هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی به کار خود پایان داد

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی
هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی
هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی به کار خود پایان داد:

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی که با هدف شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی، ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردهای صنایع وابسته، تاسیسات و سامانه های دریایی و بندری جمهوری اسلامی از روز سه شنبه یکم دی ماه فعالیت خود را در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز کرده بود جمعه شب به کار خود پایان داد.
در این نمایشگاه نمایندگان ۱۷ کشور خارجی از ۵۰ برند و شرکت از جمله ایتالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، ترکیه، آمریکا، چین، ژاپن، دانمارک، کره جنوبی، آلمان، نروژ، هند، سنگاپور، هلند و روسیه در کنار بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی ، اخرین دستاوردها و توانمندی های خود را دراین حوزه در معرض نمایش قرار دادند.
محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، اکبرترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور ،معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر مسئولان لشکری و کشوری از این نمایشگاه دیدن کردند .
در کنار این رویداد هفتمین نمایشگاه دوسالانه صنایع دریایی نیز برگزار شد و شناورهای سبک دریایی ، قایق های تندرو و شناورهای تفریحی، شناورهای زیر سطحی و جماران در معرض نمایش قرار گرفت .
برگزاری نمایشگاه های عکس و نقاشی با هماهنگی روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش برای دومین بار با محوریت صنایع دریایی و رسم بزرگترین نقاشی دریایی توسط دانش آموزان و دانشجویان از برنامه های جانبی این رویداد مهم دریایی در خلیج همیشه فارس بود.
در کنار این نمایشگاه هفدهمین همایش صنایع دریایی و دریا نوردی در روزهای یکم و دوم دی ماه درمرکز همایش های بین المللی با حضور معاون اول رئیس جمهور و هیات همراه برگزار شد .
علاوه بر سخنرانی مسئولان مدعو و برگزار کننده نمایشگاه ، میزگرد تخصصی صنایع دریایی در برنامه ششم توسعه اقتصادی ، برپایی کارگاه های ‘نقشه راه فناوری های دریایی ‘، ‘ شبکه ناوگان تحقیقاتی دریایی کشورو همچنین نشست های کمیته کشتی سازی و کمیته قوانین ، مقررات و استانداردها نیز برگزار شد .
همچنین در این همایش ۳۸ مقاله تخصصی ارائه شد .
مطالعات امکان سنجی ، مکان یابی ، طراحی و ساخت قفس های پرورش ماهی در دریا ، روش های کاهش مصرف سوخت ،آشنایی با اصول اولیه و مراحل طراحی سکوهای خود بالا بر از جمله کارگاه های آموزشی برگزار شده در این همایش بود .
وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان کشتیرانی جمهوری اسلامی ، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی از مشارکت کنندگان و سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان بنادر ودریانوردی، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، سازمان صنایع دریایی، پژوهشگاه اقیانوس شناسی،معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت نفت فلات قاره و صندوق توسعه و صنایع دریایی از جمله حامیان اصلی این رویداد بودند.

منبع : ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تک دکور

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 67
  • 21,441
  • 47,056

بستن
*
*