برگزاری دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران

dam

dam
صبح امروزیکشنبه ۴ آبان ماه ۱۳۹۳، دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش امور رسانه های روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی تهران:
– سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ، با حضورحجتی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه ،
و
– دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ، با حضور تشکری معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و هیات همراه ،
در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
این گزارش حاکی است:
– در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ۳۴۷ شرکت داخلی و ۵۰ شرکت خارجی از ۱۷ کشور جهان شامل آمریکا، آلمان،استرالیا، اسپانیا، اکراین، ایتالیا، برزیل، بلژیک، تایوان، ترکیه، دانمارک،چین، سوئیس، فرانسه،مالزی، هند و هلند در فضایی به مساحت تقریبی ۳۵,۰۰۰ مترمربع اقدام به ارایه آخرین دستاوردهای خود در زمینه انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری،خورک و مکمل های غذایی دام،طیور و آبزیان،دارو ،واکسن و موادبیولوژیک و….. نموده اند.
– در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری نیز ۱۷۰ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی از ۷ کشور جهان شامل آلمان- ایتالیا-سوئد-فرانسه-چین-ژاپن و کره در فضایی به مساحت ۲۰,۰۰۰ مترمربع دستاوردهای خود را در بخشهای حمل ونقل عمومی شامل : ناوگان حمل و نقل عمومی،خودروهای سنگین،اتوبوس،مینی بوس و….صنایع ریلی،خدمات حمل ونقل عمومی و جاری خودروهای مخصوص(پلیس،امداد و نجات،تاکسی…)کانکس،لیفتراک،آسانسور و پارکینگ،سیستمهای مخابراتی و ماهواره ای
و
بخش خدمات شهری شامل : ماشین آلات خدمات شهری ،ابزار وادوات،تجهیزات و قطعات وابسته ،ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی،امور ایمنی وحفاظت،بازیافت،ماشن آلات زمستانی(برف روب ونمک پاشو..)خدمات عمران شهری،تکنولوژی نور رسانی،زیبا سازی ومبلمان شهری،پارکها وسبز وتجهیزات وابسته،معماری شهری،کاهنده آلودگی و زیست محیطی،تاسیسات و عمران شهری خدمات فنی ومهندسی و مشاوره ای،خانه پیش ساخته،پروژه ها و فرصتهای سرمایه گذاری در کلان شهرها،دستاوردها ونیازهای شهرداری های کشور،نرم افزار و سخت افزار ونشریات تخصصی مربوطه به معرض نمایش گذاشته اند.
قابل ذکر است این دو نمایشگاه تا تاریخ ۷ آبان ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

منبع : سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تبلیغات در اکسبیز

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 51
  • 11,870
  • 46,691

بستن
*
*