سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده)

سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

اطلاعات زمانی سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (کنسل شده) (تهران):

کد رویداد پیگیری رویداد تاریخ شمسی تاریخ میلادی وضعیت برگزاری
565 ورود ۹۴/۱۱/۲۷ - ۹۴/۱۱/۳۰ 19/02/2016 - 16/02/2016 از آعاز گذشته

توضیحات و اطلاعات مربوط به این رویداد :


سطح برگزاری مجری برگزاری وب سایت نمایشگاه
ملی


سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه های دیجیتال

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و رسانه های دیجیتال طیف گسترده ای از قابلیت های جدید را ارائه میدهد.خاورمیانه و آفریقا (MENA)بمنظور بازنماندن از دیگر قاره های جهان در زمینه بهره مندی از تکنولوژی نوین، همگامی با تکامل در فناوری را در دستور کار خود قرار داده اند. به گفته IDC شرکت امریکایی متخصص در بررسی بازار ICT، در سال ۲۰۱۵ MENA مبلغ ۲۷۰ میلیارد دلار در زمینه ICT صرف خواهد کرد که بدین ترتیب افزایش رشد ۹٪ در بازار ICT انتظار میرود. بخش های اصلی و خدمات مانند بهداشت و درمان، آموزش، بانکداری الکترونیکی، حمل و نقل، تجارت الکترونیکی و مانند آن در زیر چتر این رشد قرار خواهند گرفت و سرعت رشد بازار ICT، توسعه فن آوری ها و راه حلهای جدید را بیشتر آشکار خواهد کرد

iTDmEX

iTDmEX بزرگترین نمایشگاه سالانه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه های دیجیتال در ایران است. این نمایشگاه آخرین محصولات و تکنولوژی آمیخته با ICT و رسانه های دیجیتال را نمایان می سازد. هدف اصلی iTDmEX گسترش ICT و رسانه های دیجیتال در منطقه و شناخته شدن بعنوان یک رویداد برجسته میباشد.iTDmEX فرصت و بستر مناسبی را برای تولیدکنندگان ICT جهت دستیابی به دنیای کسب و کار، بازاریابی بیشتر داخلی و بین المللی، توسعه همکاری با کسب و کارهای جدید، ایجاد کسب و کار موفقتر و دیگر امکانات مرتبط را فراهم کرده است. همچنان تازه کاران در کسب و کار می توانند موضوعات مرتبط به ICT و دیجیتال را در آنجا مطرح کنند. iTDmEX سالنهای ویژه ایی را جهت برپائی جلسات، ملاقاتهای کاری و آموزش اختصاص داده است.
توسعه پیشرفت بدون استفاده از محصولات و فن آوری های مورد نیاز بسیار دشوار و حتی گاهی اوقات غیر ممکن میباشد.iTDmEX نمایش بالاترین فن آوریهای موجود در ارتباط با شاخه های بزرگ مانند بانکداری الکترونیکی، سخت افزار و نرم افزار، فروشگاه الکترونیک، ابر، GPS و سیستم RFID، تحرک، بازاریابی دیجیتالی، موبایل، زیرساخت شبکه و امنیت سیستم را ارائه می دهد. iTDmEX فرصت ارزشمندی را برای کشورها جهت به نمایش گذاشتن جدیدترین تکنولوژیهای بکار گرفته شده در محصولاتی مانند پرینتر، تبلت، رایانه، نوت بوک، اینترنت، لپ تاپ، تلفن همراه، تجهیزات سمعی و بصری، مانیتور و پروژکتور، لوازم جانبی و تجهیزات دیجیتال را فراهم کرده است.
سومین دوره نمایشگاه iTDmEX در تاریخ ۳۰-۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۴در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، ایران برگزار خواهد گردید. دومین دوره نمایشگاه در شهریور ماه سال ۲۰۱۴ با پرده برداری از آخرین دستاوردها در محصولات دیجیتال و ICT، برگزاری بیش از ۴۰ کارگاه آموزشی، مشارکت بیش از ۱۶۶ غرفه دار، حضور بیش از ۳۴،۰۰۰ بازدید کننده و کارشناس فناوری در محدوده ایی به مساحت ۱۰،۰۰۰ متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. فعالان در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین مقامات دولتی پس از ارزیابی iTDmEX آنرا “رویدادی متمایز و منحصر بفرد” در نوع خود اعلام نمودند.

برگزارکنندگان iTDmEX

ICICTA-
مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (ICICTA)با هدف معرفی ظرفیت¬ های فناوری اطلاعات و رسانه¬ های دیجیتال، ترویج بهره مندی ازاین فناوری و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردهای تکنولوژی سومین دوره این نمایشگاه را با حمایت کامل اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ شورای عالی ملی؛ نمایشگاه بین المللی ایران و بعضی ازشرکتهای خصوصی برگزارخواهد کرد.

Imuzh-

شرکت بین المللی همایش گستران ایماژ با برخورداری از سوابق درخشان کاری در برگزاری نمایشگاه و ارائه خدمات شایسته به منظور ارتقاء کیفیت در نحوه برگزاری این رویداد بزرگ و شناساندن آن به عنوان یک رویداد برجسته به مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (میزبان) جهت برگزاری دوره های این نمایشگاه ملحق گرددیده است.

اطلاعات مجری : 

The 2nd Int,l. Exhibition of Information Technology and DIGITAL Media (ITDMEX 2016)

مجمع تشکلهای فناوری اطلاعات و ارتباطات

اجراء توسط شرکت همایش گستران ایماژ

Iran Information and Communication Technology Organization

by : Imuzh Event Organizer Co.

۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۲۶ :سالنهای برگزاری نمایشگاه

اطلاعات مکان برگزاری این نمایشگاه :


نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه بین المللی تهران
آدرس تهران- بزرگراه چمران– محل دائمی نمایشگاههای بین المللی
تلفن 98-21-۲۱۹۱۸+
وب سایت www.iranfair.com
فاصله تا تهران

دسترسی به این مکان نمایشگاهی با استفاده از نقشه گوگل :

Loading Map....

سایر موارد :


فایل تقویم هوشمند لینک کوتاه رویداد
iCal https://exbiz.org/3771

برچسب ها و عناوین :

l. Exhibition of Information Technology and DIGITAL Media (ITDMEX 2016), The 2nd Int, سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.