فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
۲۱۴ روز گذشته
Exhibit Title

۲nd IRGS

مشخصات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
شرکت گروه تانا www.gasshow.ir
توضیحات دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران- شهر آفتاب تهران ۹۸

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران- شهر آفتاب تهران ۹۸ در تاریخ ۰۵ شهریور در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می گردد .۲nd Iran International Gas Show

درباره نمایشگاه

بر اساس جایگاه برتر ایران در ذخایر گازی جهان، برنامه های راهبردی و کلان ایران در صنعت گاز، پیشرفت های کشور در این بخش از صنعت به همراه شکل گیری همکاری های بین المللی و همچنین نقش گاز در توسعه پایدار و افزایش ثروت های ملی، ” نمایشگاه بین المللی گاز ایران ” برای اولین بار در تاریخ صنعت نفت و گاز و البته صنعت نمایشگاهی ایران در شهریورماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد تا متولیان و دست اندرکاران این صنعت در ایران و جهان به طور اخص در یک رویداد بین المللی در تهران گرد هم آیند.

این نمایشگاه کلیه فعالیت ها، محصولات، تجهیزات، خدمات و فناوری های زنجیره ارزش صنعت گاز را به طور کامل شامل می شود.

اهداف برگزاری این نمایشگاه تخصصی عبارتند از:

 1. ارتقاء جایگاه بین المللی ایران در برگزاری رویدادهای طراز اول انرژی و زمینه سازی برای برپایی ادواری نمایشگاه جهانی صنعت گاز به میزبانی ایران و کشورهای عضو مجمع تولیدکنندگان و صادرکنندگان گاز (GECF)و نقش آفرینی در توسعه صنعتی، تجاری و فناورانه صنعت گاز جهان
 2. زمینه سازی برای توسعه صنعت و تجارت گاز ایران و انتقال فناوری در چارچوب سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، برنامه ششم توسعه و همچنین راهبردها و برنامه های کلان وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران
 3. ارائه توانمندی های ایران و کشورهای صاحب نام در صنعت گاز و زنجیره ارزش آن از طریق برگزاری یک رویداد کاملا تخصصی در راستای چشم انداز ۲۰۴۰ مجمع کشورهای تولید کننده و صادر کننده گاز (GECF)
 4. تبیین قابلیت های ایران به دلیل جایگاه برتر در ذخایر گازی جهان و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و همکاری های مشترک در صنعت گاز کشور با محوریت توان داخلی به عنوان یک مزیت راهبردی
 • ویژگی های دوره اول

 • اولین دوره نمایشگاه در شرایط خاص حاکم بر فضای کسب و کار کشور، شرایط بین المللی ایجاد شده و علیرغم تمام محدودیت ها برپا شد و این خود یک موفقیت بزرگ و مقدمه ­ای برای IRGS 2020 است. آنچه مهم است این که ایران از شهریور ماه ۱۳۹۷، دارای نمایشگاه تخصصی صنعت گاز شده است.
 • نمایشگاه دوره اول مورد توجه مجمع کشورهای صادر کننده گاز GECF قرار گرفت. نماینده ویژه مجمع در مراسم افتتاحیه سخنرانی و اخبار نمایشگاه در سایت رسمی آن مجمع، انعکاس یافت.
 • نمایشگاه صنعت گاز ایران به خوبی مورد توجه مخاطبان در داخل و خارج از کشور قرار گرفته که نوید بخش گسترش آن در دوره های آتی است.
 • نمایشگاه صنعت گاز پیشنهاد ثبت ” روز ملی صنعت گاز ” در تقویم رسمی کشور را پیشنهاد داد و طرح آن یک ماه پس از برگزاری به مجلس شورای اسلامی و وزارت نفت ارائه شد.
 • نمایشگاه گاز ایران پیشنهاد برگزاری نمایشگاه جهانی صنعت گاز را ارائه داده که تهران می تواند میزبان اولین دوره آن در سال ۲۰۲۰ باشد.
 • حضور نماینده ملی شرکت گاز ایران در مراسم افتتاحیه و سخنرانی وی با تاکید بر اهمیت نمایشگاه همراه بود. وی رویکرد نمایشگاه را اولویت راهبردی شرکت ملی گاز ایران دانست.
 • گام های توسعه نمایشگاه
 • تصمیم ایران برای برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت گاز و معرفی نمایشگاه در سطح ملی و بین المللی، اولین گام توسعه این رویداد بوده که از ابتدای سال ۹۷ اجرایی شده است.
 • انتخاب همکار موجه بین ­المللی برای گسترش بخش بین ­المللی نمایشگاه و تعریف کارگاه­های تخصصی آموزشی در حاشیه نمایشگاه، دومین گام توسعه این رویداد است که در دوره دوم پیش بینی شده و از ابتدای مهر ۱۳۹۷ در دستور کار ستاد برگزاری قرار گرفته است.
 • سومین گام، برگزاری نمایشگاه با مشارکت حداقل ۳۰۰ مشارکت کننده داخلی و خارجی در IRGS 2020 با برپایی همایش و کنفرانس تخصصی است.
نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران- شهر آفتاب تهران ۹۸


کد رویداد : ۳۵۲۲
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/138234
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید