پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری- اهواز (خوزستان) 96
فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
516 روز گذشته
Exhibit Title

مشخصات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
شرکت ملی حفاری ایران
توضیحات پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری- اهواز (خوزستان) ۹۶

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری- اهواز (خوزستان) ۹۶ در تاریخ ۲۹ آذر در نمایشگاه بین المللی خوزستان (اهواز) برگزار می گردد .پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری- اهواز (خوزستان) ۹۶

ساعت بازدید ۹:۳۰الی ۱۷


پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری از سوی شرکت ملی حفاری همزمان با اول دی ماه سی و هشتمین سالگرد تاسیس این شرکت در اهواز پایتخت نفتی ایران برگزار می شود.
در این باره توضیح داد: زمان برپایی این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی خوزستان برپا خواهد شد، با سالروز تاسیس شرکت در تقارن است.
مهدی معینی فر گفت: نخستین نشست اجرایی این نمایشگاه روزگذشته با حضور مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان و مسئولان ذیربط از بخش های مختلف شرکت برگزار و تصمیمات لازم در جهت هر چه بهتر برگزارشدن این نمایشگاه اخذ گردید.
وی افزود: در این نشست مقرر شد سه سالن و فضای باز نمایشگاه بین المللی به این رویداد صنعتی اختصاص و در زمینه طراحی، چیدمان، غرفه آرایی و ساخت و ساز توافق به عمل آمد.
معینی فر با اشاره به اینکه سایت ثبت نام نمایشگاه بین المللی استان خوزستان از هم اکنون در حال ثبت نام از شرکت ها و مجموعه های علاقه مند برای حضور در نمایشگاه پانزدهم ساخت تجهیزات صنعت حفاری است، اظهار کرد: یک تیم مجرب اجرایی از ملی حفاری و شرکت نمایشگاه ها خدمات ثبت نام از متقاضیان، جانمایی و برنامه ریزی این نمایشگاه را برعهده دارند.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در نمایشگاه امسال تعداد قابل توجهی قطعات و تجهیزات ساخت داخل رونمایی و در معرض بازدید قرار خواهد گرفت و نیازهای شرکت در تعامل میان کارشناسان مدیریت های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، تدارکات و امور کالا و بازار یابی و امور بین الملل شرکت با سازندگان قطعات و تجهیزات مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
وی افزود: همچنین در این نمایشگاه دو پنل تخصصی در موضوع ساخت قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری با حضور نمایندگان شرکت های دانش بنیان، مراکز علمی پژوهشی و تحقیقاتی و صاحبنظران در این عرصه تشکیل و انتظارات و چالش های موجود بررسی می شود.
معینی فر زمان کار نمایشگاه را در مدت چهار روز برپایی از ساعت ۹ تا ۱۷ عنوان و یادآور شد: این رویداد صنعتی با توجه به تخصصی بودن، مخاطبان خاص خود را دارد و فرصت بسیار ارزنده ای در جهت آشنایی تولید کنندگان و صنتعگران داخلی با ظرفیت ها و توانمندی های یکدیگر و هم افزایی با متخصصان و کارشناسان صنعت حفاری در بخش تامین نیازها و ابعاد کمی و کیفی همکاری های دو جانبه و چند جانبه می باشد.

نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری- اهواز (خوزستان) ۹۶


کد رویداد : 2595
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/77931
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید