محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو)

12,608 مشاهده شده ۲
محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو)
محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو)
محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو)

محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو):

بوستان گفتگو (پارک گفتگو):

طراحی و ساخت محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران با هدف افزایش توانمندی شهر در ارائه و عرصه محصولات و کالاهای فنی، تجاری، فرهنگی و … در فضایی به وسعت ۹۳۰۰۰ متر مربع با زیربنایی به مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع در اردیبهشت سال ۱۳۸۵ آغاز گردید. وجود ساختمانهای خاص با کاربریهای مدرن و متعدد، محوطه سازیهای متناسب با فضای نمایشگاه های بین المللی، استفاده از تکنولوژی و مصالح جدید و به روز، دسترسی آسان به محیط نمایشگاه، بهترین تأسیسات و سیستم های ایمنی و حفاظتی از جمله ویژگیهای این مجموعه می باشد.
در این نمایشگاه، طراحی ساختمانی مدنظر بوده است که از معمای خاصی برخوردار باشد. در این راستا از اسکلت ساختمان اصلی جهت نشان دادن عظمت کار استفاده شده است. در این پروژه طراحی ها، مجموعه ای از شیشه و فولاد را در نمای اصلی ساختمان تلفیق می کنند.
از نکات بارز و ویژه سازه مشخص بودن اسکلتی بسیار بزرگ می باشد که با توجه به عظمت آن در نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. به کارگیری دهانه هایی به طول ۸۵ متر، تیرهایی به وزن ۱۹۵ تن و ارتفاع ۳ متر، فونداسیون هایی به ارتفاع ۵/۴ متر ….. همگی از نکات بارز سازه این پروژه می باشد.
استفاده از سیستم های مدرن در ساخت این سازه عظیم رویکرد شهرداری تهران را به سمت هماهنگی با تکنولوژی روز ارائه می نماید که یکی از مزایای آن فرهنگ سازی در این زمینه می باشد.
وجود فضاهای بسیار بزرگ، با ارتفاعی نزدیک به ۲۳ متر و عدم قرارگیری ستون در فضای اصلی ساختمان این امکان را به برگزار کننده خواهد داد که با توجه به نوع نمایشگاه و مساحت هر غرفه در طراحی، جانمائی، چیدمان ، دکوراسیون داخلی و تعریف مسیرهای عبوری فضای زیر پوشش نمایشگاهها آزادی کامل را داشته باشد.

اطلاعات تماس: آدرس: تهران،بزرگراه جلال ال احمد،کوی نصر،انتهای خیابان شهید علیدادی،ضلع جنوبی بوستان گفتگو
تلفن:۰۲۱-۸۸۲۴۳۸۹۱
نمابر:۰۲۱-۸۸۲۴۳۸۹۴
پست الکترونیکی:info@tifex.tehran.irوب سایت

با توجه به اینکه ظاهرا نمایشگاه های این مرکز زیر نظر واحد معظم امور بین الملل شهرداری تهران برگزار می شود و عدم موفقیت در ارتباط این پایگاه با آن مرکز معظم ، خواهشمند است مجریان محترم با ارسال اطلاعات نمایشگاه ها ما را در اطلاع رسانی نمایشگاه های این مرکز یاری فرمایند.


تقویم نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو):فهرست نمایشگاه های پیش رو / Upcoming Events:


کد نمایشگاه تاریخ برگزاری عنوان نمایشگاه نام مجری برگزاری
1692 ۹۵/۰۸/۱۱ - ۹۵/۰۸/۱۳ نمایشگاه تراکنش ایران ۲۰۱۶ فابا
987 ۹۵/۰۹/۰۳ - ۹۵/۰۹/۰۵ اولین نمایشگاه بین المللی باغبانی، گلخانه،گیاهان دارویی،ماشی آلات و صنایع وابسته شرکت میلاد نورفهرست نمایشگاه های گذشته / Past Events:


کد نمایشگاه تاریخ برگزاری عنوان نمایشگاه نام مجری برگزاری
1205 ۹۵/۰۲/۲۰ - ۹۵/۰۲/۲۴ چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته بوستان گفتگو
981 ۹۵/۰۲/۲۹ - ۹۵/۰۳/۰۱ ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گروه ترنچ
887 ۹۵/۰۳/۰۴ - ۹۵/۰۳/۰۷ چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی دوربین های دیجیتال ،هنر عکاسی و تصویر برداری ،صوتی و تصویری و تجهیزات وابسته شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاه
1206 ۹۵/۰۳/۱۰ - ۹۵/۰۳/۱۲ نخستین سمپوزیوم و نمایشگاه ماشین سازی ، ماشین ابزار و تجهیزات فلز کاری نوژان پویان
1049 ۹۵/۰۴/۲۱ - ۹۵/۰۴/۲۴ اولین نمایشگاه تخصصی بهداشت و سلامت پوست و مو،فرآورده های دارویی،آرایشی،بهداشتی و تجهیزات وابسته مانی تدبیر سازه
1372 ۹۵/۰۴/۲۹ - ۹۵/۰۵/۰۱ نخستین نمایشگاه پوشاک مدارس کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
1591 ۹۵/۰۵/۱۲ - ۹۵/۰۵/۱۵ نمایشگاه بین المللی تجهیزات مبلمان ، یراق آلات و مواد اولیه ۱۳۹۵ شرکت توان محور
1592 ۹۵/۰۵/۱۲ - ۹۵/۰۵/۱۵ نمایشگاه بین المللی روشنایی LED و الکترونیک ۱۳۹۵ شرکت توان محور
1593 ۹۵/۰۵/۱۲ - ۹۵/۰۵/۱۵ نمایشگاه بین المللی ماشین آلات صنعت چوب ، ابزار آلات و مواد اولیه ۱۳۹۵ شرکت توان محور
1623 ۹۵/۰۵/۲۰ - ۹۵/۰۵/۲۲ نمایشگاه زیبایی و تندرستی
1611 ۹۵/۰۵/۲۷ - ۹۵/۰۵/۳۰ دومین نمایشگاه تخصصی قهوه و چای ایران
1457 ۹۵/۰۶/۰۲ - ۹۵/۰۶/۰۴ دومین همایش و نمایشگاه بین المللی خوراک دام، طیور و آبزیان ایران
1625 ۹۵/۰۶/۰۹ - ۹۵/۰۶/۱۲ نمایشگاه دستاوردها و توانمدیهای تعاونی ها
1636 ۹۵/۰۶/۱۸ - ۹۵/۰۶/۲۶ نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی
1691 ۹۵/۰۷/۰۶ - ۹۵/۰۷/۰۹ هشتمین نمایشگاه فصلی گل و گیاه

دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :


Loading Map....
لینک کوتاه این مکان :
http://exbiz.org/4658

بخش مربوط به مدیران ، کارشناسان و کاربران مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران :

مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران یک پایگاه کاربر محور است و تمرکز فعلی آن بر رفتار بازدید کننده و میزان علاقه به رویداد ها و مکانهای نمایشگاهی استوار است . بنابر این خواهشمندیم ضمن اینکه اگر تفاوتی در رویدادهای این پایگاه با تقویم های اصلی مشاهده می فرمایید ، بزرگوارانه ما را در تصحیح رویدادها یاری فرمایید تا سایر کاربران در جریان اطلاعات صحیح قرار بگیرند ، با ایراد نظرهای خود در مورد قرار دادن تقویمهای مکانهای نمایشگاهی در تقویم گوگل خود ، ما را در جنبش چاپ کتاب به جای سررسید یاری فرمایید . قطعا این پایگاه با عزیزانی که بتوانند به عنوان یک استارت آپ خدمات تقویم گوگل را بومی سازی نمایند و یک مدل ایرانی برای این سیستم طراحی نمایند ، مشتاقانه آماده همکاری خواهد بود.


فایل مخصوص تقویم های دیجیتالی:
iCal

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

2 دیدگاه در “محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 60
  • 36,016
  • 46,884

بستن
*
*