سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده)

سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

اطلاعات اولیه سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده) تهران:

کد رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
565 ۹۴/۱۱/۲۷ - ۹۴/۱۱/۳۰ 19/02/2016 - 16/02/2016 از آعاز گذشته

اطلاعات تکمیلی سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده) :


سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه های دیجیتال

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و رسانه های دیجیتال طیف گسترده ای از قابلیت های جدید را ارائه میدهد.خاورمیانه و آفریقا (MENA)بمنظور بازنماندن از دیگر قاره های جهان در زمینه بهره مندی از تکنولوژی نوین، همگامی با تکامل در فناوری را در دستور کار خود قرار داده اند. به گفته IDC شرکت امریکایی متخصص در بررسی بازار ICT، در سال ۲۰۱۵ MENA مبلغ ۲۷۰ میلیارد دلار در زمینه ICT صرف خواهد کرد که بدین ترتیب افزایش رشد ۹٪ در بازار ICT انتظار میرود. بخش های اصلی و خدمات مانند بهداشت و درمان، آموزش، بانکداری الکترونیکی، حمل و نقل، تجارت الکترونیکی و مانند آن در زیر چتر این رشد قرار خواهند گرفت و سرعت رشد بازار ICT، توسعه فن آوری ها و راه حلهای جدید را بیشتر آشکار خواهد کرد

iTDmEX

iTDmEX بزرگترین نمایشگاه سالانه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه های دیجیتال در ایران است. این نمایشگاه آخرین محصولات و تکنولوژی آمیخته با ICT و رسانه های دیجیتال را نمایان می سازد. هدف اصلی iTDmEX گسترش ICT و رسانه های دیجیتال در منطقه و شناخته شدن بعنوان یک رویداد برجسته میباشد.iTDmEX فرصت و بستر مناسبی را برای تولیدکنندگان ICT جهت دستیابی به دنیای کسب و کار، بازاریابی بیشتر داخلی و بین المللی، توسعه همکاری با کسب و کارهای جدید، ایجاد کسب و کار موفقتر و دیگر امکانات مرتبط را فراهم کرده است. همچنان تازه کاران در کسب و کار می توانند موضوعات مرتبط به ICT و دیجیتال را در آنجا مطرح کنند. iTDmEX سالنهای ویژه ایی را جهت برپائی جلسات، ملاقاتهای کاری و آموزش اختصاص داده است.
توسعه پیشرفت بدون استفاده از محصولات و فن آوری های مورد نیاز بسیار دشوار و حتی گاهی اوقات غیر ممکن میباشد.iTDmEX نمایش بالاترین فن آوریهای موجود در ارتباط با شاخه های بزرگ مانند بانکداری الکترونیکی، سخت افزار و نرم افزار، فروشگاه الکترونیک، ابر، GPS و سیستم RFID، تحرک، بازاریابی دیجیتالی، موبایل، زیرساخت شبکه و امنیت سیستم را ارائه می دهد. iTDmEX فرصت ارزشمندی را برای کشورها جهت به نمایش گذاشتن جدیدترین تکنولوژیهای بکار گرفته شده در محصولاتی مانند پرینتر، تبلت، رایانه، نوت بوک، اینترنت، لپ تاپ، تلفن همراه، تجهیزات سمعی و بصری، مانیتور و پروژکتور، لوازم جانبی و تجهیزات دیجیتال را فراهم کرده است.
سومین دوره نمایشگاه iTDmEX در تاریخ ۳۰-۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۴در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، ایران برگزار خواهد گردید. دومین دوره نمایشگاه در شهریور ماه سال ۲۰۱۴ با پرده برداری از آخرین دستاوردها در محصولات دیجیتال و ICT، برگزاری بیش از ۴۰ کارگاه آموزشی، مشارکت بیش از ۱۶۶ غرفه دار، حضور بیش از ۳۴،۰۰۰ بازدید کننده و کارشناس فناوری در محدوده ایی به مساحت ۱۰،۰۰۰ متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. فعالان در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین مقامات دولتی پس از ارزیابی iTDmEX آنرا “رویدادی متمایز و منحصر بفرد” در نوع خود اعلام نمودند.

برگزارکنندگان iTDmEX

ICICTA-
مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (ICICTA)با هدف معرفی ظرفیت¬ های فناوری اطلاعات و رسانه¬ های دیجیتال، ترویج بهره مندی ازاین فناوری و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردهای تکنولوژی سومین دوره این نمایشگاه را با حمایت کامل اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ شورای عالی ملی؛ نمایشگاه بین المللی ایران و بعضی ازشرکتهای خصوصی برگزارخواهد کرد.

Imuzh-

شرکت بین المللی همایش گستران ایماژ با برخورداری از سوابق درخشان کاری در برگزاری نمایشگاه و ارائه خدمات شایسته به منظور ارتقاء کیفیت در نحوه برگزاری این رویداد بزرگ و شناساندن آن به عنوان یک رویداد برجسته به مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (میزبان) جهت برگزاری دوره های این نمایشگاه ملحق گرددیده است.

اطلاعات مجری : 

The 2nd Int,l. Exhibition of Information Technology and DIGITAL Media (ITDMEX 2016)

مجمع تشکلهای فناوری اطلاعات و ارتباطات

اجراء توسط شرکت همایش گستران ایماژ

Iran Information and Communication Technology Organization

by : Imuzh Event Organizer Co.

۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۲۶ :سالنهای برگزاری نمایشگاه

درجه و عنوان ثبت بین المللی :ملی

وب سایت رویداد :

دسته بندی رویداد :
دسته ای فرض نشده است

با استفاده از دسته بندی رویداد می توانید رویدادهای مشابه با این نمایشگاه را مشاهده نمایید
اولین رویداد پیش رو برای این دسته از نمایشگاه ها :

 • 973: نمایشگاه کتاب
  تاریخ : ۹۵/۰۹/۱۵ - ۹۵/۰۹/۲۲
  مکان : نمایشگاه بین المللی بوشهر

 • همکاری با مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران برای تکمیل اطلاعات این نمایشگاه :
  قطعا هرچه اطلاعات رویدادها کاملتر و واضح تر باشد ، کاربران سایت که شامل بازدیدکنندگان یا مشارکت کنندگان نمایشگاه ها هستند به اطلاعات دقیق تری دسترسی پیدا خواهند کرد و در نهایت این پایگاه تاثیر مثبت بیشتری برای مجریان معظم و مکانهای نمایشگاهی خواهد داشت . از این رو از دست اندرکاران نمایشگاه ها تقاضا داریم با ارسال اطلاعات تکمیلی ما را در خدمت رسانی به کاربران محترم یاری فرمایند.

  اطلاعات مکان برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده) :


  با کلیک بر روی نام مرکز نمایشگاهی می توانید اطلاعات راه های تماس و دسترسی به این مکان و تقویم نمایشگاه های در صف برگزاری و برگزار شده را مشاهده نمایید.

  مکان برگزاری نمایشگاه :
  نمایشگاه بین المللی تهران
  شهر برگزاری نمایشگاه :
  تهران
  دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :
  Loading Map....

  اولین رویداد پیش رو برای همین مکان نمایشگاهی :
  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ ۹۵)
  ۹۵/۰۹/۲۵ - ۹۵/۰۹/۲۸

  بخش مربوط به مدیران ، کارشناسان و کاربران مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران :

  کاربر گرامی ، رفتار شما به عنوان یک کارشناس یا مدیر نسبت به این رویداد توسط سیستم هوشمند سایت رصد شده و درجه اهمیت این رویداد با توجه به همین اصل مشخص می گردد . برای ما بسیار مهم است که شما این نمایشگاه را به تقویم گوگل خود اضافه می کنید یا با کلیک بر روی اضافه کردن رویداد به بخش یادآوری نمایشگاه ، این رویداد را پیگیری می نمایید. لازم به ذکر است که در صورت اضافه نمودن این نمایشگاه به رویدادهای مورد علاقه ، ضمن توانایی پیگیری نمایشگاه در صفحه یادآوری نمایشگاه ها ، ایمیلی در بازه 15 روز مانده تا نمایشگاه جهت یادآوری این نمایشگاه دریافت خواهید نمود.

  آیا تمایل به مشارکت / بازدید / یا پیگیری این رویداد دارید؟

  برای قراردادن این رویداد در فهرست رویدادهای قابل پیگیری ورود نموده یا عضو سایت گردید.

  فهرست کاربرانی که این رویداد را پیگیری می کنند :
  برای مشاهده فهرست کاربران علاقه مند به این رویداد ورود نموده یا عضو سایت گردید.

  سایر موارد :


  پوستر رویداد :
  سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده)
  لینک کوتاه این رویداد :
  http://exbiz.org/3771

  برچسب ها و عناوین :

  l. Exhibition of Information Technology and DIGITAL Media (ITDMEX 2016), The 2nd Int, سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

  درباره: exbizorg

  افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم.

  0 دیدگاه در “سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده)”

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

   

  تبلیغ داخلی

  ExBiz

  پیشنهاد ما

  عصر نمایشگاه

  نمایشگاه پیشنهادی

  Elecomp

  آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 66
  • 18,932
  • 59,250

  بستن
  *
  *