درباره ما

درباره سایت مرجع رویداد های نمایشگاهی ایران :

 

قطعا با یک جستجوی ساده در اینترنت مشاهده خواهید نمود که مقالات زیادی در مورد چگونگی مشارکت در نمایشگاه ها قابل مشاهده و دریافت است . مقالاتی که اشاره به چگونگی ایجاد نظم منطقی در غرفه ، چگونگی برخورد نفرات غرفه با عوامل خارجی ، چگونگی پوشش کارمندان و یا حتی پذیرایی از میهمانان و همکاران دارد . این مقالات با وجود اینکه علم شخص مطالعه کننده را بالاتر می برند یا حتی نشان از ایجاد خرد جمعی در مقوله صنعت نمایشگاه دارند ، همواره نیاز به یک مقوله را بیشتر در ذهن مخاطب متبلور می کنند . و آن مقوله چیزی نیست جز اطلاعات .
یک مدیر هوشمند همانقدر که در حین برگزاری نمایشگاه مانند یک رهبر ارکستر باید متوازن و دور از هرگونه هیجان و با برنامه عمل می نماید ، می بایست اطلاعات کاملی در مورد چگونگی مشارکت در نمایشگاه وآمارهای مکان نمایشگاه و اقلیم محل برگزاری داشته باشد.

پروژه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران ، پروژه ای علمی و  صنعتی ، با هدف دسترسی راحت  و هوشمند تر به اطلاعات نمایشگاهی و تجاری مرتبط با صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان است . در این پروژه سعی شده که توانایی انتخاب هدف و بازار هدف برای بازدید کننده بوجود آید و امیدواریم که در دراز مدت با همکاری مدیران فهیم و هوشمند این صنعت ، توانایی عرضه تمامی خدمات مد نظر را به دست آوریم .

هدف ما در اکسبیز ساخت یک مجموعه برای درج رویدادها با رتبه بالای گوگل و الکسا نیست و طی این مدت بارها با عوض کردن کامل الگوریتم داده های سایت و تغییر دیتابیس خود را از پیشرفت در گوگل محروم کرده ایم . هدف ما در ابتدا رفتار شناسی مخاطبان و سپس رسیدن به اطلاعات ناب و تحلیل های علمی از رویداد های نمایشگاهی میهن عزیزمان است تا بتوانیم در مقام یک دوست این اطلاعات را در اختیار مخاطبین فهیممان که اغلب مدیران تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند قرار دهیم.

لازم است از کلیه عزیزانی که در طی این مدت با همکاریها و دلسوزیهای خود ما را در این روند یاری نموده اند ، متواضعانه کمال تشکر و امتنان را ابراز داریم .

 

تبلیغ داخلی

دانلود

پیشنهاد ما

تک دکور

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

جستجوی نمایشگاه

برای مشاهده موضوع مرتبط به نمایشگاه مورد نظر کافی است نام آنرا در قسمت جستجو وارد نمایید تا کلیه نمایشگاه های ثبت شده نمایان گردد .
به عنوان مثال تایپ نمایید : برق ، نفت و گاز ، کشاورزی،لوله و اتصالات ، ساختمان ، خودرو و ...