نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است )

نمایشگاه ملی دنیای جوان
نمایشگاه ملی دنیای جوان
نمایشگاه ملی دنیای جوان

اطلاعات اولیه نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است ) تهران:

کد رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
985 ۹۵/۰۵/۰۵ - ۹۵/۰۵/۰۸ 29/07/2016 - 26/07/2016 از آعاز گذشته

اطلاعات تکمیلی نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است ) :


نمایشگاه ملی دنیای جوان

مجری : وزارت ورزش و جوانان با همکاری شرکت گردشگران همراه جوان

درباره نمایشگاه :
نمایشگاه و جشنواره ملی دنیای جوان با حمایت وزارت ورزش و جوانان و مشارکت بخش خصوصی به مدیریت اجرایی موسسه همراهان جوان که طراح و مجری نمایشگاههای جوانان در کشور از سال ۱۳۷۹ تا کنون بوده است برگزار خواهد شد.
موسسه دنیای جوان نخستین طراح و برگزار کننده نمایشگاه اختصاصی جوانان در کشور و در سال ۱۳۷۹ در نمایشگاه بین المللی تهران با بیش از ۲۵۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۵۰۰۰ متر فضای باز و در ۸ سالن بزرگ برگزار گردید.
اولین نماشگاه جوانانی که توانست ظرف مدت ۱۰ روز بیش از یک میلیون و هفتصد هزار جوان را در موضوعات علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری، اقتصادی، ورزشی و … به نماشگاه جذب نماید.
بیش از ۱۲۰۰ مرکز و موسسه دولتی و غیر دولتی در نمایشگاه جوان به ارائه خدمات، تسهیلات و نیز عرضه دستاوردهای خود با شکوه وصف ناپذیر پرداخته و گرد هم آمدند.
برنامه های تفریحی و هنری و اجرای موسیقی زنده توسط خوانندگان مطرح و جوان کشور
برقراری ارتباط دو سویه و تعامل بین جوانان با صاحبان صنایع و مسئولین کشور از دیگر دستاوردهای نمایشگاه جوان بود.
با توجه به آرمان والای چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق۱۴۰۴ که ” ایران کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی ، الهام بخش در جهان اسلام  و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل” ضروری است که در پرتو ایمان، عزم ملی، کوشش و برنامه ریزی مدبرانه جمعی، ساز و کارهای نوین و لازم برای رسیدن به آن فراهم آید. عملیاتی کردن ویژگیهای چشم انداز و دستیابی به توسعه موزون و پایدار حاصل هماهنگی و تعامل سه حوزه انسان، آموزش و تربیت، نظم و سازمان می باشد. از این رو تحقق اهداف توسعه پایدار کشور ، در گرو چگونگی کمیت و کیفیت انگیزه ها ، باورها ، آینده نگری و کردارها و حضور و مشارکت نهادینه شده و پایدار مردم بویژه چگونگی و حضور بزرگترین سرمایه کشور یعنی جوانان و کیفیت حضور آنان تحت عنوان سرمایه انسانی و اجتماعی می باشد.
حال که ۲۱۰۴۰۴۷۳ نفر از جمعیت کشور را جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می دهند، جوانانی تحصیلکرده دارای استعداد و توانمندیهای بالقوه ، اتخاذ سیاست ها  و برنامه های مناسب در حوزه جوانان این بستر را فراهم می آورد تا این استعدادها شکوفا گردیده و جوانان به خودباوری دست یابند. از جمله ابزارهای ارتقاء خود باوری در بین جوانان ، برگزاری نمایشگاهها و جشنواره های تخصصی است . با توجه به اینکه در کشور توسط دستگاهها و نهادهای دولتی و  غیر دولتی هر ساله نمایشگاههای تخصصی متعددی برگزار می شودو تمامی گروهای سنی در این نمایشگاه ها حضور دارند و دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار می دهند. معاونت ساماندهی امور جوانان برآن است به منظور حمایت از جوانان مستعد ، کوشا و فعال در حوزه های مختلف ، جشنواره و نمایشگاه ملی دنیای جوان را شامل جشنواره اوقات فراغت ، جشنواره ۹۰ ثانیه ای ، نمایشگاه توانمندیهای جوانان و دستگاهها و مراکز مربوطه و نمایشگاه اوقات فراغت می باشند را برگزار نمایند. تاعلاوه بر حمایت های مادی و معنوی از جوانان، این جشنواره بستری را د رزمینه الگوسازی جوانان موفق ایجاد نماد.

اهداف نمایشگاه :

ایجاد فضایی مناسب جهت بروز خلاقیتهای جوانان
– ایجاد عرصه ای مطلوب جهت عرضه توانمندیهای جوانان
– ایجاد محیطی مناسب به منظور آشنا ساختن جوانان با توانمندیها و دستاوردهای مراکز، سازمان ها و دستگاههای دولتی و غیر دولتی دولت جمهوری اسلامی ایران
– تقویت روحیه وفاق و همدلی و وحدت در میان جوانان و رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی در سال اقدام و عمل
– معرفی و ارائه محصولات فرهنگی، علمی، هنری، ورزشی، گردشگری ، خدمات رایانه ای و دیگر نیازهای جوانان
خط مشیء اجرایی
۱- حضور یکپارچه تشکلهای مختلف در ابعاد گوناگون و درنتیجه سوق یافتن جوانان و نوجوانان به سمت استفاده کاملتر از امکانات و خدمات مورد نظر
۲- پاسخگوئی سریع و همه جانبه به خواستهای جوانان در زمینه های علمی،فنی، فرهنگی، هنری ورزشی، سیاحتی و اجتماعی نظیر بیمه جوانان
۳- حضور اقشار دارای مقاطع تحصیلی و اجتماعی مختلف در یک زمان در ک زمان و مکان مختص به جوانان که خود در جهت انسجام و همبستگی میان آینده سازان کشور اسلامی موثر خواهد بود.
۴- حضور جوانان مبتکر و نمونه کشور در غرفه هایی نظیر غرفه اندیشمندان جوان که به فراهم آمدن فضایی مناسب جهت بروز و تقویت استعدادهای بالقوه و بالفعل ایشان کمک می نماید.
۵- تقویت بنیه مالی و معنوی موسسات به واسطه ارائه خدمات و تولیدات مطلوب
۶- تحکیم و تقویت ارتباط میان جوانان و موسسات تولیدی و خدماتی دولتی و غیر دولتی
۷- حذف واسطه ها و صرفه جویی در وقت جهت استفاده جوانان از محصولات موسسات تولیدی ، فرهنگی ، علمی و آموزشی و…
۸- هدایت موسسات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی به سمت برنامه ریزی مدرن و جامع و بهره مندی از نظرات و امکان

درجه و عنوان ثبت بین المللی :ملی

وب سایت رویداد :
youtex.ir
دسته بندی رویداد :


با استفاده از دسته بندی رویداد می توانید رویدادهای مشابه با این نمایشگاه را مشاهده نمایید
اولین رویداد پیش رو برای این دسته از نمایشگاه ها :

 • 902: ششمین نمایشگاه کودک ونوجوان (نوشت افزار،تجهیزات آموزشی ، بازی های رایانه ای ، هوشمند سازی مدارس و آموزشگاه ها)(عمومی-تخصصی)
  تاریخ : ۹۵/۰۹/۱۶ - ۹۵/۰۹/۲۰
  مکان : نمایشگاه بین المللی زاهدان (سیستان و بلوچستان)

 • همکاری با مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران برای تکمیل اطلاعات این نمایشگاه :
  قطعا هرچه اطلاعات رویدادها کاملتر و واضح تر باشد ، کاربران سایت که شامل بازدیدکنندگان یا مشارکت کنندگان نمایشگاه ها هستند به اطلاعات دقیق تری دسترسی پیدا خواهند کرد و در نهایت این پایگاه تاثیر مثبت بیشتری برای مجریان معظم و مکانهای نمایشگاهی خواهد داشت . از این رو از دست اندرکاران نمایشگاه ها تقاضا داریم با ارسال اطلاعات تکمیلی ما را در خدمت رسانی به کاربران محترم یاری فرمایند.

  اطلاعات مکان برگزاری نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است ) :


  با کلیک بر روی نام مرکز نمایشگاهی می توانید اطلاعات راه های تماس و دسترسی به این مکان و تقویم نمایشگاه های در صف برگزاری و برگزار شده را مشاهده نمایید.

  مکان برگزاری نمایشگاه :
  نمایشگاه بین المللی تهران
  شهر برگزاری نمایشگاه :
  تهران
  دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :
  Loading Map....

  اولین رویداد پیش رو برای همین مکان نمایشگاهی :
  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ ۹۵)
  ۹۵/۰۹/۲۵ - ۹۵/۰۹/۲۸

  بخش مربوط به مدیران ، کارشناسان و کاربران مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران :

  کاربر گرامی ، رفتار شما به عنوان یک کارشناس یا مدیر نسبت به این رویداد توسط سیستم هوشمند سایت رصد شده و درجه اهمیت این رویداد با توجه به همین اصل مشخص می گردد . برای ما بسیار مهم است که شما این نمایشگاه را به تقویم گوگل خود اضافه می کنید یا با کلیک بر روی اضافه کردن رویداد به بخش یادآوری نمایشگاه ، این رویداد را پیگیری می نمایید. لازم به ذکر است که در صورت اضافه نمودن این نمایشگاه به رویدادهای مورد علاقه ، ضمن توانایی پیگیری نمایشگاه در صفحه یادآوری نمایشگاه ها ، ایمیلی در بازه 15 روز مانده تا نمایشگاه جهت یادآوری این نمایشگاه دریافت خواهید نمود.

  آیا تمایل به مشارکت / بازدید / یا پیگیری این رویداد دارید؟

  برای قراردادن این رویداد در فهرست رویدادهای قابل پیگیری ورود نموده یا عضو سایت گردید.

  فهرست کاربرانی که این رویداد را پیگیری می کنند :
  برای مشاهده فهرست کاربران علاقه مند به این رویداد ورود نموده یا عضو سایت گردید.

  درباره: exbizorg

  افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم.

  0 دیدگاه در “نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است )”

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

   

  تبلیغ داخلی

  ExBiz

  پیشنهاد ما

  گروه ارشد اکسپو آرت

  نمایشگاه پیشنهادی

  Iran Ridex

  آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 61
  • 1,946
  • 59,250

  بستن
  *
  *