Expo Food Sochi 2016

فراخوان مشارکت در پانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی در شهر سوچی روسیه

فراخوان مشارکت در پانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی در شهر سوچی روسیه:

شرکت آروین تجارت میانه مفتخر است به اطلاع کلیه فعالان، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و دست اندرکاران فعال در زمینه صنایع غذایی برساند که پس از تلاشهای صورت گرفته و توافق بعمل آمده درنظر دارد با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت نسبت به برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در پانزدهمین نمایشگاه ” صنایع غذایی ” در شهر سوچی، مروارید گردشگری کشور روسیه اقدام نماید.
با توجه به تحریم واردات برخی اقلام موادغذایی از اتحادیه اروپا به روسیه و حذف کشور ترکیه بدلیل تنش های سیاسی و منطقه ای و تلاش دولت ج.ا.ا برای ارتقای همه جانبه خصوصاَ تجاری و اقتصادی با کشور روسیه در حال حاضر چشم انداز بسیار مناسبی برای ورود و حضور در بازار مواد غذایی این کشور به وجود آمده است. و توصیه میگردد بعنوان یکی از فعالان صنایع غذایی کشور عزیزمان، حضور در این نمایشگاه را در برنامه کاری و صادراتی خود قرار دهید.
زمینه های برگزاری نمایشگاه بشرح زیر اعلام میگردد:

عنوان غذاهای کنسرو شده و منجمد محصولات کشاوری شامل میوه و سبزی غذای کودک
عنوان فرآورده های گوشتی غذاهای نیمه آماده غذاهای دریایی و ماهی
عنوان کیک، شیرینی و شکلات نوشیدنی ها(آبمیوه،نکتار،ماءالشعیر و ..) محصولات لبنی( پنیر،خامه،کره و …)
عنوان انواع روغن انواع ادویه و طعم دهنده عسل
عنوان میوه خشک چای و قهوه افزودنی های بیواکتیو
عنوان انواع سس و رب غذاهای رژیمی صنعت چاپ و بسته بندی مواد غذایی

 

محل برگزاری :نمایشگاه بین المللی سوچی و ساعت بازدید:۱۰ الی ۱۸ میباشد.
لازم بذکر است درطول زمان برگزاری نمایشگاه نشست های B2B و کنفرانس ها و سمینارهای تخصصی ویژه شرکت های حاضر در نمایشگاه جهت معرفی محصولات و توانمندی های هر شرکت مهیا می باشد.همچنین در زمان برگزاری نمایشگاه نمایندگان وزارتخانه ها، اتحادیه ها و واحدهای بازرگانی و تجار و بازرگانان منطقه کراسنودار نیز به نمایشگاه دعوت خواهند شد.

توجه : طبق هماهنگی صورت گرفته، فروش کالا در زمان برگزاری نمایشگاه مجاز می باشد.

هزینه مشارکت :
هزینه مشارکت به ازای هر متر مربع غرفه در فضای سرپوشیده نمایشگاهی مبلغ ۳۵۰ دلار آمریکا می باشد که با کسر یارانه نمایشگاهی، مبلغ قابل پرداخت برابر با ۲۲۰ دلار آمریکا می باشد که باید بصورت نقد به حساب شرکت آروین تجارت میانه واریز گردد. (حداقل متراژ جهت غرفه ۴ متر مربع می باشد.).
آخرین مهلت ثبت نام و تحویل مدارک ۹۵/۶/۱۰ و تحویل بار ۹۵/۵/۳۰ می باشد.

اطلاعات مربوط به هماهنگی مشارکت نام مسئول:

سرکار خانم مهندس گلزاری

شماره های تماس:

۰۵۱-۳۸۹۰۴۴۰۱
همراه ۰۹۱۵۸۹۵۸۶۷۵

اطلاعات دوره قبل نمایشگاه :
در هر دوره تقریباً صد شرکت از مناطق مختلف روسیه و بلاروس در آن شرکت دارند
طبق آمار اعلام شده در هر دوره ۱۵۰۰۰ نفر بازدیدکننده از نمایشگاه بازدید میکنند.
درمورد کشور روسیه:
پهناورترین کشور جهان با ۱۳۰ میلیون نفر جمعیت و درآمد سالانه هر نفر ۱۲۰۰۰ دلار که رقم بسیار مناسبی است
دارای روابط سیاسی بسیار نزدیک با جمهوری اسلامی ایران و اینکه دولت ایران درنظر دارد با توجه به مسایل سیاسی و منطقه ای روابط تجاری و اقتصادی با روسیه را تا حداکثر ممکن افزایش دهد و از برگزاری نمایشگاه بشدت حمایت میشود.
عمده واردات مواد غذایی به روسیه در گذشته از اتحادیه اروپا و ترکیه انجام میگرفت که درحال حاضر از طرف روسیه مورد تحریم قرار گرفته است.
دلیل تحریم واردات میوه و سبزی از اتحادیه اروپا این بود که پس از بحران داخلی در اوکراین، روسیه شبه جزیره کریمه را به خاک روسیه ملحق کرد و این باعث تحریم روسیه توسط اتحادیه اروپا شد و روسیه نیز متقابلاً واردات میوه و سبزی را از اتحادیه اروپا ممنوع اعلام کرد.
دلیل تحریم واردات مواد غذایی از ترکیه نیز سرنگونی هواپیمای جنگنده روسیه توسط ترکیه در مرز بین ترکیه و روسیه بود که باعث شد تا دولت روسیه در پاسخ واردات کلیه اقلام از ترکیه را ممنوع اعلام کند
با حذف ترکیه و اتحادیه اروپا از بازار مواد غذایی روسیه در حال حاضر خلا بزرگی در بازار اینت کشور بوجود آمده و با توجه به جمعیت و درآمد مناسب این کشور و همچنین رابطه سیاسی عمیق بین ایران و روسیه دولت تلاش دارد از این خلا استفاده کرده و صادرات مواد غذایی به روسیه را تا حداکثر ممکن افزایش دهد.
درمورد سوچی:
سوچی مروارید گردشگری روسیه و میزبان المپیک زمستانی ۲۰۱۴ جهان و دارای جمعیت تقریباً یک میلیون نفری است و در سال بیش از پنج برابر جمعیت خود توریست و گردشگر به این شهر وارد میشوند.
درواقع تمامی تجار و بازرگانان روسیه در سال حداقل یکبار به این شهر مسافرت میکنند و همچنین پروازهای مستقیم از کشورهای قزاقستان، ارمنستان، آذربایجان، بلاروس و حتی ایران به این شهر باعث میشود حضور در نمایشگاه این شهر زمینه برای معرفی محصولات و بازاریابی در سایر شهرها و کشورهای منطقه را نیز فراهم کند.

دانلود فرم فراخوان ، درخواست مشارکت ، پلان سالن و سایر اطلاعات مفید اقامتی و حمل و نقل :

[wpdm_package id=’12387′]

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید