نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی

نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی
نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی
نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی

اطلاعات اولیه نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی تهران:

کد رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
1374 ۹۵/۰۵/۰۲ - ۹۵/۰۵/۰۵ 26/07/2016 - 23/07/2016 از آعاز گذشته

اطلاعات تکمیلی نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی :


نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی:

وب سایت مجری : iranspoex.com

تلفن: ۲۲۸۵۵۳۰۹
۲۲۸۹۸۱۳۰

درباره نمایشگاه :

ورزش امروزه در جهان به وسیله ای مبدل گردیده که انسان ها را با هم متحد و آشنا کرده و بین آن ها پیوند مودت و دوستی برقرار و سلامتی جامعه را تضمین می کند. وزراتخانه ها، نهادها، سازمان ها و شرکت های ورزشی فراوانی تاسیس گردیده است که مخارج زیادی صرف طراحی، تولید پوشاک، لوازم ورزشی، ساخت استادیوم و باشگاه های ورزشی می شود. ورزش یکی از نیازهای ضروری بشر در قرن حاضر می باشد و امروزه با بالا گرفتن اهمیت ورزش برای سلامتی، پوشاک و لوازم ورزشی نیز به مراتب دارای اهمیت بالایی می باشد.
توجه به پوشاک و لوازم ورزشی استاندارد از این مقوله جدا نبوده و تکنولوژی این فرایند را به سرعت پیش می برد. افزایش تقاضا در ورزش برای پوشاک و لوازم ورزشی، ‌ضرورت توجه بیشتر به طراحی پوشاک، لوازم و وسایل ورزشی استاندارد را از گذشته آشکار ساخته است. در دنیای ورزش رقابتی کوچکترین تغییر در پوشاک و لوازم می تواند تغییرات چشمگیری در شکست و پیروزی ها ایجاد می کند بطوریکه هر روز شاهد فناوری های جدید برای طراحی، ساخت و تولید پوشاک و لوازم ورزشی هستیم.
در همین راستا و با توجه به لزوم آشنایی عموم جامعه، ‌ورزشکاران، ‌مربیان،‌ طراحان و کلیه دست اندرکاران حوزه ورزش با دستاوردها و توانمندی های روز جهان و با استعانت از خداوند متعال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت وزارت ورزش و جوانان و کلیه نهادها و سازمان های حوزه ورزشی نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی ( IRAN SPOEX 2016) را با رویکرد توسعه ورزش همگانی کشور و با هدف نمایش آخرین محصولات و دستاوردهای پوشاک و لوازم ورزشی، ارتقای سطح دانش و تخصص فعالان حوزه ورزش،‌ کمک و حمایت از رشد تولیدات ملی و بومی سازی طراحی لباس و لوازم ورزشی از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
این رویداد بزرگ بین المللی به یکی از اساسی ترین نیاز بشر (ورزش) می پردازد و با تلفیق نمایشگاهی می تواند انگیزه انتخاب بهترین ها را ایجاد نماید و کمک موثری در رارستای ارتقاء فرهنگ عمومی و حرفه ای ورزش کشور باشد.
این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا با حضور نخبگان، طراحان پوشاک و لوازم ورزشی علاوه بر ورزشکاران حرفه ای و آماتور به عموم مردم نیز امکان بهره برداری و آگاهی انتخاب در پوشاک و لوازم ورزشی را بدهد.
این نمایشگاه در نظر دارد تا با رسیدن به استانداردهای جهانی و رقابت با دیگر تولیدکنندگان اعم از داخلی و بین المللی در پیشبرد هرچه بهتر و گسترده تر و استفاده بهینه از تولیدات داخلی در خودکفایی ملی گام مهمی برداشته باشد

درجه و عنوان ثبت بین المللی :ملی

وب سایت رویداد :
http://iranspoex.com/
دسته بندی رویداد :


با استفاده از دسته بندی رویداد می توانید رویدادهای مشابه با این نمایشگاه را مشاهده نمایید
اولین رویداد پیش رو برای این دسته از نمایشگاه ها :

 • 1588: ششمین نمایشگاه تخصصی نوزاد ،کودک ، نوجوان، اسباب بازی ، سرگرمی ، ورزش و تجهیزات ورزشی
  تاریخ : ۹۵/۰۹/۲۲ - ۹۵/۰۹/۲۶
  مکان : نمایشگاه بین المللی اراک (استان مرکزی)

 • همکاری با مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران برای تکمیل اطلاعات این نمایشگاه :
  قطعا هرچه اطلاعات رویدادها کاملتر و واضح تر باشد ، کاربران سایت که شامل بازدیدکنندگان یا مشارکت کنندگان نمایشگاه ها هستند به اطلاعات دقیق تری دسترسی پیدا خواهند کرد و در نهایت این پایگاه تاثیر مثبت بیشتری برای مجریان معظم و مکانهای نمایشگاهی خواهد داشت . از این رو از دست اندرکاران نمایشگاه ها تقاضا داریم با ارسال اطلاعات تکمیلی ما را در خدمت رسانی به کاربران محترم یاری فرمایند.

  اطلاعات مکان برگزاری نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی :


  با کلیک بر روی نام مرکز نمایشگاهی می توانید اطلاعات راه های تماس و دسترسی به این مکان و تقویم نمایشگاه های در صف برگزاری و برگزار شده را مشاهده نمایید.

  مکان برگزاری نمایشگاه :
  مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران
  شهر برگزاری نمایشگاه :
  تهران
  دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :
  Loading Map....

  اولین رویداد پیش رو برای همین مکان نمایشگاهی :
  دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی خدمات توانبخشی معلولین ، جانبازان ، صنایع و تجهیزات وابسته
  ۹۵/۰۹/۱۶ - ۹۵/۰۹/۱۹

  بخش مربوط به مدیران ، کارشناسان و کاربران مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران :

  کاربر گرامی ، رفتار شما به عنوان یک کارشناس یا مدیر نسبت به این رویداد توسط سیستم هوشمند سایت رصد شده و درجه اهمیت این رویداد با توجه به همین اصل مشخص می گردد . برای ما بسیار مهم است که شما این نمایشگاه را به تقویم گوگل خود اضافه می کنید یا با کلیک بر روی اضافه کردن رویداد به بخش یادآوری نمایشگاه ، این رویداد را پیگیری می نمایید. لازم به ذکر است که در صورت اضافه نمودن این نمایشگاه به رویدادهای مورد علاقه ، ضمن توانایی پیگیری نمایشگاه در صفحه یادآوری نمایشگاه ها ، ایمیلی در بازه 15 روز مانده تا نمایشگاه جهت یادآوری این نمایشگاه دریافت خواهید نمود.

  برای قراردادن این رویداد در فهرست رویدادهای قابل پیگیری ورود نموده یا عضو سایت گردید.

  فهرست کاربرانی که این رویداد را پیگیری می کنند :
  برای مشاهده فهرست کاربران علاقه مند به این رویداد ورود نموده یا عضو سایت گردید.

  درباره: exbizorg

  افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم.

  0 دیدگاه در “نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی”

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

   

  معرفی کانال

  ExBiz

  پیشنهاد ما

  گروه ارشد اکسپو آرت

  نمایشگاه پیشنهادی

  نمایشگاه اختصاصی ایران در کنیا

  آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 57
  • 15,616
  • 48,552

  بستن
  *
  *