نشست سالیانه بخش خاورمیانه و آفریقای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (یوفی) از روز ۱۹ فروردین ماه به مدت دو روز و با حضور دکتر بهمن حسین زاده رییس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در مرکز تجارت جهانی دوبی آغاز به کار کرد.‌

دراین اجلاس که با مشارکت قریب یکصد نماینده از ۱۶ کشور جهان ، تعدادی از مدیران ارشد و اعضای هیأت مدیره یوفی ازجمله‌ کرگ نیومن رییس یوفی، ‌کای هاتندورف مدیرعامل یوفی، ‌آلبرت عون رییس بخش خاورمیانه وآفریقای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی و ‌نیک ساویج مدیرمنطقه ای (خاورمیانه و آفریقا) یوفی تشگیل شد.

‌حسین زاده رییس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ضمن دیدار و گفتگو با هاتندورف مدیرعامل یوفی باتشریح اقدامات و فعالیت های نمایشگاهی در ایران، به برگزاری دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در تهران اشاره و اظهار امیدواری کرد تا سومین دوره نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در سطح بین المللی و با قوت بیشتر در تهران برپا شود.

وی برلزوم گسترش ارتباطات با انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (یوفی) تأکید و از مدیرعامل یوفی  برای حضور در سومین دوره از نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در تهران دعوت کرد.

‌حسین زاده علاوه بر مذاکره با منتخبی از مدیران ارشد مراکز نمایشگاهی منطقه درحاشیه این اجلاس، با آلبرت عون رییس بخش خاورمیانه و آفریقای یوفی دیدار و با نیک ساویج مدیرمنطقه ای یوفی در حوزه خاورمیانه  و آفریقا نیز پیرامون فعالیت ها و پیشرفت های صنعت نمایشگاهی ایران و رویکرد توسعه ارتباطات و همکاری های فیمابین بحث و تبادل نظرنمود.

نشست سالیانه بخش خاورمیانه و آفریقای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (یوفی) امروز سه شنبه بیستم فروردین ماه بکار خود پایان داد.

 

منبع : روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران- iranfair

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید