهران


 
درباره نمایشگاه :
نمایشگاه و جشنواره ملی دنیای جوان با حمایت وزارت ورزش و جوانان و مشارکت بخش خصوصی به مدیریت اجرایی موسسه همراهان جوان که طراح و مجری نمایشگاههای جوانان در کشور از سال ۱۳۷۹ تا کنون بوده است برگزار خواهد شد.
موسسه دنیای جوان نخستین طراح و برگزار کننده نمایشگاه اختصاصی جوانان در کشور و در سال ۱۳۷۹ در نمایشگاه بین المللی تهران با بیش از ۲۵۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۵۰۰۰ متر فضای باز و در ۸ سالن بزرگ برگزار گردید.
اولین نماشگاه جوانانی که توانست ظرف مدت ۱۰ روز بیش از یک میلیون و هفتصد هزار جوان را در موضوعات علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری، اقتصادی، ورزشی و … به نماشگاه جذب نماید.
بیش از ۱۲۰۰ مرکز و موسسه دولتی و غیر دولتی در نمایشگاه جوان به ارائه خدمات، تسهیلات و نیز عرضه دستاوردهای خود با شکوه وصف ناپذیر پرداخته و گرد هم آمدند.
برنامه های تفریحی و هنری و اجرای موسیقی زنده توسط خوانندگان مطرح و جوان کشور
برقراری ارتباط دو سویه و تعامل بین جوانان با صاحبان صنایع و مسئولین کشور از دیگر دستاوردهای نمایشگاه جوان بود.
با توجه به آرمان والای چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق۱۴۰۴ که ” ایران کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی ، الهام بخش در جهان اسلام  و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل” ضروری است که در پرتو ایمان، عزم ملی، کوشش و برنامه ریزی مدبرانه جمعی، ساز و کارهای نوین و لازم برای رسیدن به آن فراهم آید. عملیاتی کردن ویژگیهای چشم انداز و دستیابی به توسعه موزون و پایدار حاصل هماهنگی و تعامل سه حوزه انسان، آموزش و تربیت، نظم و سازمان می باشد. از این رو تحقق اهداف توسعه پایدار کشور ، در گرو چگونگی کمیت و کیفیت انگیزه ها ، باورها ، آینده نگری و کردارها و حضور و مشارکت نهادینه شده و پایدار مردم بویژه چگونگی و حضور بزرگترین سرمایه کشور یعنی جوانان و کیفیت حضور آنان تحت عنوان سرمایه انسانی و اجتماعی می باشد.
حال که ۲۱۰۴۰۴۷۳ نفر از جمعیت کشور را جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می دهند، جوانانی تحصیلکرده دارای استعداد و توانمندیهای بالقوه ، اتخاذ سیاست ها  و برنامه های مناسب در حوزه جوانان این بستر را فراهم می آورد تا این استعدادها شکوفا گردیده و جوانان به خودباوری دست یابند. از جمله ابزارهای ارتقاء خود باوری در بین جوانان ، برگزاری نمایشگاهها و جشنواره های تخصصی است . با توجه به اینکه در کشور توسط دستگاهها و نهادهای دولتی و  غیر دولتی هر ساله نمایشگاههای تخصصی متعددی برگزار می شودو تمامی گروهای سنی در این نمایشگاه ها حضور دارند و دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار می دهند. معاونت ساماندهی امور جوانان برآن است به منظور حمایت از جوانان مستعد ، کوشا و فعال در حوزه های مختلف ، جشنواره و نمایشگاه ملی دنیای جوان را شامل جشنواره اوقات فراغت ، جشنواره ۹۰ ثانیه ای ، نمایشگاه توانمندیهای جوانان و دستگاهها و مراکز مربوطه و نمایشگاه اوقات فراغت می باشند را برگزار نمایند. تاعلاوه بر حمایت های مادی و معنوی از جوانان، این جشنواره بستری را د رزمینه الگوسازی جوانان موفق ایجاد نماد.

اهداف نمایشگاه :

ایجاد فضایی مناسب جهت بروز خلاقیتهای جوانان
– ایجاد عرصه ای مطلوب جهت عرضه توانمندیهای جوانان
– ایجاد محیطی مناسب به منظور آشنا ساختن جوانان با توانمندیها و دستاوردهای مراکز، سازمان ها و دستگاههای دولتی و غیر دولتی دولت جمهوری اسلامی ایران
– تقویت روحیه وفاق و همدلی و وحدت در میان جوانان و رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی در سال اقدام و عمل
– معرفی و ارائه محصولات فرهنگی، علمی، هنری، ورزشی، گردشگری ، خدمات رایانه ای و دیگر نیازهای جوانان
خط مشیء اجرایی
۱- حضور یکپارچه تشکلهای مختلف در ابعاد گوناگون و درنتیجه سوق یافتن جوانان و نوجوانان به سمت استفاده کاملتر از امکانات و خدمات مورد نظر
۲- پاسخگوئی سریع و همه جانبه به خواستهای جوانان در زمینه های علمی،فنی، فرهنگی، هنری ورزشی، سیاحتی و اجتماعی نظیر بیمه جوانان
۳- حضور اقشار دارای مقاطع تحصیلی و اجتماعی مختلف در یک زمان در ک زمان و مکان مختص به جوانان که خود در جهت انسجام و همبستگی میان آینده سازان کشور اسلامی موثر خواهد بود.
۴- حضور جوانان مبتکر و نمونه کشور در غرفه هایی نظیر غرفه اندیشمندان جوان که به فراهم آمدن فضایی مناسب جهت بروز و تقویت استعدادهای بالقوه و بالفعل ایشان کمک می نماید.
۵- تقویت بنیه مالی و معنوی موسسات به واسطه ارائه خدمات و تولیدات مطلوب
۶- تحکیم و تقویت ارتباط میان جوانان و موسسات تولیدی و خدماتی دولتی و غیر دولتی
۷- حذف واسطه ها و صرفه جویی در وقت جهت استفاده جوانان از محصولات موسسات تولیدی ، فرهنگی ، علمی و آموزشی و…
۸- هدایت موسسات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی به سمت برنامه ریزی مدرن و جامع و بهره مندی از نظرات و امکان

اطلاعات مکان برگزاری این نمایشگاه :


توضیحات مکان برگزاری نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است )
نام مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران
آدرس مکان برگزاری تهران- بزرگراه چمران– محل دائمی نمایشگاههای بین المللی
تلفن 98-21-۲۱۹۱۸+
نمایشگاه درحال/صف برگزاری این مکان بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی
۹۶/۰۴/۰۹ - ۹۶/۰۴/۱۲
تقویم سال 96/نقشه دسترسی گوگل تقویم و مشخصات نمایشگاه بین المللی تهران

خدمات نمایشگاهی :


ما تمایل بسیاری به همکاری و استفاده از خدمات گرانقدر گروه هایی داریم که بتوانند روند مشارکت یا بازدید از این نمایشگاه برای دیگران را لذت بخش و سهل نمایند. در این رابطه اگر توانایی در ارائه خدماتی برای تسهیل رویدادها مانند خدمات اقامت، حمل و نقل، خدمات وابسته به نمایشگاه و ... دارید ، حتما با ما در ارتباط باشید.


با توجه به اینکه انطباق تقویمهای اکسبیز با مراجع اصلی بصورت ماهیانه صورت می پذیرد ، خواهشمندیم قبل از هرگونه برنامه ریزی برای مشارکت یا بازدید از نمایشگاه ، صحت اطلاعات مورد نظر را با مجری محترم برگزاری نمایشگاه بررسی نمایید

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

تعداد کاربران/آخرین کاربر

بستن

آخرین کاربران


تعداد کاربران : 2172

تبلیغ داخلی

  • دانلود

نمایشگاه مهم

  • Iran Elecomp 2017