پنل نمایشگاهی من چیست ؟

پنل نمایشگاهی من
پنل نمایشگاهی من
پنل نمایشگاهی من

امروزه به روز بودن اطلاعات برای یک مدیر به درجه ای از اهمیت رسیده است که مدیران محترم با صرف وقت یا پرداخت هزینه به این مهم دست می یابند . در مقوله نمایشگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران با ایجاد بخش ” پنل نمایشگاهی من ” سعی در بر طرف کردن یکی از مهمترین کمبودها برای مدیران محترم تصمیم گیرنده دارد .

پنل نمایشگاهی من چیست ؟

“پنل نمایشگاهی من ” نام صفحه ای است که رویدادهای انتخاب شده توسط یک کاربر را یکجا گرد هم می آورد و کاربر با بازدید صفحه مورد از تغییرات احتمالی زمان نمایشگاه انتخاب شده مطلع می گردد ، ضمنا هر نمایشگاهی که در پنل بواسطه انتخاب کاربر قرار می گیرد ، بوسیله ارسال ایمیل ، ۱۵ روز قبل از زمان نمایشگاه به کاربر اطلاع رسانی می گردد. بدین معنی که دیگر نیاز نیست چندین سایت نمایشگاهی را برای مرور برنامه نمایشگاهی خود ، مدام رصد نمایید ، کافی است که یکبار نمایشگاه ها را انتخاب نموده و از این پس هر چند روز یکبار به صفحه “پنل نمایشگاهی من ” مراجعه فرمایید.

 

نمونه " پنل نمایشگاهی من " کاربر

نمونه ” پنل نمایشگاهی من ” کاربر

 

طریقه استفاده از ” پنل نمایشگاهی من ” :

 

برای استفاده از این خدمات ابتدا باید به عضویت مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران در آمده باشید ، سایر مراحل بسیار ساده و مطابق شرح زیر است :

در ابتدا لازم به ذکر است که پنل برای نمایشگاه های فعال است که ما بیشترین اطلاعات را در مورد تقویم آنها داریم ، فعلا برای کرمان و کیش و تهران و بوشهر سعی داریم که خدمات را بصورت فعال داشته باشیم.

برای اضافه نمودن رویداد به “پنل نمایشگاهی من ” ابتدا به شهر مورد نظر مراجعه کرده و نمایشگاه مورد نظر را انتخاب می کنیم .

 

انتخاب نمایشگاه مورد نظر

انتخاب نمایشگاه مورد نظر

پس از مشاهده رویداد به قسمت “اضافه نمودن در لیست یا حذف رویداد از لیست علاقه مندیهای شما :” مراجعه نموده و روی لینک “Follow Event / اضافه نمودن این رویداد به پنل نمایشگاهی من” کلیک می نماییم.

Follow Event / اضافه نمودن این رویداد به پنل نمایشگاهی من

Follow Event / اضافه نمودن این رویداد به پنل نمایشگاهی من

 

پس از کلیک بر روی لینک مورد نظر ، متن زیر نمایان می گردد که به معنی اضافه شدن رویداد به دیتابیس اطلاعات شماست :

 

در حال اضافه کردن رویداد

در حال اضافه کردن رویداد

 

و در ادامه تغییر متن به مدل زیر نشان از اضافه شدن رویداد به پنل نمایشگاهی شما دارد :

 

اضافه شدن رویداد به پنل

اضافه شدن رویداد به پنل

 

حاال زمان مراجعه به لینک اصلی “پنل نمایشگاهی من ” در بالای صفحه است :

 

لینک پنل نمایشگاهی من

لینک پنل نمایشگاهی من

 

پس از مراجعه به لینک ، پنل شما بصورت زیر نمایان می شود :

 

تصویر اولین رویداد نمایشگاهی قرار گرفته در پنل

تصویر اولین رویداد نمایشگاهی قرار گرفته در پنل

 

تمام مراحل همین بود !
لازم به ذکر است که در مرحله اولیه هر کاربر مجاز به درج ۵ رویداد در پنل خود می باشد.

لطفا ما را با بیان پیشنهادات و انتقادات خود در بهتر شدن کلیه خدمات یاری فرمایید.

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 43
  • 34,254
  • 40,357

بستن
*
*