تهاتر فضای نمایشگاهی بین ایران و چین / تلاش برای افزایش صادرات به چین

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی فرش و کفپوش شانگهای ( دوموتکس ۲۰۱۹ ) ششم تا هشتم فروردین ماه در شانگهای چین برپا شد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به همراه آقای ایروش سرکنسول ایران در شانگهای چین حضور یافتند و از غرفه های این نمایشگاه از جمله ۸ شرکت توانمند ایرانی که در قالب پاویون رسمی ج.ا.ایران و در فضایی به وسعت ۳۵۲ مترمربع مشارکت کرده بودند بازدید کردند.

در این نمایشگاه دکتر حسین زاده ملاقاتهای مختلفی را با “شاین لیو” قائم مقام مدیر عامل و رئیس پروژه های شرکت نمایشگاههای بین المللی VNU Asia به عنوان یکی از سهامداران مرکز نمایشگاههای شانگهای و آقای ورست‌ ( Wurth ) معاون شرکت نمایشگاهی یبن المللی آلمان پیرامون بررسی و تبادل نظر همکاریهای نمایشگاهی فی مابین داشتند.

همچنین در این نمایشگاه حسین زاده دیداری را با مسئولان نمایشگاه واردات چین برگزار کرد و با توجه به اینکه بازار چین یکی از گروههای هدف صادراتی ایران است مقرر شد تا ایران در نمایشگاه واردات چین که در شهر شانگهای برگزار می شود حضور پر رنگی داشته باشد.

در دیداری که حسین زاده با معاون وزیر بازرگانی ایالت شانگهای چین داشت بر اهمیت روابط تجاری دو کشور با توجه به سوابق دیرینه رابطه مثبت ایران و چین تاکید شد و پیشنهاد تهاتر فضای نمایشگاهی بین دو کشور مطرح گردید.

بر اساس این گزارش فرشهای به نمایش گذاشته شده ایران در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش دوموتکس چین با استقبال بسیار زیادی از طرف بازدید کنندگان خارجی مواجه شد و قراردادهای خوبی در این حوزه توسط شرکتهای ایرانی با طرفهای خارجی در راستای توسعه صادرات منعقد شد.

 

منبع : روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران- iranfair

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید