توافقنامه همکاری بین امسک روسیه و اتاق های بازرگانی یاسوج امضا شد

omck
omck
omck

توافقنامه همکاری بین و امسک روسیه و اتاق های بازرگانی یاسوج امضا شد:

موافقت نامه همکاری بین اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی یاسوج و اتاق بازرگانی امسک و شرکت برگزاری نمایشگاه های بین المللی امسک روسیه به امضا رسید.
این موافقت نامه همکاری در سفر گروه تجاری اقتصادی استان کهگیلویه وبویراحمد به کشور روسیه و با رایزنی های انجام گرفته در ضیافت شام به میزبانی آقای وی نظروف استاندار امسک امضا شد.

انعقاد موافقتنامه ها از طرف ایران به امضای جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج و از طرف روسی به امضای خانم اولگاه پی فدولوا نایب رئیس اتاق بازرگانی امسک و امضای آقای وی وی فدیونین رئیس شرکت نمایشگاه ها و تبلیغات تجاری استان امسک و حومه آن رسید.

در این موافقتنامه ها بر سر تحکیم و گسترش همکاری های بازرگانی ، اقتصادی ، علمی و فناوری و فرهنگی ، توسعه و تحکیم روابط دو جانبه ، برقراری و گسترش روابط مستقیم میان موسسه ها و سازمانهای اقتصادی دو استان، گسترش متقابل بازرگانی وهمکاری های اقتصادی در زمینه های تولید و سرمایه گذاری و فراهم آوردن شرایط مساعد برای عقد قراردادهای بین کارخانه داران و موسسات تولیدی مستقر در دو استان برای تبادل اطلاعات و خدمات فنی تاکید شده است.

صدور مواد خام و فرآورده های تولیدی، مهیا کردن شرایط برای ایجاد موسسات مشترک برای تبلیغ کالاهای تولیدی دو استان، همکاری در ترکیب و برگزاری نمایشگاهها و بازارهای فروش فراورده های کارخانه ها و محصولات تولیدی دو استان به صورت متقابل ، واگذاری ۲۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی رایگان برای ایجاد وبرپایی غرفه های تولید کنندگان ، تجار و فعالان اقتصادی دو استان کهگیلویه وبویراحمد و امسک در زمان برپایی نمایشگاههای مهم و اولویت دار طرفین نیز از جمله تواق ها بود.

نماینده های دو کشور در زمینه تبادل کارشناسان فنی و اقتصادی به منظور مطالعه تجارب همدیگر در زمینه سازماندهی تولید و شرایط فعالیت های اقتصادی خارجی، تبادل نتایج پژوهشها ، انتشارات و اطلاعات علمی و فناوری، ایجاد همکاری بین مراکز هنری دو استان، همکاری در زمینه آموزش از راه گسترش روابط همکاری مستقیم میان موسسات آموزشی ، برگزاری سمینارهای آموزشی و دیدار های کاری، فراهم آوردن شرایط همکاری بنگاههای گردشگری دو استان برای بازدید از مناطق گردشگری و چندین مورد دیگر در خصوص همکاری های اجتماعی ، اقتصادی، علمی، فنی و حقوقی توافق کردند.

اُمْسْک (به روسی: Омск) مرکز استان امسک در فدراسیون روسیه است. امسک در جنوب غربی سیبری واقع شده و دومین شهر بزرگ در شرق کوه های اورال به شمار می آید. فاصله بین امسک تا مسکو ۲۷۰۰ کیلومتر است.

گروه بازرگانی و اقتصادی استان کهگیلویه وبویراحمد برای تبادل مناسبات تجاری و بازرگانی استان، با بخش خصوصی و دولتی روسیه، به ریاست استاندار استان و همراهی رئیس اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج و ۲۴ نفر از مسئولان دولتی و بخش خصوصی استان از روز ۲۵ آبان ماه به روسیه سفر کرده اند و هنوز در این کشور به سر می برند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 53
  • 11,917
  • 46,691

بستن
*
*