تهران – نمایشگاه بین المللی تهران – تقدیر از غرفه‌های برتر بیست‌و‌یکمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی


n00214542-b
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان، بهمن پورمند، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران و جلیل غفاری رهبر، رئیس اتحادیه صحافان به عنوان اعضای اصلی بیست‌و‌یکمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی، در عصر آخرین روز برگزاری این نمایشگاه (۹ دی ماه) با حضور در غرفه‌های برتر، از نمایندگان آنها تقدیر کردند.

طی این بازدیدها لوح تقدیر، تندیس نمایشگاه، کتاب نفیس «ایران» و همینطور کتابچه بیست‌و‌یکمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی و صنایع وابسته به برترین غرفه‌ها اهدا شد.

لازم به ذکر است که طی این بازدیدها از غرفه‌های صنایع کاغذ و خمیر «اترک»، شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته‌بندی کرمانشاه «غرب کارتون»، «آسان پک»، ««صنایع کاغذ پارس»، شرکت «صفر تا صد تجارت ایرانیان»، «پویا هنر نوین»، «مجتمع نقش الماس» و صنایع چاپ و بسته‌بندی «اختر شمال» تقدیر شد.
منبع

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

اکسبیز حمایت می کند از …