حضور ۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

حضور 750 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی
حضور ۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

حضور ۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی:

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، احمد ابوالحسنی روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که درمحل اتاق اصناف تهران برگزار شد افزود: این نمایشگاه دی ماه با حضور وزراء فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت، جمعی از نمایندگان کمیسیون های اقتصادی صنایع و تشکل های مجلس در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.
وی با اشاره به حضور چشمگیر شرکت ها و نمایندگان خارجی دراین نمایشگاه از حضور پر رنگ آلمان، چین، دانمارک، ژاپن، کره، ایتالیا، سوئد، اتریش، فنلاند، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، تاوان، تایلند، هند، عراق، پاکستان، سوییس، برزیل و تاجکستان در این نمایشگاه خبرداد.
دبیر بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تعداد سالن های این نمایشگاه را ۱۴ سالن عنوان کرد و گفت: بیش از ۱۹ هزار متر مربع سالن وغرفه به بخش داخلی و بیش ۲ هزار متر مربع به بخش خارجی اختصاص خواهد یافت.
به گفته ابوالحسنی حدود ۲۰ درصد متراژ افزایش سالن ها نسبت به سال گذشته داریم .

** حضور شرکت هایدلبرگ آلمان پس از ۳۲ سال در ایران
رئیس اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به استقبال خوب شرکتهای خارجی از این نمایشگاه از حضور هایدلبرگ آلمان پس از ۳۲ سال در ایران و این رویداد بزرگ بین المللی خبر داد.
ابوالحسنی افزود: نمایندگان مختلفی از بخش های گوناگون شرکت هایدلبرگ آلمان و عرضه ماشین آلات به روز این شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی وماشین آلات وابسته شرکت می کنند.
ابوالحسنی همچنین با اشاره به حضور حدود ۱۰ نفر از این شرکت در نمایشگاه امسال در دو بخش آموزش و فنی، اظهار داشت : نمایندگان این شرکت، ماشین آلات روز حوزه صنعت چاپ را به نمایشگاه امسال آورده و به معرفی ویژگی های آنها به بازدیدکنندگان خواهند پرداخت.
دبیر بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی وماشین آلات وابسته به حضور ۸ نفر از اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران اقلیم کردستان عراق در نمایشگاه امسال هم اشاره کرد و گفت: با توجه به بازار مناسبی که در این منطقه برای شرکت های چاپی ایران وجود دارد، این حضور می تواند فرصتی مغتنمی برای دو طرف در جهت توسعه همکاریهای بیشتر به شمار آید.

** حضور ۱۳۰ شرکت خارجی در نمایشگاه
ابوالحسنی در عین حال افزود: از مجموع ۷۵۰ شرکت داوطلب شرکت در نمایشگاه امسال چاپ و بسته بندی، بالغ بر۱۳۰ شرکت خارجی هستند که قریب به اتفاق آنها به واسطه داشتن نمایندگانی در ایران بصورت غیر مستقیم – در نمایشگاه امسال حضور خواهند یافت.
در این نشست رئیس اتحادیه صادرکنندگان خدمات صنعت چاپ و مدیر امور بین الملل نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته با تشریح روند برگزاری این دوره نمایشگاه، از برگزاری چندین نشست با حضور نمایندگان بخش های مختلف حوزه صنعت چاپ اعم از مراحل قبل و بعد از چاپ با هدف اتخاذ تصمیم های مناسب برای هر چه بهتر برگزاری این نمایشگاه طی هفته های گذشته خبر داد.
بابک عابدینی همچنین با اشاره به نامناسب بودن زمان برگزاری این نمایشگاه در این رویداد بین المللی از انجام مذاکراتی با رئیس هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های تهران با هدف تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد که نمایشگاه سال آینده قبل از آغاز تعطیلات آخر سال میلادی و در آذر ماه برگزار شود.

** لروم صادرات غیر نفتی در دوران پسا تحریم
عضو ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در ادامه اهمیت برگزاری این نمایشگاه را جذب سرمایه گذاری خارجی و توسعه صادرات غیرنفتی در دوران پساتحریم عنوان کرد و جذب بازار ۴۰۰ میلیون نفری کشورهای خاورمیانه CIS پاکستان و شمال آفریقا را از دیگر اهداف این نمایشگاه برشمرد.
با بیان اینکه کشورهای افغانستان، عراق، آذربایجان و تاجیکستان از جمله کشورهای اولیه این هدف به شمار می آیند، گفت: به همین منظور اعضای هیات مدیره های چاپخانه داران این کشورها به این نمایشگاه دعوت شده اند.
وی یادآور شد که علاوه بر کشورها، نمایندگانی از کشورهای اتریش و آلمان برای انجام فعالیت هایی جهت برخی سرمایه گذاریها در صنعت چاپ ایران در نمایشگاه امسال حضور می یابند.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته ۲تا۵ دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور بیش از ۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی در ۱۴ سالن برگزار خواهد شد.

منبع : ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 59
  • 26,932
  • 46,884

بستن
*
*