تهران – نمایشگاه بین المللی تهران -افتتاح نمایشگاه های قیر و آسفالت ، رنگ و رزین ، پل و تونل سازی

ghir93

ghir93
صبح امروز چهارشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۳، سه نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :
– چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوشش های صنعتی کامپوزیت و همچنین اولین نمایشگاه بین المللی پل سازی، تونل سازی، راه سازی ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته ، با حضور آقایان عروجی و قنبری معاونان شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ،
و نیز ششمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت،عایقها و ماشین آلات وابسته ، با حضور پورشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی با همراهی معاونین شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ،
در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
این گزارش حاکی است:
– در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوشش های صنعتی کامپوزیت
تعداد ۲۵۰ شرکت ایرانی و ۶۳ شرکت خارجی از ۲۴ کشور جهان شامل : آمریکا ، آلمان ، اتریش ، اکراین ، امارات متحده عربی ، ایتالیا ، برزیل، بلژیک ، تایوان ، تایلند ، ترکیه ، ژاپن ، سریلانکا ، سوئیس ، سوئد ، فرانسه ، مجارستان ، مصر ، مالزی ، چین ، هند ، هلند، کره جنوبی و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت حدوداً ۲۰,۰۰۰ متر مربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید مواداولیه ، ماشین آلات و محصولات کامپوزیتی را در معرض دید عموم قرار می دهند.
– همچنین در اولین نمایشگاه بین المللی پل سازی، تونل سازی، راه سازی ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته
تعداد ۳۵ شرکت ایرانی و ۲ شرکت خارجی از کشور های ترکیه و سنگاپور در فضایی به متراژ ۲,۶۰۰ متر مربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تجهیزات تونل و پل سازی، تجهیز و راه اندازی انواع کارخانجات آسفالت، طراحی و ساخت انواع اتصالات مکانیکی برای آرماتور، ساخت ماشین آلات رزره کاری آماتور، تولید و ساخت انواع حفاظ ایمنی راه،محاسبه و ساخت پایه علائم ترافیکی را به معرض نمایش گذاشته اند.
– در ششمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت،عایقها و ماشین آلات وابسته نیز
۸۲ شرکت ایرانی و ۲ شرکت خارجی از ۲ کشور ایتالیا و کره جنوبی در فضایی به وسعت بیش از ۵,۸۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع قیر ،قیر های امولسیونی و پلیمری، انواع آسفالت پلیمیر و رنگی، ماشین آلات پخش قیر و آسفالت، انواع دستگاههای سنگ شکن و قطعات آنها، ماشین آلات خط تولید ایزوگام،انواع عایقها، ماشین آلات راهسازی و کلیه تجهیزات و ماشین آلات مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.
قابل ذکر است این سه نمایشگاه تا روز شنبه ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.
منبع

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تک دکور

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 58
  • 39,841
  • 46,884

بستن
*
*