اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات بوستان گفتگو
فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
598 روز گذشته
توضیحات اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات بوستان گفتگو

اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات بوستان گفتگو در تاریخ ۱۲ مرداد در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می گردد .اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات بوستان گفتگو (سال ۹۶):

Explanatory Introduction to Electrical, Electronic and Information Technology, Science Based Exhibition to be held in Tehran Iran on 3rd to 6th August 2017

ساعت بازدید ۹ الی ۱۹


اطلاعات مجری و دبیرخانه علمی :

دبیرخانه علمی نمایشگاه آدرس: تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک ۳، ساختمان ۳، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک
تلفن دبیرخانه علمی: ۸۸۳۵۹۶۱۶ – ۸۸۳۵۹۸۰۸
فکس: ۴۳۸۵۳۱۹۱وب سایت : ieeiexpo
دبیرخانه اجرایی نمایشگاه شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا
آدرس : تهران، شهرک غرب، بلوار شهید دادمان (پونک باختری)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاک ۱۵ واحد ۲
تلفن : ۴۲۹۱۷۰۰۰


معرفی نمایشگاه شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات:
اولین نمایشگاه شرکتهای دانش بنیان کشور با موضوع برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

نمایشگاههای متعددی در کشور سالانه برگزار می شود. در این نمایشگاهها شرکتهای تولید کننده و وارد کننده، شرکتهای با فناوری بالا، با فناوری متوسط، با فناوری پایین به صورت ترکیبی حضور دارند. لذا در نمایشگاههای کشور، شرکتهای مختلف قوی و ضعیف، در کنار یکدیگر حضور دارند. به همین جهت ضرورت برگزاری نمایشگاهی با حضور بهترین شرکتهای تولیدکننده داخلی و با فناوری بالا احساس می شد.

در این نمایشگاه که به همت مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک برگزار خواهد شد از بین حدود ۱۲۰۰ شرکت مرتبط با حوزه های برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات حدود ۳۰۰ شرکت برتر انتخاب خواهند شد که گلچینی از بهترین شرکتهای دانش بنیان کشور بوده و نماد واقعی سطح علم و فناوری کشور می باشد. تنوع شرکت کنندگان در نمایشگاه و ابعاد برگزاری این نمایشگاه، این نمایشگاه را به نمایشگاه منحصر به فردی در کشور تبدیل کرده است و این نمایشگاه یک تابلوی سراسری از توانمندیهای کل شرکتهای کشور می باشد.

موضوعات نمایشگاه:
این نمایشگاه به دسته بندی موضوعی شرکتهای دانش بنیان در این حوزه پرداخته و بخش های موضوعی نمایشگاه عبارتند از: حوزه های برق؛ الکترونیک؛ مخابرات و ارتباطات؛ فناوری اطلاعات؛ اینترنت اشیاء؛ تجهیزات پزشکی الکتریکی و الکترونیکی؛ کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق؛ رباتیک؛ شهر هوشمند ؛ حمل و نقل هوشمند؛ ساختمان هوشمند؛ کشاورزی، شیلات، باغداری و دامداری هوشمند؛ الکترونیک خودرو؛ کنترل و ابزار دقیق در نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. این سیاست عملا بازدیدکنندگان نمایشگاه را به سمت شرکتهای مورد نیاز خودشان راهنمایی خواهد کرد.

این نمایشگاه در کنار خود طیفی از شرکتهای خدمات فناوری را نیز کنار خود جهت خدمات دهی به شرکتهای دانش بنیان پیش بینی نموده است. به طور مثال می توان به شرکتها بازاریابی و تجاری سازی، شرکتهای سرمایه گذاری، شرکتهای مدیریت صادرات، صندوقهای تسهیلات و ضمانت فناوری اشاره کرد.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه
این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) در ۱۲-۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

زمان اتمام مهلت ثبت
حداکثر مهلت ثبت نام برای شرکتها تا انتهای تیر ماه ۱۳۹۶ می باشد.

حامیان نمایشگاه
نهادهای مختلفی از نمایشگاه حمایت به عمل آورده اند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از جمله حامیان نمایشگاه است. وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ وزارت نیرو؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز از دیگر حامیان این نمایشگاه هستند. شهرداری تهران نیز در زمره حامیان نمایشگاه قرار دارد. این نمایشگاه مورد بازدید ویژه دستگاههای مختلف کشور من جمله مسئولان عالی حوزه علم و فناوری کشور و چند نفر از وزرای دولت قرار خواهد گرفت. همچنین بخش های مختلف دفاعی کشور نیز از زمره بازدیدکنندگان نمایشگاه خواهند بود.

کتاب نمایشگاه
شرکتهای دانش بنیان می توانند، محصولات خود را در کتاب نمایشگاه معرفی نمایند. این کتاب بعدا به عنوان بزرگترین بانک اطلاعاتی مکتوب محصولات و فناوری های برتر تولید داخل کشور در اختیار نهادهای ذی ربط دولتی قرار داده خواهد شد. همچنین نسخه انگلیسی این کتاب در اختیار وزارت امور خارجه به منظور توزیع در سفارتخانه های کشور قرار داده خواهد شد. بدیهی است که این کتاب در حین برگزاری نمایشگاه در اختیار میهمانان ویژه نمایشگاه و مسئولین دولتی قرار داده خواهد شد.

اهداف برگزاری نمایشگاه
شورای سیاستگذاری نمایشگاه اهداف متعددی را از برگزاری نمایشگاه مدنظر داشته است که در این بخش به این اهداف اشاره خواهد شد.

۱) بازارسازی و ارتقای حجم فروش شرکتهای دانش بنیان
مهمترین هدف از برگزاری نمایشگاه، کمک به توسعه بازار و حجم فروش شرکتهای دانش بنیان کشور می باشد. این شرکتها بخصوص شرکتهای نوپا و یا شرکتهای حاضر در شهرستانها از طریق بستر نمایشگاه امکان دیده شدن در کشور را پیدا کرده و می توانند در شرایط رکود اقتصادی، شانس بیشتری برای فروش محصولات، خدمات و فناوری های خود داشته باشند.

۲) افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان در کل اقتصاد کشور
اقتصاد دانش بنیان ناظر به کسب درامد از فعالیتهای دانشی در کشور می باشد. معیار سنجش و ارزیابی توسعه اقتصاد دانش بنیان، ارتقای حجم فروش کالاهای دانش بنیان در کشور می باشد که این نمایشگاه دقیقا این هدف را مد نظر قرار داده است.

۳) کمک به توسعه اقتصاد مقاومتی در کشور
اقتصاد مقاومتی مد نظر مسئولان عالی کشور، ناظر به مقاوم سازی اقتصاد کشور در برابر تکانه های اقتصادی و کاهش وابستگی به خارج از کشور می باشد. نمایشگاه شرکتهای دانش بنیان با توسعه سهم بازار شرکتهای داخلی و کاهش سهم بازار شرکتهای خارجی دقیقا در همین راستا گام بر می دارد.

۴) شبکه سازی و هم افزائی شرکتهای دانش بنیان
یکی از بهترین سیاستهای در جهت کاهش هزینه های شرکتهای دانش بنیان، شبکه سازی این شرکتها با یکدیگر و استفاده از توانمندیها و قابلیت های یکدیگر می باشد. این نمایشگاه بستری برای تحقق این امر به صورت خودجوش برای شرکتهای دانش بنیان کشور فراهم آورده است. در واقع شرکتهایی که در زنجیره تامین یک کالای خاص فعالیت می نمایند می توانند از بستر نمایشگاه، با توانمندیهای سایرین آشنا شده و به صورت هم افزا با یکدیگر کالای نهایی مد نظر بازار را تولید نمایند.

۵) نمایش توانمندیهای واقعی کشور
نمایشگاه شرکتهای دانش بنیان، یک نمایشگاه از دستاوردهای واقعی و با فناوری بالا از محصولات دانش بنیان کشور می باشد. این نمایشگاه یک تابلوی بزرگ از تحقق ناممکن هایی است که بدست محققین و شرکتهای توانمند داخلی ممکن گردیده است. همچنین نمایشگاه بازدیدکنندگانش را با آنچه که واقعا کشور دارد و یا ندارد به صورت واقع بینانه ای آشنا می سازد و مسئولین کشور می توانند برای آنچه که واقعا در کشور نداریم برنامه ریزی نمایند.

خدمات نمایشگاه به بازدیدکنندگان
بازدید از نمایشگاه برای عموم مردم آزاد خواهد بود. در این بخش به خدماتی که به بازدیدکنندگان نمایشگاه داده می شود اشاره خواهد شد.

۱) دسته بندی موضوعی شرکتهای دانش بنیان
در برخی از نمایشگاههایی که در کشور برگزار می شود، شرکتها به صورت پراکنده و بدون نظم و دسته­بندی مشخص و دقیقی در سالنهای نمایشگاه توزیع شده و بازدیدکنندگان نمی تواند در مدت زمان پیش بینی شده برای بازدید به کلیه شرکتهای مدنظر خودشان دسترسی پیدا کنند.

نمایشگاه کنونی شرکتهای دانش بنیان را به دسته های موضوعی مختلف افزار نموده است. بدین طریق هر بخش از کشور می تواند به درستی شرکتهای جامعه هدف خود را در اسرع زمان پیدا کرده و نیازهای خود را مرتفع نماید.

۲) درجه بندی (گرید بندی) شرکتهای دانش بنیان
یکی از مشکلات نهادهای مختلف در مواجهه با شرکتها، ضعف آشنایی با رتبه فناورانه و مالی شرکتها می­باشد. در واقع مخاطب نمی داند زمانی که وارد غرفه یک شرکت می شود با شرکتی با چه گردش مالی و چه سطح فناورانه ای تعامل دارد. خود اظهاری شرکتها نیز می تواند در مواردی با واقعیت تطبیق نداشته باشد.

در کشور تاکنون درجه بندی دقیقی از شرکتها انجام نشده و مخاطب نمی تواند تفاوت شرکتها را به درستی تشخیص دهد. در نمایشگاه کنونی، شرکتهای دانش بنیان از لحاظ سطح فروش به چندین دسته افزار شده و همچنین شرکتها در سه بخش مجزا شامل تولیدی، صنعتی و نوپا تفکیک گردیده اند. همچنین شرکتهای صادراتی و شرکتهای با حجم فروش بالای ۵ میلیارد تومان در بخش مجزائی در نمایشگاه غرفه خواهند داشت.

به جهت تسهیل دسترسی به اطلاعات مکانی شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه، نقشه های متعددی در صحن نمایشگاه و در سالن های نمایشگاه پیش بینی شده ست.

۳) نرم افزار موبایلی محصولات و شرکتهای نمایشگاه
به جهت تسهیل دسترسی بازدیدکنندگان نمایشگاه به اطلاعات محصولات، خدمات و فناوریهای شرکتهای دانش بنیان، نرم افزار موبایلی از این اطلاعات به همراه مکان غرفه های نمایشگاه در حال طراحی می باشد که در زمان نمایشگاه از آن رونمائی خواهد شد.

۴) تعریف مدال افتخار برای شرکتها
شرکتهای دانش بنیان کشور همگی در یک سطح قرار ندارند. برخی توانمندیهای ویژه ای داشته و صاحب برخی از افتخارات هستند که آنها را از سایرین متمایز می سازد.

به همین منظور مدالهای افتخاری برای شرکتهای دانش بنیان کشور تعریف شده است، که این مدالها هم در بالای غرفه فضای نمایشگاهی شرکتها و هم در سایت نمایشگاه در کنار نام شرکتها قرار داده خواهد شد.

مدالهای افتخار عبارتند از:

شرکتهای با فروش بالای ۵ میلیارد تومان
شرکتهای صادراتی
شرکتهای با پرسنل بیش از ۱۰۰ نفر بیمه شده
شرکتهای فناور ویژه (دارای یک تکنولوژی با فناوری بسیار بالا و کلیدی در کشور)
مخاطبین به کمک سیاست اتخاذ شده که در قالب مدالهای افتخار و رنگ بندی درج شده در بالای غرفه ها می باشد، می توانند با یک نگاه به غرفه شرکتها به توانمندیهای این شرکتها پی ببرند.

۵) رونمائی از پرتال شرکتهای دانش بنیان کشور
یکی از مشکلات مهمی که در رابطه با شرکتهای دانش بنیان در کشور وجود دارد، عدم وجود یک بانک اطلاعاتی جامع از محصولات و خدمات شرکتهای دانش بنیان می باشد. در واقع دستگاههای کشور می­خواهند بدانند دقیقا چه محصولاتی در کشور توسط چه شرکتهایی تولید می شود.

بدین منظور برگزارکنندگان نمایشگاه، تهیه یک بانک اطلاعاتی جامع از محصولات دانش بنیان کشور را در دستور کار خود قرار داده اند. تمرکز این بانک اطلاعاتی بیش از اینکه بر روی محصولات و فناوری های شرکتهای دانش بنیان باشد، در گام اول متمرکز بر خود شرکتها می باشد. در واقع به کمک این سامانه که به نام «پرتال شرکتهای دانش بنیان کشور» نامگذاری گردیده است، اطلاعات کلیه شرکتهای دانش بنیان کشور در قالب یک سامانه واحد در اختیار کشور قرار داده می شود.

سامانه مزبور به بازاریابی شرکتهای دانش بنیان کمک کرده و بخصوص برای شرکتهای نوپا و یا شرکتهای شهرستانی فرصت مناسبی برای دیده شدن و دسترسی به بازارهای بزرگ دولتی کشور خواهد بود.

شایسته ذکر است که بعضا محصول نهایی یک شرکت جذابیتی برای سایر شرکتها ندارد. اما یک جزء بکار رفته در محصول شرکت، و یا یک فناوری ای خاص توسعه یافته در شرکت که در یک محصول وی متبلور شده است، به شدت مورد نیاز سایر شرکتها بوده و طرف عرضه از نیازمندی طرف تقاضا بی اطلاع بوده و طرف تقاضا نیز از توانمندی طرف عرضه بی اطلاع می باشد. لذا در گام های بعدی این سایت تبدیل به یک سایت ارائه محصولات، خدمات، فناوری های شرکتهای دانش بنیان خواهد شد.

خدمات ویژه نمایشگاه به شرکتهای دانش بنیان

در این نمایشگاه خدمات ویژه ای برای شرکتهای دانش بنیان پیش بینی شده است.

۱) بازار یابی محصولات، خدمات و فناوریهای شرکتهای دانش بنیان
برگزارکنندگان نمایشگاه با توجه به بانک اطلاعاتی جامعی که از ثبت نام شرکتهای دانش بنیان کشور در اختیار دارند، محل رجوع بسیاری از دستگاههای دولتی در نمایشگاه می باشند. لذا برگزارکنندگان اطلاعات مناسب ضمنی ای از نیازمندیهای طرف تقاضا و توانمندیهای طرف عرضه دارند. به همین منظور خود برگزارکنندگان می توانند برای شرکتهای دانش بنیان کشور بازاریابی نمایند و این خدمت نیز بعد از نمایشگاه و حین نمایشگاه به شرکتهای دانش بنیان ارائه خواهد شد.

۲) هدایت تخصصی مسئولین و متقاضیان به سمت غرفه های مرتبط
مسئولین دولتی در بازدید از نمایشگاه شرکتها، بعضا دچار سردرگمی می شود. این در حالی است که برخی از شرکتهای خاص که با حوزه فعالیت یک مسئول مرتبط می باشد، مورد نیاز وی است. در این نمایشگاه برنامه ریزی گسترده ای برای بازدید مسئولین از غرفه های مرتبط در نمایشگاه توسط تیم تدارکات نمایشگاه پیش بینی شده است.

۳) حضور شرکتهای بازاریاب داخلی و بین المللی در نمایشگاه
مهمترین مشکل شرکتهای دانش بنیان، ضعف این شرکتها در بازاریابی محصولاتشان می باشد. لذا هر اقدامی که بتواند به توسعه بازار این شرکتها کمک نماید، اقدام مهمی در توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور می باشد.

به همین منظور در نمایشگاه بخش ویژه ای برای شرکتهای بازاریابی در نمایشگاه در نظر گرفته شده است. این شرکتها که در دو بخش بازاریابی داخلی و بین المللی فعالیت می نمایند، هدفشان خدمت رسانی به شرکتهای دانش بنیان بوده و صرفا شرکتهایی که در بازاریابی محصولات دانش بنیان موفق باشند در سالهای بعد در اولویت ثبت نام در بخش بازاریابی شرکتهای دانش بنیان خواهند بود.

۴) حضور شرکتهای سرمایه گذاری در نمایشگاه
یکی از مشکلات شرکتهای دانش بنیان، مشکل سرمایه گذاری در طرحهای فناورانه آنها می باشد. از طرف مقابل شرکتهای مختلف سرمایه گذاری در کشور وجود دارند که به شدت دنبال طرحهای فناورانه با سوددهی مناسب در شرکتهای دانش بنیان می باشند. به همین منظور در نمایشگاه غرفه ویژه ای برای شرکتهای سرمایه گذاری در نمایشگاه پیش بینی شده است تا از محل تعامل این شرکتها، با شرکتهای دانش بنیان، زمینه رفع برخی از مشکلات شرکتهای دانش بنیان فراهم گردد و هر دو از معامله صورت گرفته منتفع گردند.

۵) حضور صندوقهای اعطای تسهیلات، وام، ضمانت نامه و سرمایه در گردش
یکی از مشکلات شرکتهای دانش بنیان مشکل سرمایه در گردش و یا انواع ضمانت نامه ها همچون ضمانتنامه پیش پرداخت، حسن انجام کار و غیره می باشد. حضور صندوقهای مختلف در این نمایشگاه می تواند زمینه آشنایی شرکتهای دانش بنیان را با خدمات این صندوقها فراهم کرده و هم به رفع مشکل شرکتهای دانش بنیان کمک کرده و هم به بازاریابی خدمات این صندوقها کمک نماید.

۶) پوشش سرتاسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

طبق هماهنگی های انجام شده با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه در شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پوشش داده خواهد شد. پوشش رسانه ای صدا و سیما به افزایش بازدیدکنندگان نمایشگاه کمک خواهد کرد.

۷) تبلیغات سرتاسری نمایشگاه در شهر تهران

پیرو هماهنگیهای انجام شده، یک هفته مانده به برگزاری نمایشگاه، نمایشگاه در سرتاسر شهر تهران در قالب بنرهای تبلیغاتی به اطلاع مردم خواهد رسید. این تبلیغات به افزایش تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه کمک خواهد کرد.

خدمات نمایشگاه به شرکتهای خدماتی دانش بنیان
بجز شرکتهای دانش بنیان، گروه دیگری از شرکتها (شرکتهای خدماتی دانش بنیان) نیز در نمایشگاه پیش بینی شده اند که به شرکتهای دانش بنیان خدمت ارائه خواهند کرد. با توجه با حضور همزمان بهترین شرکتهای دانش بنیان در یک مکان، این شرکتها می توانند برای خدمات خود بازاریابی کرده و یا به ارائه دستاوردهای خود بپردازند.

شرکتهای بازاریاب داخلی، شرکتهای بازاریاب بین المللی (EMC, ETC)، ، پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد، شتاب دهنده ها، صندوقها، شرکتهای سرمایه گذاری، پژوهشگاههای دانشگاهی، پژوهشگاههای دولتی، جهادهای دانشگاهی، اتحادیه ها، سندیکاها و انجمن های صنفی، برندهای معتبر بین المللی، نشریات، انجمن های علمی می توانند در نمایشگاه شرکت کنند.

۱) شرکتهای بازاریاب داخلی

با توجه به اینکه در زمان ثبت نام، شرکتهای دانش بنیان محصولاتی که تمایل داشته اند تا برای آنها بازاریابی انجام شود را مشخص کرده اند، این اطلاعات (شامل اطلاعات دستگاهها و یا شرکتهایی که می توانند خریدار این محصولات باشند) به صورت رایگان در اختیار شرکتهای بازاریابی داخلی حاضر در نمایشگاه قرار داده خواهد شد تا حین و بعد از نمایشگاه برای این محصولات در کشور مشتری پیدا کنند. در واقع برخی شرکتهای دانش بنیان محصولات خوبی داشته اما در بازاریابی موفق نیستند و در مقابل شرکتهای بازاریابی، توانمندی بازاریابی داشته و به دنبال محصولات مناسب و با کیفیت می گردند. این نمایشگاه اطلاعات شرکتهای دانش بنیان را در اختیار شرکتهای بازاریابی داخلی قرار خواهد داد.

۲) شرکتهای بازاریاب بین المللی (EMC, ETC)

همچنین اتفاق مشابهی برای محصولات دانش بنیانی صادراتی رخ خواهد داد. با توجه به اینکه شرکتهای دانش بنیان محصولات خود را که قابلیت صادرات داشته اما تاکنون موفق به صادرات آن نشده اند را مشخص کرده اند، این اطلاعات در اختیار شرکتهای بازاریاب بین المللی حاضر در نمایشگاه قرار داده خواهد شد. همچنین این اطلاعات در اختیار میهمانان خارجی نمایشگاه نیز قرار داده خواهد شد.

۳) صندوقها، شرکتهای سرمایه گذاری

صندوق های علم و فناوری و شرکتهای سرمایه گذاری به دنبال محصولات خوب دانش بنیان برای سرمایه گذاری، مشارکت و کسب سود هستند. در مقابل شرکتهای دانش بنیان در فضای رکود اقتصادی با مشکل نقدینگی مواجه هستند. با توجه به اینکه اطلاعات سرمایه گذاری از شرکتهای دانش بنیان در سرفصلهای

مشارکت در سهام کل شرکت،
مشارکت در محصولات شرکت،
مشارکت در طرحهای شرکت،
اختصاص وام سرمایه در گردش به شرکت،
اعطای ضمانتنامه بانکی،
تاسیس شرکت مشترک جدید
دریافت شده است، این اطلاعات در اختیار صندوقها و شرکتهای سرمایه گذاری قرار داده خواهد شد.

۴) پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد

تنها شرکتهای دانش بنیان حاضر در پارکهای علم و فناوری و مراکز می توانند در بخش شرکتهای دانش بنیان نمایشگاه شرکت کنند. اما خود پارکهای علم فناوری و مراکز رشد همانند سایر شرکتهای خدمات فناوری، می توانند در نمایشگاه غرفه ای برای ارائه دستاوردهای مجموعه خود داشته باشند. همچنین پارکهای علم و فناوری و شرکتهای دانش بنیان می توانند غرفه بزرگی تهیه کرده و کلیه شرکتهای دانش بنیان مجموعه خود را در آن جای دهند.

خدمات رسانه ای
در این بخش به خدمات رسانه ای نمایشگاه اشاره خواهد شد.

۱) انتشار ویژه نامه نمایشگاه
در نمایشگاه ویژه نامه تحصصی ای به چاپ رسیده و در آن اطلاعات کلی از نمایشگاه در اختیار مخاطبین قرار گرفته و همچنین این نشریه قبل از برگزاری نمایشگاه به صورت گسترده در دستگاههای کشور توزیع خواهد شد.

۲) ایجاد اتاق ویژه خبرنگاران رسانه ها
خبرنگاران رسانه ها، معمولا در پوشش دهی اخبار نمایشگاهها با مشکلات متعددی در جهت استقرار مواجه هستند. در این نمایشگاه بخش ویژه ای برای خبرنگاران در نظر گرفته شده است تا این خبرنگاران، بتوانند در فراغ بال و با اطمینان خاطر به تهیه و تدوین اخبار رسانه خودشان بپردازند.


با عضویت در کانال اکسبیز همراه ما باشید:

@exbiz

اطلاعات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک
نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات بوستان گفتگو


کد رویداد : 2102
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/37251
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =