نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی

نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی
نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی

اطلاعات زمانی نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی (تهران):

کد رویداد پیگیری رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
1374 ورود ۹۵/۰۵/۰۲ - ۹۵/۰۵/۰۵ 26/07/2016 - 23/07/2016 از آعاز گذشته

متاسفانه برای این رویداد قابلیت درج در تقویم شخصی فعال نگردیده است!

چنانچه شما مدیریت این رویداد را بر عهده دارید لطفا کد رویداد را در قسمت تماس با ما ارسال فرمایید

توضیحات و اطلاعات مربوط به این رویداد :


سطح برگزاری مجری برگزاری وب سایت نمایشگاه
ملی IRAN SPOEX 2016 http://iranspoex.com/


نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی:

وب سایت مجری : iranspoex.com

تلفن: ۲۲۸۵۵۳۰۹
۲۲۸۹۸۱۳۰

درباره نمایشگاه :

ورزش امروزه در جهان به وسیله ای مبدل گردیده که انسان ها را با هم متحد و آشنا کرده و بین آن ها پیوند مودت و دوستی برقرار و سلامتی جامعه را تضمین می کند. وزراتخانه ها، نهادها، سازمان ها و شرکت های ورزشی فراوانی تاسیس گردیده است که مخارج زیادی صرف طراحی، تولید پوشاک، لوازم ورزشی، ساخت استادیوم و باشگاه های ورزشی می شود. ورزش یکی از نیازهای ضروری بشر در قرن حاضر می باشد و امروزه با بالا گرفتن اهمیت ورزش برای سلامتی، پوشاک و لوازم ورزشی نیز به مراتب دارای اهمیت بالایی می باشد.
توجه به پوشاک و لوازم ورزشی استاندارد از این مقوله جدا نبوده و تکنولوژی این فرایند را به سرعت پیش می برد. افزایش تقاضا در ورزش برای پوشاک و لوازم ورزشی، ‌ضرورت توجه بیشتر به طراحی پوشاک، لوازم و وسایل ورزشی استاندارد را از گذشته آشکار ساخته است. در دنیای ورزش رقابتی کوچکترین تغییر در پوشاک و لوازم می تواند تغییرات چشمگیری در شکست و پیروزی ها ایجاد می کند بطوریکه هر روز شاهد فناوری های جدید برای طراحی، ساخت و تولید پوشاک و لوازم ورزشی هستیم.
در همین راستا و با توجه به لزوم آشنایی عموم جامعه، ‌ورزشکاران، ‌مربیان،‌ طراحان و کلیه دست اندرکاران حوزه ورزش با دستاوردها و توانمندی های روز جهان و با استعانت از خداوند متعال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت وزارت ورزش و جوانان و کلیه نهادها و سازمان های حوزه ورزشی نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی ( IRAN SPOEX 2016) را با رویکرد توسعه ورزش همگانی کشور و با هدف نمایش آخرین محصولات و دستاوردهای پوشاک و لوازم ورزشی، ارتقای سطح دانش و تخصص فعالان حوزه ورزش،‌ کمک و حمایت از رشد تولیدات ملی و بومی سازی طراحی لباس و لوازم ورزشی از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
این رویداد بزرگ بین المللی به یکی از اساسی ترین نیاز بشر (ورزش) می پردازد و با تلفیق نمایشگاهی می تواند انگیزه انتخاب بهترین ها را ایجاد نماید و کمک موثری در رارستای ارتقاء فرهنگ عمومی و حرفه ای ورزش کشور باشد.
این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا با حضور نخبگان، طراحان پوشاک و لوازم ورزشی علاوه بر ورزشکاران حرفه ای و آماتور به عموم مردم نیز امکان بهره برداری و آگاهی انتخاب در پوشاک و لوازم ورزشی را بدهد.
این نمایشگاه در نظر دارد تا با رسیدن به استانداردهای جهانی و رقابت با دیگر تولیدکنندگان اعم از داخلی و بین المللی در پیشبرد هرچه بهتر و گسترده تر و استفاده بهینه از تولیدات داخلی در خودکفایی ملی گام مهمی برداشته باشد

اطلاعات مکان برگزاری این نمایشگاه :


مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران
مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران
آدرس تهران ، خيابان شهيد دكتر بهشتي، روبروي خيابان ميرعماد، مصلاي امام خميني (رحمة الله عليه) تهران
تلفن 982188531000+
وب سایت www.musalla.ir
فاصله تا تهران

دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :

Loading Map....

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.