بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
فاصله زمانی هم اکنون تا روز افتتاحیه نمایشگاه
۱۵۱۳ روز گذشته
Exhibit Title

مشخصات مجری برگزاری
برگزارکننده وب سایت این رویداد (نمایشگاه)
معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
توضیحات بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تاریخ ۲۴ خرداد در نمایشگاه مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می گردد .بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

مجری : معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تماس : تهران – خیابان ولی­عصر(عج) – نرسیده به چهارراه ولی­عصر(عج)   خیابان شهید هاشمی­فر – پلاک ۱۵ – معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کد پستی: ۱۱۳۳۸۳۵۴۱۳
تلفن: ۶۱۹۰۵ – ۰۲۱  داخلی ۶۰۴
نمابر:۶۶۷۴۸۶۹۳ – ۰۲۱
کانال تلگرام : telegram.me/quranexpo
صفحه اینستاگرام : instagram.com/quranexpo
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣٠ برگزار خواهد شد.

ثبت نام:

زمان ثبت نام تا تاریخ ۹۵/۰۳/۰۶ می باشد.

ثبت نام نمایشگاه قرآن ۹۵: ویژه ناشران  کلیک کنید

ثبت نام نمایشگاه قرآن ۹۵: ویژه رسانه های دیجیتال  کلیک کنید

ثبت نام نمایشگاه قرآن ۹۵:  ویژه عفاف و حجاب کلیک کنید

ثبت نام نمایشگاه قرآن ۹۵:  ویژه محصولات فرهنگی و هنری قرآنی  کلیک کنید

قوانین و مقررات:

ردیف عنوان بخش لینک
۱  ناشران کلیک کنید
۲ رسانه های دیجیتال کلیک کنید
۳ محصولات فرهنگی و قرآنی کلیک کنید
۴ محصولات عفاف و حجاب کلیک کنید

نحوه ثبت نام:

با مراجعه به سایت برگزارکننده نمایشگاه قران کریم و مراجعه به بخش ثبت نام در کادر سمت راست صفحه و با کلیک روی کلمه  اینجا  ، به صفحه اصلی ثبت نام منتقل شده و با تکمیل کادرهای خالی و در آخر کلیک بر روی کلمه ارسال، ثبت نام خود را کامل کنید.

پلان نمایشگاه قران 95

پلان نمایشگاه قران ۹۵

اصول حاکم بر نمایشگاه قران بیست و چهارم :
١- برنامه ریزی؛ اجرا و عملیات نمایشگاه بر اساس دستورالعمل های اقتصاد مقاومتی – شاخص های اقتصاد مقاومتی تدوین و در اختیار کمیته ها قرار گیرد – خواهد بود و ضمن رعایت اصلاح الگوی مصرف (درست مصرف کردن)، صرفه جویی و قناعت تلاش خواهد شد تا نمایشگاه بیست و چهارم در گفتمان سازی این مفهوم نقش داشته باشد.
٢- از جهت هزینه ها و درآمدها، مقررات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص اعتبارات فصل ۵ رعایت گردد.
٣- شیوه نامه ها و دستورالعمل ها نظیر کمیسیون معاملات تدوین و به تصویب برسد.
۴- دستورالعمل های وزیر محترم و نتایج ارزیابی و نظرات سازمانهای نظارتی نظیر اداره کل بازرسی و سازمان بازرسی کل کشور مدنظر قرار گیرد.
۵- مسئولین کمیته ها پاسخگوی اصلی فعالیت ها هستند و مسئول مالی نمایشگاه گزارش مالی و تراز نمایشگاه را تنظیم و ارائه خواهد نمود. مسئولین کمیته ها با پیشنهاد دبیر اجرایی و با حکم رئیس نمایشگاه منصوب می شوند و پاسخگوی فعالیت های محوله هستند.
۶- مسئول مالی نمایشگاه گزارش نمایشگاه مالی و تراز نمایشگاه را تنظیم و ارئه خواهد نمود.
٧- شعار سال معاونت قرآن محور فعالیت های نمایشگاه بوده و فعالیت کمیته ها و واحدها درجهت «نهضت فهم قرآن» خواهد بود. هر یک از کمیته ها برنامه ویژه ای برای آشنایی مردم با مفاهیم قرآن و تدبر و تفسیر ارائه خواهند داد.
٨- چهارچوب نمایشگاه علاوه بر وجود بخش هایی نظیر کودک و نوجوان، دانشگاهیان و حجاب و عفاف و بخشهای دیگر نظیر: فهم قرآن، سبک زندگی قرآنی، کارنامه حفظ قرآن، هنر قرآنی، کارنامه استانها، شامل نهادها و موسسات و مجموعه اقداماتی خواهد بود که توسط آنها ارائه گردیده است.
٩- چهار بازارچه منشورات، نرم افزارها، حجاب و عفاف و آثار و محصولات بخش فروش را تشکیل می دهند.
١٠- نشست های علمی و تحقیقاتی در طول برپایی نمایشگاه فعال بوده و با برنامه ریزی قبلی به سمع و نظر مردم می رسد. در صورت کیفی بودن و تعداد معدود، استفاده از اندیشمندان لازم و ضروری است.
١١- اطلاع رسانی و تبلیغات شهری، تبلیغ از طریق رسانه ها و فضای مجازی از بخشهای مهم نمایشگاه می باشد.
١٢- ستاد اجرایی نمایشگاه، شورای برنامه ریزی و سیاستگذاری، دبیر اجرایی نمایشگاه و کمیته های اجرایی و محتوایی ارکان نمایشگاه هستند که در چهارچوب وظایف ابلاغی حرکت می کنند.
١٣- زمان نمایشگاه از تاریخ ٧ رمضان تا ٢٢ رمضان مصادف با ٢۴ خرداد تا ٩ تیرماه خواهد بود و ساعت نمایشگاه از ١٨ تا ٢٣ می باشد.
١۵- دبیر اجرایی براساس مصوبات ستاد اجرایی و شورای برنامه ریزی و سیاستگذاری و دستور العمل های ابلاغی اجرای نمایشگاه را به عهده داشته و پاسخگو خواهد بود.
١۶- از طرف ریاست نمایشگاه واحد ارزیابی و واحد شکایات و بازرسی در طول نمایشگاه فعال خواهد بود.
١٧- کمیسیون معاملات با حکم مستقیم رئیس نمایشگاه تشکیل می شود و زیر نظر ایشان فعالیت خواهد نمود.
١٨- مجموع اعتبارات نمایشگاه طی قراردادی در دو قسط پرداخت می گردد. مجموع درآمدها به حساب معاونت واریز و موسسه معین، بر اساس قرارداد مذکور مجدداً در اختیار مدیریت اجرایی نمایشگاه قرار می گیرد.
١٩- مراسم ویژه تکریم خادمان قران کریم براساس دستور العمل های مصوب در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) برپا خواهد شد و درصورت تأخیر، اعتبار آن پس انداز تا در زمان اجرا صرف هزینه ها گردد.

دریافت پوستر نمایشگاه قران ۹۵

پوستر نمایشگاه قران 95

پوستر نمایشگاه قران ۹۵

مسیرهای دسترسی به نمایشگاه قران :
بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن کریم در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌گردد. مصلی از سمت شمال به بزرگ راه رسالت، از سمت جنوب به خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)، از سمت شرق به خیابان شهید قنبرزاده و از سمت غرب به بزرگ‌راه شهید مدرس دسترسی دارد.

نقشه مصلی

نقشه مصلی

وسیله نقلیه شخصی
از سمت جنوب:
از طریق یکی از اتوبان های شهید تندگویان یا شهید چراغی، وارد اتوبان نواب شده و تا رسیدن به بزرگراه حکیم، آن را ادامه دهید. سپس وارد اتوبان حکیم شرق شده و پس از گذر از تونل رسالت به مصلی می رسید.
از سمت غرب:
از میدان آزادی وارد اتوبان جناح شده و پس از رسیدن به بزرگراه حکیم، به سمت حکیم شرق حرکت کنید. پس از طی بزرگ‌راه حکیم و گذر از تونل رسالت به مصلی تهران می رسید.
از سمت شرق:
چنان چه از هر یک از مناطق مختلف شرق تهران، خود را به بزرگراه رسالت برسانید، با پیمودن طول این بزرگ‌راه و در انتهای غربی آن، به مصلی خواهید رسید.
ذکراین نکته ضروری است که مصلی بزرگ تهران در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد. در ایام تعطیل، طرح وجود ندارد و در ایام غیر تعطیل، از ساعت ١٩ به بعد طرح زوج و فرد برداشته می‌شود. البته کسانی که از سمت جنوب یا غرب به نمایشگاه می آیند تا تقاطع اتوبان نواب به حکیم، در خارج از طرح قرار دارند.
پارکینگ‌های قابل استفاده در اطراف مصلی
١- پارکینگ درب شماره یک : دسترسی از خیابان شهید بهشتی واقع در ضلع جنوبی مصلی، ظرفیت: ۶٠٠ دستگاه خودرو سواری
٢- پارکینگ لجستیک : دسترسی از خیابان مفتح، قبل از دانشگاه الهیات، ظرفیت: ٣٠٠٠ دستگاه خودرو سواری
٣- پارکینگ گلگشت : دسترسی از اتوبان رسالت، قبل از سازمان فرهنگ و ارتباطات، ظرفیت: ٧٠٠ دستگاه خودرو سواری و ۵٠٠ دستگاه اتوبوس

مترو
در نزدیکی مصلی تهران دو ایستگاه متروی شهید بهشتی و مصلی وجود دارد. ایستگاه مصلی بر روی خط یک(قرمز) و ایستگاه بهشتی در محل تقاطع دو خط یک و سه(آبی کم رنگ) قرار دارد. در صورت سوار شدن از سایر خطوط، می بایست با تعویض خط، به یکی از این دو خط یک یا سه وارد شده و سپس به سمت یکی از این دو ایستگاه حرکت کنید. البته تعداد قطارهای خط یک، بیشتر و مدت زمان انتظار تا رسیدن قطار بعدی در آن کمتر از خط سه است. ضمن این که برخی از ایستگاه های خط سه هنوز راه اندازی نشده اند.

نقشه متروی تهران

نقشه متروی تهران

دسترسی ترکیبی (اتوبوس تندرو(BRT) و مترو)

از سمت شرق تهران:

١-    استفاده از خط یک BRT در مسیر تهرانپارس به میدان آزادی تا ایستگاه دروازه دولت، ادامه مسیر با استفاده از خط یک مترو از ایستگاه دروازه دولت به سمت تجریش، پیاده شدن در ایستگاه بهشتی یا مصلی
از سمت غرب تهران:

٢-    استفاده از خط ۴ مترو  در مسیر ارم سبز به سمت کلاهدوز تا ایستگاه دروازه دولت، تعویض خط و رفتن به خط یک، ادامه مسیر با استفاده از خط یک مترو از ایستگاه دروازه دولت به سمت تجریش، پیاده شدن در ایستگاه بهشتی یا مصلی

اتوبوس

اتوبوس‌های مستقیم به مصلی از ایستگاه های: ایستگاه میدان آزادی، ایستگاه صادقیه، ایستگاه تجریش، ایستگاه قیطریه، ایستگاه میدان امام حسین(ع)، ایستگاه خراسان، ایستگاه میدان انقلاب، ایستگاه میدان صنعت، ایستگاه میدان رسالت، ایستگاه هفت تیر، ایستگاه ونک، ایستگاه خاوران و بالعکس شامل خطوط زیر:

خط پایانه آزادی- سید خندان، خط میدان امام حسین-پایانه شهید بهشتی، خط بیمارستان امام خمینی-پایانه شهید بهشتی، خط انتهای بلوار ارتش- پایانه شهید بهشتی، خط میدان انقلاب-پایانه بیهقی، خط چهارراه خاقانی-پایانه شهید بهشتی، خط میدان رسالت-میدان ونک، خط میدان رسالت-میدان صنعت، خط رسالت-مطهری، خط فلکه سوم تهرانپارس-خیابان شهید مطهری و سامانه تندرو خط پنج BRT (پایانه علم وصنعت-پایانه بیهقی)

نمایشگاه ها و اطلاعیه های درج شده توسط کاربر ثبت کننده این رویداد
دسته بندی رویداد
گروه بندی این رویداد
دسته بندی نمایشگاه ها در اکسبیز(ویژه فعالان نمایشگاهی)
ثبت نام آنلاین بازدیدکننده

این بخش برای این رویداد فعال نیست


Qr-code و لینک کوتاه رویداد و درج رویداد در تقویم گوگل

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم


کد رویداد : ۱۲۱۵
لینک کوتاه رویداد :https://exbiz.org/11427
ثبت در تقویم گوگل :Google Calendar
لینک qr code برای درج در پوسترهای نمایشگاهی : اینجا کلیک نمایید0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید