چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته-ایران وایر-شهر آفتاب ۹۶
فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
474 روز گذشته
توضیحات چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته-ایران وایر-شهر آفتاب ۹۶

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته-ایران وایر-شهر آفتاب ۹۶ در تاریخ ۱۵ آذر در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می گردد .چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته-شهر آفتاب ۹۶

ساعت بازدید ۱۰ الی ۱۷

ایران وایر ۲۰۱۷درباره نمایشگاه:

مشارکت ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران وایر

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته ایران با حضور و مشارکت بیش از ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

این نمایشگاه با حضور مدیران نمایشگاه بین المللی دوسلدورف آلمان به عنوان همکار بخش بین الملل این رویداد از ۱۵ تا ۱۸ آذر در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می شود.
در این نمایشگاه بیش از ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی نوین ترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش عموم می گذارند.
رئیس هیئت مدیره شرکت متحدان آریا و رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه گفت: در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی،سیم و کابل، اتصالات و ماشین آلات وابسته ایران (IRANWIRE) بیش از ۴۰ شرکت داخلی و ۹۰ شرکت خارجی مشارکت دارند.
علی شالباف افزود: در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته ایران علاوه بر جمهوری اسلامی ایران؛ کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش، انگلیس ، ترکیه، هند، چین، کره، بلژیک، سوئیس، روسیه و صربستان نیز حضور دارند.
وی اضافه کرد: مشارکت کنندگان بین المللی این رویداد از کشورهای اتریش با ۱۸ شرکت، ایتالیا با ۱۰ شرکت و کشور های آلمان و فرانسه با ۵ شرکت بیشترین تعداد شرکت کننده از قاره سبز را دارند و از آسیا نیز چین با ۳۰ شرکت، هند ۵ شرکت و کره جنوبی با ۳ شرکت بیشترین تعداد مشارکت کننده را به خود اختصاص داده اند.
رئیس ستاد برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل، اتصالات و ماشین آلات وابسته گفت:: با همکاری و توافق صورت پذیرفته بین شرکت متحدان آریا به عنوان برگزار کننده نمایشگاه بین المللی سیم وکابل ایران و شرکت نمایشگاه های دوسلدورف آلمان به عنوان همکار بخش بین الملل این رویداد، انجمن های بین المللی معتبری همچون انجمن بین المللی سیم و کابل آلمان (IWCEA )، انجمن بین المللی سیم و کابل فرانسه (IWCEA France )، انجمن تولیدکنندگان سیم و کابل هاگن آلمان(VDKM )، انجمن تولید کنندگان سیم و کابل اتریش (VODKM)، اتحادیه تولید کنندگان ماشین آلات سیم ایتالیا (ACIMAF) ، انجمن بین المللی سیم و کابل و ماشین آلات انگلیس (IWMA) و انجمن بین المللی لوله آلمان (ITA ) به همراه اعضای خود در این دوره از نمایشگاه و در کنار شرکت ها داخلی و در مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ متر مربع حضور خواهند داشت. چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل، اتصالات و ماشین آلات وابسته ایران از ۱۵ تا ۱۸ آذر هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محل نمایشگاه های شهر آفتاب تهران میزبان مخاطبان و دست اندرکاران این صنعت است.

اطلاعات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
شرکت متحدان توسعه همایش‌ها و نمایشگاه‌های آریا (متحدان آریا)
نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و صنایع وابسته-ایران وایر-شهر آفتاب ۹۶


کد رویداد : 2274
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/39701
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نوزده =