نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است )

نمایشگاه ملی دنیای جوان
نمایشگاه ملی دنیای جوان

اطلاعات زمانی نمایشگاه ملی دنیای جوان (حذف شده است ) (تهران):

کد رویداد پیگیری رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
985 ورود ۹۵/۰۵/۰۵ - ۹۵/۰۵/۰۸ 29/07/2016 - 26/07/2016 از آعاز گذشته

توضیحات و اطلاعات مربوط به این رویداد :


سطح برگزاری مجری برگزاری وب سایت نمایشگاه
ملی شرکت گردشگران همراه جوان youtex.ir


نمایشگاه ملی دنیای جوان

مجری : وزارت ورزش و جوانان با همکاری شرکت گردشگران همراه جوان


دانلود فهرست (لیست) مشارکت کنندگان نمایشگاه های سال ۹۵ نمایشگاه بین المللی تهران


 
درباره نمایشگاه :
نمایشگاه و جشنواره ملی دنیای جوان با حمایت وزارت ورزش و جوانان و مشارکت بخش خصوصی به مدیریت اجرایی موسسه همراهان جوان که طراح و مجری نمایشگاههای جوانان در کشور از سال ۱۳۷۹ تا کنون بوده است برگزار خواهد شد.
موسسه دنیای جوان نخستین طراح و برگزار کننده نمایشگاه اختصاصی جوانان در کشور و در سال ۱۳۷۹ در نمایشگاه بین المللی تهران با بیش از ۲۵۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۵۰۰۰ متر فضای باز و در ۸ سالن بزرگ برگزار گردید.
اولین نماشگاه جوانانی که توانست ظرف مدت ۱۰ روز بیش از یک میلیون و هفتصد هزار جوان را در موضوعات علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری، اقتصادی، ورزشی و … به نماشگاه جذب نماید.
بیش از ۱۲۰۰ مرکز و موسسه دولتی و غیر دولتی در نمایشگاه جوان به ارائه خدمات، تسهیلات و نیز عرضه دستاوردهای خود با شکوه وصف ناپذیر پرداخته و گرد هم آمدند.
برنامه های تفریحی و هنری و اجرای موسیقی زنده توسط خوانندگان مطرح و جوان کشور
برقراری ارتباط دو سویه و تعامل بین جوانان با صاحبان صنایع و مسئولین کشور از دیگر دستاوردهای نمایشگاه جوان بود.
با توجه به آرمان والای چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق۱۴۰۴ که ” ایران کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی ، الهام بخش در جهان اسلام  و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل” ضروری است که در پرتو ایمان، عزم ملی، کوشش و برنامه ریزی مدبرانه جمعی، ساز و کارهای نوین و لازم برای رسیدن به آن فراهم آید. عملیاتی کردن ویژگیهای چشم انداز و دستیابی به توسعه موزون و پایدار حاصل هماهنگی و تعامل سه حوزه انسان، آموزش و تربیت، نظم و سازمان می باشد. از این رو تحقق اهداف توسعه پایدار کشور ، در گرو چگونگی کمیت و کیفیت انگیزه ها ، باورها ، آینده نگری و کردارها و حضور و مشارکت نهادینه شده و پایدار مردم بویژه چگونگی و حضور بزرگترین سرمایه کشور یعنی جوانان و کیفیت حضور آنان تحت عنوان سرمایه انسانی و اجتماعی می باشد.
حال که ۲۱۰۴۰۴۷۳ نفر از جمعیت کشور را جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می دهند، جوانانی تحصیلکرده دارای استعداد و توانمندیهای بالقوه ، اتخاذ سیاست ها  و برنامه های مناسب در حوزه جوانان این بستر را فراهم می آورد تا این استعدادها شکوفا گردیده و جوانان به خودباوری دست یابند. از جمله ابزارهای ارتقاء خود باوری در بین جوانان ، برگزاری نمایشگاهها و جشنواره های تخصصی است . با توجه به اینکه در کشور توسط دستگاهها و نهادهای دولتی و  غیر دولتی هر ساله نمایشگاههای تخصصی متعددی برگزار می شودو تمامی گروهای سنی در این نمایشگاه ها حضور دارند و دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار می دهند. معاونت ساماندهی امور جوانان برآن است به منظور حمایت از جوانان مستعد ، کوشا و فعال در حوزه های مختلف ، جشنواره و نمایشگاه ملی دنیای جوان را شامل جشنواره اوقات فراغت ، جشنواره ۹۰ ثانیه ای ، نمایشگاه توانمندیهای جوانان و دستگاهها و مراکز مربوطه و نمایشگاه اوقات فراغت می باشند را برگزار نمایند. تاعلاوه بر حمایت های مادی و معنوی از جوانان، این جشنواره بستری را د رزمینه الگوسازی جوانان موفق ایجاد نماد.

اهداف نمایشگاه :

ایجاد فضایی مناسب جهت بروز خلاقیتهای جوانان
– ایجاد عرصه ای مطلوب جهت عرضه توانمندیهای جوانان
– ایجاد محیطی مناسب به منظور آشنا ساختن جوانان با توانمندیها و دستاوردهای مراکز، سازمان ها و دستگاههای دولتی و غیر دولتی دولت جمهوری اسلامی ایران
– تقویت روحیه وفاق و همدلی و وحدت در میان جوانان و رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی در سال اقدام و عمل
– معرفی و ارائه محصولات فرهنگی، علمی، هنری، ورزشی، گردشگری ، خدمات رایانه ای و دیگر نیازهای جوانان
خط مشیء اجرایی
۱- حضور یکپارچه تشکلهای مختلف در ابعاد گوناگون و درنتیجه سوق یافتن جوانان و نوجوانان به سمت استفاده کاملتر از امکانات و خدمات مورد نظر
۲- پاسخگوئی سریع و همه جانبه به خواستهای جوانان در زمینه های علمی،فنی، فرهنگی، هنری ورزشی، سیاحتی و اجتماعی نظیر بیمه جوانان
۳- حضور اقشار دارای مقاطع تحصیلی و اجتماعی مختلف در یک زمان در ک زمان و مکان مختص به جوانان که خود در جهت انسجام و همبستگی میان آینده سازان کشور اسلامی موثر خواهد بود.
۴- حضور جوانان مبتکر و نمونه کشور در غرفه هایی نظیر غرفه اندیشمندان جوان که به فراهم آمدن فضایی مناسب جهت بروز و تقویت استعدادهای بالقوه و بالفعل ایشان کمک می نماید.
۵- تقویت بنیه مالی و معنوی موسسات به واسطه ارائه خدمات و تولیدات مطلوب
۶- تحکیم و تقویت ارتباط میان جوانان و موسسات تولیدی و خدماتی دولتی و غیر دولتی
۷- حذف واسطه ها و صرفه جویی در وقت جهت استفاده جوانان از محصولات موسسات تولیدی ، فرهنگی ، علمی و آموزشی و…
۸- هدایت موسسات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی به سمت برنامه ریزی مدرن و جامع و بهره مندی از نظرات و امکان

اطلاعات مکان برگزاری این نمایشگاه :


نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه بین المللی تهران
آدرس تهران- بزرگراه چمران– محل دائمی نمایشگاههای بین المللی
تلفن 98-21-۲۱۹۱۸+
وب سایت www.iranfair.com
فاصله تا تهران

دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :

Loading Map....

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.