فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
9 روز گذشته
Exhibit Title

مشخصات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
زیر نظر اتاق اصناف
توضیحات نمایشگاه ضیافت رمضان (توزیع کالاهای اساسی) با محوریت عرضه و ارائه کالاهای اساسی سبد خانوار و اقلام تنظیم بازار- بوستان(پارک گفتگو) تهران ۹۸

نمایشگاه ضیافت رمضان (توزیع کالاهای اساسی) با محوریت عرضه و ارائه کالاهای اساسی سبد خانوار و اقلام تنظیم بازار- بوستان(پارک گفتگو) تهران ۹۸ در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می گردد .این نمایشگاه از سوی اتاق اصناف تهران، با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و استانداری تهران از ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سالجاری از ساعت ۱۳ تا ۲۳ برپا است.
در این نمایشگاه بیش از ۶۰ غرفه انواع اقلام اساسی تنظیم بازار شامل شکر با قیمت مصوب دولتی هر کیلوگرم سه هزار و ۴۰۰ تومان، برنج با هر کیلوگرم هفت هزارو ۴۰۰ تومان، گوشت وارداتی هر کیلو گرم ۵۲ هزار تومان و مرغ منجمد با هر کیلو ۱۰ هزار ۵۰۰ تومان در این نمایشگاه عرضه می شود.
در کنار این مواد غذایی و سبد خانوار، کالاهای دیگری نظیر خرما، عسل، زیتون، چای، حبوبات، شیرینی و زولبیا و بامیه، برنج ایرانی و مواد شوینده و بهداشتی نیز با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی و زیرنظر بازرسان اتاق اصناف ارائه می شود.

نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

نمایشگاه ضیافت رمضان (توزیع کالاهای اساسی) با محوریت عرضه و ارائه کالاهای اساسی سبد خانوار و اقلام تنظیم بازار- بوستان(پارک گفتگو) تهران ۹۸


کد رویداد : 3545
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/138609
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید