تهران – نمایشگاه بین المللی تهران -افتتاح نمایشگاه های قیر و آسفالت ، رنگ و رزین ، پل و تونل سازی


ghir93
صبح امروز چهارشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۳، سه نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :
– چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوشش های صنعتی کامپوزیت و همچنین اولین نمایشگاه بین المللی پل سازی، تونل سازی، راه سازی ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته ، با حضور آقایان عروجی و قنبری معاونان شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ،
و نیز ششمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت،عایقها و ماشین آلات وابسته ، با حضور پورشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی با همراهی معاونین شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ،
در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
این گزارش حاکی است:
– در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوشش های صنعتی کامپوزیت
تعداد ۲۵۰ شرکت ایرانی و ۶۳ شرکت خارجی از ۲۴ کشور جهان شامل : آمریکا ، آلمان ، اتریش ، اکراین ، امارات متحده عربی ، ایتالیا ، برزیل، بلژیک ، تایوان ، تایلند ، ترکیه ، ژاپن ، سریلانکا ، سوئیس ، سوئد ، فرانسه ، مجارستان ، مصر ، مالزی ، چین ، هند ، هلند، کره جنوبی و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت حدوداً ۲۰,۰۰۰ متر مربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید مواداولیه ، ماشین آلات و محصولات کامپوزیتی را در معرض دید عموم قرار می دهند.
– همچنین در اولین نمایشگاه بین المللی پل سازی، تونل سازی، راه سازی ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته
تعداد ۳۵ شرکت ایرانی و ۲ شرکت خارجی از کشور های ترکیه و سنگاپور در فضایی به متراژ ۲,۶۰۰ متر مربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تجهیزات تونل و پل سازی، تجهیز و راه اندازی انواع کارخانجات آسفالت، طراحی و ساخت انواع اتصالات مکانیکی برای آرماتور، ساخت ماشین آلات رزره کاری آماتور، تولید و ساخت انواع حفاظ ایمنی راه،محاسبه و ساخت پایه علائم ترافیکی را به معرض نمایش گذاشته اند.
– در ششمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت،عایقها و ماشین آلات وابسته نیز
۸۲ شرکت ایرانی و ۲ شرکت خارجی از ۲ کشور ایتالیا و کره جنوبی در فضایی به وسعت بیش از ۵,۸۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع قیر ،قیر های امولسیونی و پلیمری، انواع آسفالت پلیمیر و رنگی، ماشین آلات پخش قیر و آسفالت، انواع دستگاههای سنگ شکن و قطعات آنها، ماشین آلات خط تولید ایزوگام،انواع عایقها، ماشین آلات راهسازی و کلیه تجهیزات و ماشین آلات مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.
قابل ذکر است این سه نمایشگاه تا روز شنبه ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.
منبع

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • zohre
  • ssfoolad
  • _8262
  • nazaninmokhtarian
  • _8587

برای عضویت در خانواده 4079 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

نمایشگاه‌های تجاری یکی از بهترین و اعجاب برانگیز‌ترین فرصت‌ها برای کسب‌و‌کارهای کوچک به‌منظور برقراری تماس‌ها ، برقراری ارتباطات جدید،کسب مشتریان تازه و یافتن ایده‌های نوآورانه است

— جویس ام.روزنبرگ

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

اکسبیز حمایت می کند از …